"Forevers" atver pirmo jaunā koncepta veikalu Forevers Gaļas lete

Šodien pašmāju gaļas pārstrādes uzņēmums "Forevers" atklājis jaunu un modernu koncepta veikalu Forevers Gaļas lete. Pirmais jaunā zīmola veikals atvērts Dzelzavas ielā 51, tā izveidē investējot 15 000 eiro.

Forevers Gaļas letē tiks nodrošināts dažādu gaļas ražojumu sortiments, paplašinot arī sadarbību ar citiem ražotājiem. Atšķirībā no tagadējās prakses, 80% no Forevers Gaļas letes sortimenta veidos paša ražotāja piedāvājums, savukārt 20% - citu Latvijā pazīstamu ražotāju preces.

FOTO no jaunā veikala: 

https://failiem.lv/u/kbhwmm8b

Mūsu mērķis ir stiprināt savu tirdzniecības tīklu, gan palielinot veikalu skaitu, gan arī sekmējot lielāku pircēju piesaisti, tā ceļot uzņēmuma konkurētspēju vietējā tirgū. Moderni aprīkots veikals ir viens no veidiem, kā piesaistīt klientus konkrētas produktu kategorijas pirkumiem, lielo tirdzniecības ķēžu vietā izvēloties specializētos veikalus. Mūsu pieredze rāda, ka aizvien biežāk pircēji meklē un izvēlas tieši šīs - nišas - iepirkšanās vietas, pateicoties gan svaigajai produkcijai, gan cenu politikai,” uzsver Andrejs Ždans, “Forevers” valdes priekšsēdētājs.

Uzņēmums norāda, ka pirmais jaunā koncepta veikals Forevers Gaļas lete ir pilotprojekts, lai vērtētu, vai tirdzniecības vieta atbilst pircēju vēlmēm un iepirkšanās paradumiem. Nemitīgi tiek analizēts arī piedāvātais sortiments un ņemti vērā klientu ieteikumi. Apkopojot jaunatklātās Forevers Gaļas lete pirmos darbības rezultātus un klientu vērtējumus, tiks pieņemts lēmums par jaunā koncepta veikalu tālāku ieviešanu arī citviet Rīgā un Latvijā.

Veikals Dzelzavas ielā 51 jau līdz šim bija uzņēmuma veikalu tīklā, tikai tagad tas strādās saskaņā ar jauno nosaukumu un konceptu. Tirdzniecības zāles platība ir 30 m2 un veikals šajā adresē darbojas jau vairāk nekā gadu.

Par “Forevers”

Forevers” ir viens no lielākajiem gaļas produktu ražotājiem Latvijā, kas tirgū strādā jau 21 gadu. Uzņēmuma ražotnē, ievērojot Eiropas Savienības ražošanas standartus, katru dienu tiek saražotas un iepakotas vairāk nekā 50 tonnas gaļas produkcijas. “Forevers” tirdzniecības tīklā šobrīd ir 83 veikali visā Latvijā, kura darbības uzturēšanā būtisks ķēdes posms ir uzņēmuma izveidotā loģistikas sistēma.

 

Ilona Bukša, Mārketinga nodaļas vadītāja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana