"Hotel Garden Palace" atsāk uzņemt viesus


foto;OrangeSmile Tours;
"Hotel Garden Palace" veiksmīgi atsākusi pilnvērtīgu darbu, un 10. augusta vakarā viesnīcā uzņemti pirmie viesi. SIA "Sun Seasons" valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Šmits informēja, ka kopš viesnīcas darbības atjaunošanas uzņemti vairāk nekā 20 viesi, kas ieradušies no Apvienotās karalistes, Francijas, Spānijas, Lietuvas un citām valstīm. Šmits informēja, ka atjaunota arī sadarbība ar viesnīcu rezervēšanas sistēmu booking.com.

Jau ziņots, ka 2017. gada 7. augustā nezināmi bruņoti apsargi Ulda Skudras organizētā un uzraudzītā grupā ieradās viesnīcā “Hotel Garden Palace” Grēcinieku ielā 28 un lika viesnīcu atstāt tās darbiniekiem un klientiem. 9. augustā SIA “Sun Seasons” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Šmits zvērināta advokāta Alda Liepiņa klātbūtnē ieradās viesnīcā un lūdza tajā nelikumīgi esošos bruņotos cilvēkus viesnīcu atstāt, tomēr pieci apsargi palika viesnīcā un iebarikādējās tās restorānā. Apsargi viesnīcu pameta vien 9. augusta vakarā.

Par SIA “966 Freecom” pārstāvju rīcību, pārkāpumiem un viesnīcai nodarītajiem kaitējumiem ir iesniegts iesniegums Valsts policijas Rīgas reģionālās pārvaldes Centra iecirknim. Iesniegumā aicināts uzsākt kriminālprocesu par notikušo reiderisma faktu pēc Krimināllikuma 175., 177., 231., 241. un 279. pantiem.

SIA “Sun Seasons” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Šmits atgādināja, ka šī iebrukuma sakarā medijos izskanējuši vairāki maldinoši un nepatiesi apgalvojumi, piemēram, par ķīlnieku krīzi. “Visi klienti, kas uzturējās viesnīcā, Ulda Skudras pavadībā tika izlikti jau pirmdien, 7. augustā, tāpēc apgalvojumi par ķīlnieku krīzi nav patiesi,” atklāja Šmits.

Reiderisma laikā no viesnīcas tika izzagti dokumenti un viesnīca patvaļīgi izņemta no http://www.booking.com viesnīcu rezervēšanas platformas. Pirmie aprēķini liecina, ka reiderisms SIA “Sun Seasons” ir nodarījis zaudējumus vairāk nekā 150 000 eiro apmērā. 

 

SIA "Sun Seasons"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana