Šķirojot plastmasu, Drogas un FA aicina palīdzēt SOS Ģimeņu atbalsta centram Rīgā

No 26. jūnija līdz 16. jūlijam veikalos Drogas notiek labdarības akcija "Saki JĀ nākotnei kopā ar FA!", kuras laikā katrs var iesaistīties un palīdzēt ierīkot rotaļu laukumu Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā Rīgā, Zemitāna laukumā 5.

 

Akcijas ietvaros no katra veikalos Drogas nopirktā zīmola FA ķermeņa kopšanas produkta 6 centi tiks ziedoti bērnu rotaļu laukuma izveidei, turklāt papildu atbalstu var sniegt uz veikaliem Drogas nesot izlietotos FA produktu iepakojumus – tie tiks sašķiroti un nodoti otrreizējai pārstrādei, lai iegūto materiālu izmantotu rotaļu laukuma izveidē.

 

„Esam lepni, ka varam iesaistīties šajā labdarības akcijā. Plastmasas iepakojuma negatīvā ietekme uz vidi ir ļoti aktuāls jautājums, tādēļ ar šo projektu vēlamies parādīt, ka tam var dot otro iespēju un izveidot lielisku rotaļu laukumu SOS Ģimenes atbalsta centra apmeklētājiem,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.

 

“Esam ļoti iepriecināti par Drogas un Fa aizsākto labdarības akciju, kuras rezultātā Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā Rīgā, Zemitāna laukumā 5, taps bērnu rotaļu laukums. Mūsu centrā ik dienu palīdzību saņem ģimenes ar bērniem, kuras saskārušās ar dažāda veida dzīves grūtībām. Vecāki pie SOS Ģimeņu atbalsta centra speciālistiem uz konsultācijām bieži ierodas kopā ar bērniem. Līdz šim bērni laiku mūsu centrā pavadīja iekštelpās, bet, pateicoties atbalsta akcijai, no rudens tas būs iespējams arī svaigā gaisā – centra pagalmā,” stāsta Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Lielrīgas reģionālās programmas vadītāja Ilze Žagare.

 

SOS Ģimeņu atbalsta centrs Rīgā darbojas kopš 2007. gada. Centra speciālistu komandas atbalstu mēnesī saņem vairāk kā 100 ģimenes ar bērniem (līdz 200 bērniem un jauniešiem). Papildus sociālo darbinieku psihosociālajam darbam un sociālo rehabilitētāju pakalpojumiem ģimenēm tiek nodrošinātas psihologa un psihoterapeita konsultācijas, narkologa, psihiatra un jurista pakalpojumi. Bērniem un ģimenēm tiek dota iespēja arī piedalīties dažādās izglītojošās aktivitātēs un nodarbībās.

 

Rotaļu laukuma atklāšana plānota rudenī.

 

Veikalu saraksts, kuros pieejami stendi iepakojuma nodošanai, pieejams www.drogas.lv.

 

 

Par AS Drogas

 

AS Drogas ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls skaistumkopšanas, veselības, higiēnas un sadzīves preču segmentā Baltijā ar 141 veikalu Latvijā un Lietuvā. Latvijā Drogas ir pārstāvētas visplašāk – klientiem pieejami 88 veikali, Lietuvā atvērti 53 veikali Drogas. AS Drogas Latvijā un Lietuvā kopumā nodarbina vairāk nekā 1 300 darbiniekus. No 2004. gada AS Drogas ir mazumtirdzniecības grupas A.S. Watson Group uzņēmums.

Par A.S. Watson Group

Dibināta 1841. gadā, A.S. Watson Group ir lielākais starptautiskais mazumtirgotājs veselības un skaistumkopšanas preču segmentā ar vairāk nekā 13 300 veikaliem 25 valstīs Āzijā un Eiropā. Katru gadu 3 miljardi pircēju un lojalitātes programmu dalībnieku iepērkas grupas 13 mazumtirdzniecības zīmolos gan klātienē veikalos, gan interneta veikalos. 2015. finanšu gadā A.S. Watson Group uzrādīja ienākumus 151.9 miljardu HK$ apmērā. Grupa nodarbina vairāk nekā 130 000 darbinieku visā pasaulē.

A.S. Watson Group ir starptautiski zināmā un multinacionālā konglomerāta CK Hutchison Holdings Limited sastāvā, kura darbības sfēras ir ostas un ar to saistītie pakalpojumi, mazumtirdzniecība, infrastruktūra, enerģija un telekomunikācijas vairāk nekā 50 valstīs.

Apmeklējiet www.aswatson.com, lai iegūtu padziļinātu informāciju par A.S. Watson Group un tās zīmoliem. Tāpat saziņa iespējama digitālajos kanālos (interneta veikalos, sociālajos tīklos, mobilajās lietotnēs u.c.); sīkāka informācija http://www.aswatson.com/our-customers/digitalasw/

AS Drogas
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana