AS "VIRŠI-A": lai nodrošinātu augstas kvalitātes servisu, ir jābūt moderniem, pieejamiem un inovatīviem


Virši-A
Lai atbilstu mūsdienu klienta prasībām degvielas uzpildes staciju nozarē, ir jāiegulda gan esošā tīkla modernizācijā, gan tā paplašināšanā, norāda lielākais pašmāju degvielas tirgotājs AS "VIRŠI-A". 2016. gada laikā uzņēmums rekonstruējis un modernizējis gandrīz 20 stacijas, kā arī atvēris 4 jaunas, kļūstot par visstraujāk augošo degvielas mazumtirgotāju Latvijā pēc veikto modernizāciju un jaunatvērto staciju skaita.

Vienāds standarts visā tīklā – šogad turpināsies tīkla modernizācija un jaunu staciju atvēršana

Viens no uzsvariem jaunajā “VIRŠI-A” konceptā ir vienota uzņēmuma tēla radīšana, kas nozīmē, ka visā staciju tīklā ir jānodrošina līdzvērtīgs standarts, tāpēc pagājušā gadā veikta gandrīz 20 esošo staciju modernizācija visā Latvijā. Saskaņā ar attīstības plānu, modernizācija “VIRŠI-A” tīklā turpināsies arī šogad un plānots, ka kopumā pirmajā pusgadā tiks veikta vismaz 3 esošo staciju modernizācija, kā arī tā turpināsies gada otrajā pusē. Kā norāda AS “VIRŠI-A” valdes loceklis Jānis Priedītis, tad esošā tīkla modernizācija tiks īstenota līdz brīdim, kad viss DUS tīkls būs modernizēts atbilstoši mūsdienu klientu prasībām un kvalitātes standartiem.

Pirmais šī gada modernizācijas projekts jau ir noslēdzies, kura laikā ir rekonstruēts DUS Ludza, kas pēc rekonstrukcijas pieejams klientiem arī visu diennakti. Šobrīd uzsākts arī nākamais modernizācijas projekts Vidzemē – DUS Skrīveri, kur uzsākta veikala pārbūve, paredzot pilnīgu tā nojaukšanu un būvniecību no jauna. Plānots, ka rekonstrukcija tiks noslēgta šī gada jūnijā. Tāpat plānots, ka šī gada laikā tiks veikta arī veikala rekonstrukcija Rīgā, DUS Jugla, kas ir vienīgā stacija Rīgas reģionā, kur līdz šim vēl nav veikta veikala modernizācija.

Attiecībā uz jaunu staciju atvēršanu, plānots, ka šogad tiks atvērta vismaz viena jauna stacija Rīgā, kā arī viena - Kurzemes reģionā. Šobrīd Rīgā un Rīgas reģionā kopējais DUS skaits ir 13, taču uzņēmuma mērķis tuvāko gadu laikā ir būtiski turpināt paplašināt tīkla pārklājumu īpaši šajā reģionā.

Jānis Priedītis, AS “VIRŠI-A” valdes loceklis: Mūsdienās degvielas uzpildes stacijai ir jābūt spēka stacijai ne vien automašīnai, bet arī cilvēkiem. “VIRŠI-A” ir uz klientiem orientēts uzņēmums, kas savā attīstībā vadās pēc mūsdienu kvalitātes standartiem un inovācijām, kā arī klientu vēlmēm un neplāno apstāties pie sasniegtā. Mūsdienu klients ir prasīgs pret augstiem kvalitātes standartiem, kas sevī ietver kā plašu tīkla pārklājumu, modernas stacijas un to pieejamību jebkurā diennakts laikā, kā arī plašu veikala un kafejnīcas sortimentu un kvalitatīvu apkalpošanu, tāpēc ir būtiski, ka visā tīklā spējam nodrošināt un saglabāt vienlīdz augstu kvalitātes latiņu.”

Par uzņēmuma atbilstību mūsdienu klientu prasībām norāda arī martā notikušās kampaņas “Klientu servisa mēnesis” rezultāti, kur AS “VIRŠI-A” ieguvis 4,88 vērtējumu 5 baļļu skalā, kas ir augstākais vērtējums starp degvielas mazumtirgotājiem Latvijā.

Par AS “VIRŠI-A“

AS “VIRŠI-A” ir lielākais pašmāju degvielas tirgotājs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Šobrīd “VIRŠI-A” tīklā ir 54 DUS, no kurām 50 ir pilna servisa, un tajā strādā vairāk nekā 400 darbinieki visos Latvijas reģionos.

 

Sabīne Dzene
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi