Gandrīz divas reizes pieaudzis pasūtījumu skaits internetveikala e-maxima.lv pakalpojumam "Pasūti! Piebrauc! Paņem!"


Pasuti! Piebrauc! Panem!
Kopš pērnā gada vasaras, kad tika paplašināts internetveikala e-maxima.lv pakalpojums "Pasūti! Piebrauc! Paņem!", pasūtījumu skaits pieaudzis divas reizes. Līdz šim pakalpojums bija pieejams četros "Maxima Latvija" veikalos, bet no šodienas – jau astoņos "Maxima Latvija" veikalos galvaspilsētā.

Pakalpojums “Pasūti! Piebrauc! Paņem!” nozīmē, ka klients internetveikalā veic pasūtījumu, sev izdevīgā laikā atbrauc uz veikalu un paņem savus iepirkumus, tādējādi ietaupot laiku. No šodienas pakalpojums “Pasūti! Piebrauc! Paņem!” pieejams jau astoņos “Maxima Latvija” veikalos Rīgā - Slokas ielā 115, K.Ulmaņa gatvē 88a, A.Deglava ielā 67, Mūkusalas ielā 73, Vienības gatvē 113, Biķernieku ielā 143, A.Saharova 20a un Nīcgales ielā 46a.

“Ikvienam no mums ir gadījies, ka ikdienas steigā pietrūkst laika ģimenei, draugiem vai saviem hobijiem. Tādēļ iedzīvotāji arvien vairāk meklē dažādas iespējas, kā ietaupīt savu laiku. “Pasūti! Piebrauc! Paņem!” ir pakalpojums, ko iecienījuši klienti, kas ir ļoti aizņemti un ne vienmēr viņiem ir iespējams būt mājās, lai varētu pieņemt pasūtītos produktus, bet pašiem uz veikalu nav vēlmes un laika doties, tādēļ viņi, braucot pa ceļam no darba uz mājām, dodas uz veikala informācijas centru, kur saņem savus iepirkumus. Tāpat arī tie iedzīvotāji, kas dzīvo ārpus internetveikala piegādes zonas iecienījuši šo pakalpojumu saņemt jau viņiem sagatavotus pirkumus kādā no astoņiem “Maxima Latvija” veikaliem,” stāsta internetveikala e-maxima.lv vadītāja Sanita Bērziņa.

“Lielākoties šo pakalpojumu izmanto sievietes, kuras jau saplānojušas gan ģimenes ēdienkarti, gan ikdienas darbus vai pat maršrutu brīvdienām, jo nereti šo pakalpojumu izmanto klienti, kas nedēļas nogalēs dodas ārpus galvaspilsētas, bet pa ceļam piestāj pie “Maxima Latvija” veikaliem, lai paņemtu savu iepirkumu maisiņus,” turpina S.Bērziņa.

Klienti, kas izmanto pakalpojumu “Pasūti! Piebrauc! Paņem!” visbiežāk izvēlas iegādāties augļus un dārzeņus, piena produktus, bet trešā lielākā produktu grupa ir dažādas preces mazuļiem. Vidēji tie ir trīs lieli iepirkumu maisiņi ar izvēlētajām precēm. Taču ir gadījumi, kad iepirkumu maisiņu ar precēm ir krietni vairāk, piemēram, nesen kāds klients iegādājās dažādas saimniecības preces vairāk nekā 300 eiro vērtībā.

Lai izmantotu pakalpojumu “Pasūti! Piebrauc! Paņem!” klientam pasūtījums jāveic internetveikalā e-maxima.lv un jāizvēlas kurā no astoņiem “Maxima Latvija” veikaliem izņems pasūtījumu, tādējādi klientiem pašiem vairs nav jāvelta laiks, lai staigātu pa veikalu meklējot nepieciešamos produktus. Minimālā pasūtījuma summa ir 19,99 eiro, savukārt pats pakalpojums ir bez maksas.

Jau ziņots, ka internetveikals e-maxima.lv piegādes nodrošina Rīgā, Jūrmalā, Salaspilī, kā arī Pierīgas rajonos - Baložos, Dreiliņos, Sauriešos, Babītes novadā, Carnikavas novadā, Garkalnes novadā, Ķekavas novadā, Mārupes novadā, Olaines novadā, Salaspils novadā un Stopiņu novadā. Internetveikals e-maxima.lv darbojas kopš 2012.gada.

 

SIA „Maxima Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi