Vitol iegādāsies Turcijas Petrol Ofisi no OMW


foto;Ventspils Nafta
Š.g. 3. martā uzņēmums Vitol, kas ir AS "Ventspils nafta" īpašnieks, paziņoja, ka VIP Turkey Enerji, Vitol Investment Partnership meitasuzņēmums, ir vienojies par OMV Petrol Ofisi Holding (Petrol Ofisi) iegādi no starptautiskā naftas un gāzes uzņēmuma OMV. Kopējā darījuma summa ir EUR 1368 miljoni.

Petrol Ofisi ir Turcijas tirgus līderis naftas produktu un sadales jomā ar aptuveni 23% lielu tirgus daļu. Tas ietver lielāko mazumtirdzniecības staciju tīklu ar vairāk nekā 1700 apkopes stacijām, lielāko degvielas krātuvi un loģistikas uzņēmējdarbību Turcijā, ar kopējām uzglabāšanas iespējām vairāk nekā 1 miljona kubikmetru apmērā. Tas ir arī vadošais smērvielu izplatītājs Turcijā un degvielas piegādātājs reaktīvo lidmašīnu uzpildīšanai 20 lidostās. Kopējais pārdošanas apjoms 2016. gadā bija 10,68 miljoni tonnu.

“Šis ir spēcīgs uzņēmums augošā tirgū. Tā zīmols ir tirgus līderis, tas daudz guvis no OMV augstajiem vides, drošības un veselības standartiem. Mēs esam apņēmušies uzturēt šo teicamo praksi, un Turcijas pārliecinošie ekonomikas rādītāji un augošais pieprasījums pēc enerģijas produktiem ir vēl viens mudinājums sadarboties ar Petrol Ofisi komandu,,” runājot par darījumu, teicis Īans Teilors (Ian Taylor), Vitol prezidents un izpilddirektors.  

Par Vitol

Vitol pamata nodarbošanās ir enerģijas produktu tirdzniecība un sadale pasaulē – tas pārdod vairāk nekā 6 miljonus barelu naftas un naftas produktu dienā, un pastāvīgi tā kravas pārvadā 200 kuģi. Vitol klienti ir valstu naftas kompānijas, starptautiski uzņēmumi, vadošie rūpniecības un ķīmijas uzņēmumi, kā arī pasaules lielākās aviokompānijas. Tas ir dibināts 1966. gadā Roterdamā un pašlaik apkalpo klientus no vairāk nekā 40 birojiem visā pasaulē. Uzņēmums ir veicis ieguldījumus enerģijas aktīvos visā pasaulē, tostarp krātuvēs aptuveni 15,5 mm3 apmērā sešos kontinentos, pārstrādes jaudā, kas ir 390 bareli dienā, un pakārtotā uzņēmējdarbībā ar Shell zīmolu 16 Āfrikas valstīs un Austrālijā. Ieņēmumi 2015. gadā bija 168 miljardi ASV dolāru.

Vairāk informācijas: www.vitol.com

 

Vitol Baltics
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi