Ziņas | Tirgus vēstis


"Tele2" investēs 300 000 eiro klientu centru attīstībā

Līdz gada beigām vadošais mobilo sakaru operators "Tele2" plāno atjaunot 6 klientu apkalpošanas centrus visā Latvijā, investējot tajos vairāk nekā 300 000 eiro. Pirmais klientu centrs pēc rekonstrukcijas 13. oktobrī ir atvērts Jelgavā, tirdzniecības centrā "VIVO centrs". Tajā ieguldīti 40 000 eiro.

Izvēlies īstās mēbeles, izveido iecienīto interjera stilu un pārvērt mājokli līdz nepazīšanai

Iekārtojot mājokli, lielu lomu pievēršam ne tikai izvēlētajiem krāsu toņiem, bet arī interjera stilam, kādu vēlamies ieviest telpā.  Mūsdienās mēbeļu ražotāju piedāvājumu klāstā parādās aizvien vairāk mēbeles, kas piemērotas konkrētam interjera stilam.  Piedāvājam iepazīties ar šobrīd pasaulē aktuāliem stiliem, kuru ieviešanai galvenokārt vajadzēs vien izvēlēties pareizās mēbeles, piemērotus akcentus un īsto telpas redzējumu.

Pieaugošas Ķīnas kravu plūsmas apstākļos pieaug iespējas intensīvāk izmantot Latvijas tranzīta koridoru

Šonedēļ Ķīnā, Šeņžeņā norisinās 13. Ķīnas Starptautiskais loģistikas un transporta gadatirgus (China International Logistics and Transportation Fair, CILF 2018), kurā piedalās arī Latvijas transporta un loģistikas sektora dalībnieki.

Pieaug pieprasījums pēc Latvijā augušiem rudens dārzeņiem

Līdz ar aktīvās ražas sezonas noslēgumu privātajos mazdārziņos, veikalos pieaug pieprasījums pēc Latvijā audzētiem rudens dārzeņiem, liecina nacionālā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla ELVI dati. SIA "ELVI Latvija" komercdirektore Laila Vārtukapteine apstiprina – oktobra sākumā parasti vērojams pieprasījuma pieaugums Latvijā ražotajiem rudens dārzeņiem. Šis ir laiks, kad ir novākta mazdārziņos izaugusī raža, kas nav paredzēta ilgstošai glabāšanai, un pēc vitamīniem bagātajiem dārzeņiem un augļiem cilvēki atkal dodas uz veikaliem.

BaltCap Infrastruktūras fonds iegādājas biomasas koģenerācijas staciju Rīgā un palielina atjaunojamās enerģijas portfeli

BaltCap Infrastruktūras fonds (BInF) iegādājās 70% kapitāldaļu biomasas koģenerācijas stacijā Rīgā. Augstas efektivitātes šķeldas koģenerācijas stacija darbojas kopš 2017. gada oktobra un šī projekta realizācijas kapitālie izdevumi ir 17 miljoni eiro. Staciju paredzēts iegādāties no uzņēmuma AS ENERGOECO. Darījums gaida apstiprinājumu Konkurences padomē un tā detaļas netiek atklātas.

Baltic International Bank veikusi nozīmīgu programmatūras modernizāciju

Banku nozares programmatūras uzņēmums Temenos ir sekmīgi pabeidzis Baltic International Bank privāto, korporatīvo un filiāļu klientu apkalpošanas programmatūras modernizāciju, bankai pārejot no Temenos T24 Core Banking uz R17 versiju. Banka nolēma modernizēt programmatūru, lai turpinātu ieviest inovācijas atbilstoši klientu augošajām prasībām un atbalstītu savas darbības ģeogrāfisko paplašināšanu jaunos tirgos.

LCB aicina FM un valdību tomēr pastāstīt, kas sagaida nozari, jo ES nauda ir beigusies

Biedrība "Latvijas Ceļu būvētājs" (LCB) aicina Finanšu ministriju un valdību iepazīstināt ceļu būves nozari ar izstrādāto 2019. gada valsts budžeta projektu un jo īpaši ar vidēja termiņa budžeta projektu nākošiem trim gadam.

WIZZ AIR IEVIEŠ JAUNU, KLIENTORIENTĒTU BAGĀŽAS POLITIKU

SALONA SOMA GARANTĒTA VISIEM

Rīga, 2018. gada 10. oktobrī. Wizz Air, visstraujāk augošā lidsabiedrība Eiropā un lielākā zemizmaksu pārvadātāja Centrāleiropā un Austrumeiropā, šodien izziņo jaunu un caurredzamu bagāžas politiku, kuras mērķis ir atvieglot pasažieriem iekāpšanu un kas garantē visiem pasažieriem vienas bezmaksas rokas bagāžas somas ienešanu lidmašīnas salonā visos Wizz Air lidojumos, sākot no 2018. gada 1. novembra.

Kontrolē gaisa kvalitāti mājās ar tālvadību

Jumta logu tirgus līderis VELUX kopā ar inovatīvo tehnoloģiju ražotāju NETATMO izstrādājis viedo iekštelpu klimata kontroles sistēmu VELUX ACTIVE. Sistēma automātiski kontrolē iekštelpu gaisa kvalitāti, temperatūru un ļauj vadīt jumta logus, izmantojot viedtālruni.

T/p Alfa jaunajai papildu daudzstāvu autostāvvietas ēkai Spāru svētki

Tirdzniecības parka Alfa jaunās daudzstāvu autostāvvietas ēkas būvniecība tika uzsākta šī gada aprīlī. Pēc nodošanas ekspluatācijā, ko plānots realizēt jau tuvākajā laikā, tā papildinās esošo autostāvvietu skaitu par aptuveni 500 jaunām vietām.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  kasko apdrošināšana  vannu restaurācija