Ziņas | Tirgus vēstis


Konference eCom21 Rīgā: jauni tiešsaistes uzņēmējdarbības apvāršņi un metodes

Pagājušās nedēļas nogalē Rīgā noslēdzās starptautiskā konference eCom21, kas ir kļuvusi par vienu no gaidītākajiem un nozīmīgākajiem notikumiem tiešsaistes uzņēmējdarbības nozarē.

Simtiem nozares profesionāļu no dažādām pasaules malām apsprieda svarīgākās e-komercijas tendences, formulēja nākotnes prognozes, dalījās jaunāko biznesa attīstības risinājumu izmantošanas pieredzē, nostiprināja lietišķos kontaktus.

SIA "Drukātava" ieliek pamatakmeni savai ražošanas ēkai

Latvijas lielākais digitālās drukas uzņēmums SIA "Drukātava" investēs attīstībā vairāk nekā 430 tūkstošus EUR, Olaines novadā uzbūvējot ēku ražošanas un biroja vajadzībām. Projektam, kuram saņemts Eiropas reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums 173 250 EUR apmērā, trešdien tika likts pamatakmens un iemūrēts vēstījums nākamajām paaudzēm.

"Laima" iepazīstina ar kārdinošu tumšās šokolādes produktu līniju

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs Latvijā "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" investējis vairāk nekā 100 000 eiro Latvijā mīlētākā saldumu zīmola "Laima" tumšās šokolādes segmenta attīstībā, radot vienota dizaina līniju tumšās un rūgtās šokolādes produktiem, kā arī iepazīstinot ar jaunumiem.

Modernas pašapkalpošanās noliktavas izveidē ieguldīti 300 000 eiro

Ieguldot 300 000 eiro, Rīgā atvērta moderna un ērta pašapkalpošanās noliktava "MyStorage", informē uzņēmuma vadītājs Normunds Celmiņš.

Atvērts lielākais veikals "top!" Cēsīs ar maiznīcu un karpu akvāriju

Piektdien, 17.novembrī, pēc ēkas rekonstrukcijas atvērts piektais un lielākais vietējais veikals "top!" Cēsīs ar maiznīcu un karpu akvāriju. Ēkas pirmā stāva kopējā platība ir 1300 m2, savukārt tirdzniecības zāle ierīkota 725 m2 platībā. Veikala kolektīvs darbu uzsāks 16 darbinieku sastāvā.

Norvik Banka turpina uzlabot lielāko filiāļu tīklu Latvijā

Norvik Banka, turpinot uzlabot esošo filiāļu tīklu, šodien, 16.novembrī, atklāja atjaunoto filiāli Rīgā, Dombrovska ielā 23. Norvik Bankai šobrīd ir lielākais filiāļu tīkls visā Latvijā, - kopā 60 filiāles. Tāpēc, lai nodrošinātu saviem klientiem ērtus un mūsdienīgus finanšu pakalpojumus, Norvik Banka veic esošo klientu apkalpošanas centru pārveidi.

18. novembrī Latvijas iedzīvotāji plāno celt galdā speķa pīrāgus, gaļas cepešus un rasolu

Latvijas svētku svinībām šogad iedzīvotāji plāno gādāt speķa pīrāgus, gaļas cepešus un klasiskus salātus, piemēram, rasolu, liecina nacionālā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla ELVI veiktā aptauja par Latvijas svētku svinībām un svētku laikā gatavotajiem ēdieniem. Latvijas valstij nozīmīgos svētkus novembrī regulāri svin un arī šogad plāno svinēt 75% veikalu tīkla ELVI apmeklētāju, savukārt reizēm šos svētkus atzīmē vēl 17,5% pircēju, SIA "ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta: "Šīs aptaujas dati apliecina, ka Latvijas svētku svinības iedzīvotāju vidū ir guvušas lielu popularitāti. Es tiešām priecājos, ka arvien vairāk cilvēku apzinās – Latvijas dzimšanas diena nav tikai brīvdiena, bet patiesi svētki mums visiem!"

"Tele2" radītais "Latvijas alfabēts" izgaismo Bastejkalnu STARO RĪGA festivāla ietvaros

Kamēr gaidītākā rudens gaismas festivāla STARO RĪGA dalībnieki vēl tikai gatavojas lielajam notikumam, "Tele2" objekts "Latvijas alfabēts" jau 16. novembra vakarā izgaismoja Bastejkalnu un priecēja garāmgājējus ar īpašu instalāciju, kas ir veltīta operatora radītajam pirmajam īstajam latviešu alfabētam. Ikvienu burtu veido kāda īsta valsts ainava no putna lidojuma. Šeit varēs apsveikt tuviniekus, bildināt mīļoto vai ierakstīt sev zīmīgu frāzi, ar skaistiem vārdiem izgaismojot visu Bastejkalnu. Izjūti brīnumaino "Tele2" objekta atmosfēru: https://failiem.lv/u/uvhhq3yd .

"Tele2" Latvijai dāvina pirmo īsto "Latvijas alfabētu" no Latvijas ainavām

16.novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas dienas ieskaņās vadošais mobilo sakaru operators "Tele2" Latvijas Nacionālajā bibliotēkā atklāja izstādi "Latvijas alfabēts". "Tele2" 4G Ekspedīcijas laikā izdevās dabā atrast visus 33 latviešu alfabēta burtus, un katru no tiem veido kāda Latvijas ainava no putna lidojuma. Unikālo alfabētu "Tele2" dāvina valstij tās simtgades jubilejā.

Evolution Latvia atzīts par straujāk augošo darba devēju Latvijā

IT un spēļu prezentētāju ārpakalpojumu sniedzējs Evolution Latvia vakar saņēmis nozīmīgo nomināciju "TOP 500 Darba devējs ar lielāko darbinieku skaita pieaugumu 2016. gadā", kas reprezentē ne vien uzņēmuma straujo attīstību, bet arī pievilcību darba tirgū, piesaistot arvien jaunus profesionāļus.

Aktuālās ziņas