Ziņas | Tirgus vēstis


"Baltic Block" ar ALTUM atbalstu piesaista bankas finansējumu un būtiski palielina ražošanas kapacitāti

Inovatīvais palešu bloku ražotājs "Baltic Block", izmantojot attīstības finanšu institūcijas ALTUM kredīta garantiju 2,3 miljonu eiro apmērā, uzņēmuma tālākai izaugsmei piesaistījis bankas Citadele finansējumu 3,2 miljonu eiro apjomā.

Latvijā pieejama espreso alternatīva – enerģijas dzēriens XS Orange Kumquat Blast

Amway XS enerģijas dzērienu sērija papildināta ar jauno Orange Kumquat Blast ar kumkvata augļa garšu, un tas tagad pieejams arī Latvijā. Košajā bundžiņā pildītais mazkaloriju dzēriens nesatur cukuru, ir papildināts ar B grupas vitamīniem un tajā esošā kofeīna daudzums ir līdzvērtīgs divu espreso krūzīšu sniegtajam enerģijas pacēlumam.

"Ostas celtnieks" uzsāks Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas piebūves būvdarbus

21. jūlijā, tika parakstīts līgums par Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas Upesciemā, Garkalnes novadā, piebūves būvdarbiem. Projekta laikā būvuzņēmums "Ostas celtnieks" īstenos Mūzikas un mākslas pamatskolas piebūvi, pie esošās skolas ēkas ar savienojošu pāreju pievienojot jaunbūvi, tādējādi paplašinot skolas telpas un uzlabojot mācību procesa norisi. Projektu plānots realizēt pusotra gada laikā, palielinot skolas kopējo telpu platību no nepilniem 2000 m2 līdz vairāk nekā 7000 m2. Būvniecības līgumsumma pārsniedz 7,5 milj. eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Rīgas centrā atvērta jauna hibrīdkafejnīca "Sudrabs"

20. jūlijā Rīgas centrā, Martas ielā , tika atvērta jauna hībrīdkafejnīca "Sudrabs". Kafejnīca koncepts tiek pieteikts kā vieta ne tikai maltītes vai dzērienu baudīšanai, bet arī semināriem, preses konferencēm, kāzu svinībām un īpašiem privātiem brīžiem, kā arī zvaigžņu vērošanai kā ziemā tā vasarā.

Veikals Drogas Siguldā, t/c Šokolāde, klientiem vēl ērtāk pieejams!

Rūpējoties par klientu ērtību, veikals Drogas, kas atrodas Siguldas tirdzniecības centrā "Šokolāde", Strēlnieku ielā 2, ir pārvietots un 20.jūlijā plkst. 9.00 vēra durvis jaunā, pircējiem daudz ērtāk pieejamā vietā.

"Maxima Latvija" investē 55 tūkstošus eiro un atklāj pašapkalpošanās kases pirmajā "Maxima X" formāta veikalā

No šodienas pašapkalpošanās kases pieejamas pirmajā "Maxima X" formāta veikalā Rīgā, A.Dombrovska ielā 74. Šo pašapkalpošanās kasu ierīkošanā uzņēmums investējis 55 tūkstošus eiro.

LMT pieslēgumu skaits un apgrozījums pieaug par 9 %

2017. gada 1. pusgadā turpinājās Latvijas Mobilā Telefona (LMT) izaugsme, ko virza mobilā interneta popularitāte, viedtelevīzija un inovatīvi lietu interneta risinājumi. Klientu pieslēgumu skaits sasniedzis 1,24 miljonus. Apgrozījums šī gada pirmajos sešos mēnešos ir 97 miljoni eiro – par 9 % vairāk nekā pērn šajā periodā.

Lattelecom peļņa pirmajā pusgadā pieaug par 10%, sasniedzot 16,7 miljonus eiro

Lattelecom grupas šī gada pirmā pusgada peļņa sasniegusi 16,7 miljonus eiro, kas ir par 10% vairāk nekā 2016. gada attiecīgajā periodā, liecina koncerna neauditētie finanšu rezultāti.

FIABCI/LANĪDA FORUMS: FABCI Baltijas attīstītāju forumā ielūkosies nekustamo īpašumu nozares nākotnē

25.-26. septembrī Rīgā notiks ikgadējais FIABCI Baltijas nekustamo īpašumu attīstītāju forums.
Šogad nozares profesionāļiem tiks dota iespēja ielūkoties nākotnē caur nekustamo īpašumu nozares prizmu. Kā galveno foruma tēmu organizatori izvēlējušies futuroloģijas – nākotnes tendenču izpētes - ekspertu un NĪ nozares profesionāļu domapmaiņu par to, kāda tiek prognozēta nākotne, ņemot vērā tehnoloģiskās, ekonomiskās, sociālās u.c. veidu tendences un paredzot gaidāmos attīstības virzienus, tai skaitā - šobrīd vēl nepastāvošas tendences, un kā tas var skart un ietekmēt NĪ nozari.

Trīs gadu laikā investējot līdz pat 20 miljoniem eiro, jaunā "Laima" ražotne tiks celta Ādažos

Pēc rūpīga izvērtēšanas procesa ir pieņemts lēmums, ka jaunā "Laima" ražotne tiks celta Ādažos. Izvēlētā ražotnes celtniecības vieta nodrošinās "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" ar izaugsmes iespējām ražošanas apjoma, mēroga un jaudas ziņā, kas atbilst kompānijas ilgtermiņa stratēģiskajai attīstības perspektīvai Latvijā. Jaunās ražotnes platība būs aptuveni 6500m2.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  smslån  parkets  palodzes  вид на жительство в Латвии