Ziņas | Tirgus vēstis


"Domina Shopping" kļūst par 2021. gada Pasaules čempionāta hokejā oficiālo tirdzniecības centru Rīgā

Šodien, 9. decembrī, organizācija "Hokeja Akadēmija" un tirdzniecības centrs "Domina Shopping" parakstījuši oficiālā partnera līgumu par atbalstu Pasaules čempionātam hokejā (2021 IIHF World Championship), kas 2021. gada 7. – 23. maijā notiks Rīgā un Minskā. Sadarbības līgums paredz arī kopīgu aktivitāšu īstenošanu nākamo divu gadu garumā ar mērķi popularizēt šo prestižo sporta pasākumu, par kura mājvietu ar lepnumu kļūs Latvijas galvaspilsēta Rīga.

Rimi Latvia tīklā pieaug bezkontakta norēķinu skaits

Latvijas iedzīvotāji pēdējo gadu laikā aktīvi veic bezskaidras naudas darījumus, aizvien biežāk izmantojot bezkontakta NFC norēķinu kartes. Rimi Latvia apkopotā informācija liecina, ka 2019. gadā 54% no visiem bezskaidras naudas norēķiniem Rimi veikalu tīklā veikti ar NFC kartēm, kas ir par 23% vairāk nekā pērn.

Eksportspējīgāko uzņēmumu trijniekā iekļūst AS "Balticovo"

2019. gada 6. decembrī
Vakar, 5. decembrī, Melngalvju namā tika noskaidroti konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2019" laureāti - uzņēmumi, kas ir parādījuši labākos sasniegumus eksportā, radījuši kvalitatīvus produktus pašmāju tirgum vai izstrādājuši lieliskus rūpnieciskā dizaina paraugus.

Atklājot "CITRO" zīmola veikalus Rēzeknē, noslēgusies pāreja uz jauno zīmolu

Līdz ar "CITRO" veikalu atklāšanu Rēzeknē noslēgusies uzņēmumu apvienības SIA "Latvian Retail Management" pāreja uz jauno "CITRO" zīmolu. Uzņēmumu apvienībā iesaistījušie Latvijas vietējie uzņēmumi AS "Diāna", SIA "Gabriēla" un SIA "LEKON", kopā veido jaunu mazumtirdzniecības veikalu tīklu "CITRO". Pāreja uz jauno zīmolu norisinājās no oktobra, pakāpeniski atklājot "CITRO" veikalus dažādās Latvijas pilsētās un kopā izveidojot plašu tirgotavu tīklu ar vairāk nekā 70 tirdzniecības vietām visā Latvijā.

LSBA: Saeima, pieņemot būtiskus lēmums, neievēro likumdošanas labo praksi

Latvijas Spēļu biznesa asociācija norāda, ka Saeimas lēmums dot pašvaldībām tiesības noteikt, kurās teritorijās aizliegt organizēt azartspēles, ir nepārdomāts, neievēro tiesiskās paļāvības principu un likumdošanas labo praksi. Saeima rada pretrunīgu regulējumu, jo būtībā dod tiesības pašvaldībām regulēt nozari, lai gan, pirms nepilna mēneša, pieņemot valsts budžetu, faktiski atņēma pašvaldībām azartspēļu nodokļa ieņēmumus. Lai gan šāds lēmums daudziem vēlētājiem var šķist pievilcīgs, asociācija aicina ņemt vērā Valsts prezidenta pausto aicinājumu Saeimas deputātiem pieņemt tikai pārdomātus lēmumus un izstrādāt likumus visaugstākajā kvalitātē.

"Z-Towers": ēka ir droša; ceram uz drīzu pieņemšanu ekspluatācijā

Lai gan visas iesaistītās institūcijas ir sniegušas pozitīvus atzinumus par jaunā, ambiciozā "Z-Towers" projekta nodošanu ekspluatācijā, Rīgas pilsētas būvvalde turpina vilcināties un pagarina lēmuma pieņemšanas termiņus. Šodienas preses konferencē vērienīgā objekta arhitekts dalījās ar aizdomām par potenciāli koruptīvām darbībām, savukārt "Z-Towers" juristi informēja par būvvaldes lēmumu pārsūdzēšanu.

IESAISTĪTO PUŠU KOMENTĀRI PAR "Z-TOWERS" NODOŠANU EKSPLUATĀCIJĀ

Esam nosūtījuši oficiālu vēstuli KNAB, pieļaujot varbūtību, ka kāda amatpersona vai to kopums, pārkāpjot savas pilnvaras, apzināti kavē ēkas nodošanu ekspluatācijā. Šāda rīcība ir pretlikumīga, un mēs esam darījuši un arī turpmāk darīsim visu iespējamo, lai aizsargātu nodokļu maksātāju un starptautisko investoru likumiskās tiesības un intereses.

Mintos pārsniedz EUR 4 miljardu slieksni tiešsaistes ieguldījumu aizdevumos

Šogad Mintos dubultojis aizdevumu ieguldījumu apjomu, gada izskaņā pārsniedzot EUR 4 miljardu atzīmi, pateicoties vairāk nekā 220 000 individuālo investoru ieguldījumiem aizdevumos. Uzņēmums šogad trīskāršojis savu darbinieku komandu, nodrošinot 180 darba vietas četros birojos Eiropā, kā arī pārvācies uz jaunu galveno biroju Rīgā.

Nela Gems - dimantu mirdzums Swarovski ietērpā

Kad tuvojas svētki kādam mīļam cilvēkam, vienmēr rodas jautājums - ko dāvināt? Vai esat dzirdējuši teicienu - Diamonds are womens best friends? To var pārfrāzēt - Swarovski are womens best friends! Burvīgs mirdzums, izcila kvalitāte, plaša krāsu un formu palete ļaus piemeklēt dāvanu jebkurai gaumei!

Veidos ekspertu grupu, lai vērtētu jaunās depozīta sistēmas operatora izveidi

"Maxima Latvija" uzsākusi ekspertu darba grupas izveidi, lai izvērtētu iespēju veidot nākotnē ieviešamās iepakojuma depozīta sistēmas operatoru, ņemot vērā izšķirošo lomu, kas šobrīd sistēmas veiksmīgai darbībai tiek piešķirta iepakojuma pārdevējiem.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli