Ziņas | Tirgus vēstis


"Talgo" paziņojums par "Pasažieru vilciena" veikto piedāvājumu pārvērtēšanu vilcienu iepirkuma konkursā

"Talgo" šodien pārsteidza negaidītais "Pasažieru vilciena" paziņojums par "Škodas" piedāvājuma pārvērtēšanu vilcienu iepirkuma procesā, kas sekoja Latvijas Iepirkumu uzraudzības biroja lēmumam. Iepirkums bija noslēdzies jau pagājušā gada novembrī, un "Talgo" tajā uzvarēja ar labāko vilcienu iegādes cenu, labāko tehnoloģiju un labāko enerģijas patēriņa piedāvājumu.

"Maxima" stratēģija 2025 – izaugsme klientam

"Maxima Latvija" jaunā septiņu gadu stratēģija līdz 2025.gadam ir veidota klientiem un darbiniekiem, kuru vajadzībām un novērtējumam ir pakārtota visas uzņēmumu grupas izaugsme, izcilības standarti un investīcijas, kas Latvijā 2019.gadā varētu sasniegt līdz pat 50 miljoniem eiro.

Aprīlī Ķīpsalā notiks Baltijā lielākā autoindustrijas izstāde "Auto 2019"

Trīs dienas, no 12. līdz 14. aprīlim, Ķīpsalā interesentus pulcēs krāšņākie auto svētki Baltijā – starptautiskā autoindustrijas izstāde "Auto 2019’’, kas iepazīstinās ar aktuālākajiem auto modeļiem, komerctransportu, iespaidīgākajiem tūninga šedevriem un jaunumiem autoindustrijā. Arī šogad izstāde notiks trīs Izstāžu centra hallēs!

Volkswagen paplasina R serijas modelu sortimentu ar T-Roc R

◦ Ženēvas autoizstādē Volkswagen prezentēs papildinājumu leģendārajai R sērijai – jaunu, jaudīgu kompaktā T-Roc modeļa versiju
◦ "R" – specifisks, sportisks dizains ar jauninājumiem gan automašīnas priekšpusē, gan aizmugurē

Asociācija LANĪDA turpina publicēt ikmēneša nekustamā īpašuma tirgus cenu indikatoru.

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA, apvienojot savu biedru – nekustamo īpašumu uzņēmumu analītikas nodaļu sniegto informāciju par cenu izmaiņām trijos segmentos: jaunie projekti (dzīvokļi), sekundārais tirgus (dzīvokļi) un mājas, katru mēnesi veido tirgus cenu indikatoru.

Daugavpils restorāni un kafejnīcas piedāvā īpašo Daugavpils ēdienkarti

Daugavpilij ir sava īpaša ēdienkarte, kuru var nogaršot tikai Daugavpilī. Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras un Daugavpils ēdināšanas uzņēmumu sadarbības rezultātā ir atjaunota un pilnveidota Daugavpils ēdienkarte, kā arī izdota jauna brošūra "Daugavpils ēdienkarte", kurā ir iekļauti īpašie ēdieni.

Bankas turīgo klientu finanšu paradumi liecina par sabalansētu izaugsmi un zemu riska apetīti

Kā rāda Swedbank Private Banking dati*, šobrīd vairums turīgo klientu savu labklājības līmeni novērtē ar piesardzīgu optimismu, norādot, ka tas saglabājies nemainīgs (52%). Savukārt kopumā trešā daļa (35%) pauž, ka pēdējā gada laikā viņu labklājība augusi nedaudz (30%) vai pat ievērojami 5%). Kā galvenais iemesls labklājības pieaugumam bijuši veiksmīgi uzņēmējdarbības finanšu rezultāti (atbildi norādījuši 47% aptaujāto), kā arī ieguldījums akcijās vai vērtspapīros (20%) un nekustamajā īpašumā (19%).

Tele2 investēs pus miljonu eiro klientu centros un digitālajā vidē

Vadošais mobilo sakaru operators "Tele2" šogad investēs aptuveni 500 000 eiro klientu centru un pašapkalpošanās servisa attīstībā digitālajā vidē. Kopumā šogad tiks rekonstruēti deviņi klientu apkalpošanas centri visā Latvijā, kā arī izveidots jauns centrs topošajā tirdzniecības ēkā "Akropole". Sniedzot papildu ērtības un modernizējot savstarpējo saziņu, uzlabojumi "Tele2" pašapkalpošanās servisā ir gaidāmi jau marta beigās.

Tendence: lietojot YouTube, bērni paši pieņem lēmumu par saviem pirkumiem

Lai arī tradicionāli gada sākumā vērojama zemāka pircēju aktivitāte, 2019. gada janvārī pārspēti rotaļlietu pārdošanas apjomi, iezīmējot jaunu patērētāju paradumu tendenci, liecina lielākā e-komercijas līdera Baltijas valstīs Pigu Grupas (iekļaujas arī 220.lv) apkopotā statistika. Lielāko izrāvienu uzrāda LEGO rotaļlietas, kuras šajā janvārī ir uzrādījušas lielākos pārdošanas apjomus pēdējo trīs gadu laikā, piemēram, salīdzinot ar 2017. gadu, šogad pārdošanas apjomi ir kāpuši par divām reizēm, turklāt pieaug arī pašu bērnu loma pirkumu izvēlē.

PNB Banka un "Mēness aptieka" piedāvā senioriem iegādāties medikamentus, apmaksu veicot pa daļām

PNB Banka un "Mēness aptieka" izstrādājusi jaunu, Baltijā līdz šim nebijušu pakalpojumu senioriem – recepšu medikamentu iegāde uzreiz, samaksu veicot pa daļām. Tā ir īpaši izstrādāta sociāla programma iedzīvotājiem vecumā no 55 līdz 75 gadiem, kuriem nav iespēju iegādāties visus ārsta izrakstītos recepšu medikamentus uzreiz, bet kuri var atļauties norēķinus veikt pakāpeniski. Tādējādi tiks mazināta varbūtība, ka finansiālu apsvērumu dēļ seniori izvēlas atsevišķus medikamentus neiegādāties vispār. Jāpiebilst, ka pakalpojums pieejams bez jebkādām papildu izmaksām klientiem.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli