Ziņas | Tirgus vēstis


"Hesburger" šogad Baltijā plāno investēt 11,5 miljonus eiro

Lielākā Somijas un Baltijas ātrās ēdināšanas restorānu ķēde "Hesburger" Baltijas valstīs šogad plāno investēt aptuveni 11,5 miljonus eiro biznesa attīstībā. No tiem 5,5 miljoni paredzēti restorānu attīstībai Latvijas tirgū, norāda "Hesburger" Attīstības direktore Ieva Salmela.

Latvijā iecienītas KASKO polises bez pašriska, lietuvieši un igauņi no auto zādzībām nebaidās

Neraugoties uz ģeogrāfisku tuvumu, Baltijas valstu iedzīvotājiem ir atšķirīgas prasības attiecībā uz automašīnu KASKO apdrošināšanu. Latvijas iedzīvotāju vidū aizvien ir pieprasīta apdrošināšana bez pašriska, ko lielā mērā veicina lielais automašīnu zādzību skaits, kamēr Igaunijā un Lietuvā zādzību skaits ir minimāls, tādēļ klienti uzņemas lielāku pašrisku, lai samazinātu polises cenu, liecina apdrošināšanas akciju sabiedrības "BTA Baltic Insurance Company" (turpmāk - BTA) apkopotie dati.

"Tele2" iegulda 27 000 eiro jaunajā klientu apkalpošanas centrā Ādažos

Sestdien, 17. februārī, Ādažos durvis vēris trīsdesmit astotais jaunā koncepta "Tele2" centrs. Tā izveidē vadošais mobilo sakaru operators ir ieguldījis 27 000 eiro no kopējām 380 000 eiro investīcijām, kuras plānots šogad novirzīt "Tele2" centru renovācijai.

Zīmols "Honor" stiprina savas pozīcijas globālajā tirgū

Jaunie viedtālruņu modeļi "Honor 9 Lite" un "Honor View 10" tiks ieviesti šogad

Jaunais, inovatīvais un mūsdienīgais viedtālruņu zīmols digitālajai paaudzei "Honor" 2017. gadu aizvadīja ar rekordaugstiem rezultātiem. Par to liecina augsti pārdošanas rādītāji Ķīnā, kā arī iegūtās tirgus daļas – gan Somijā, gan Krievijā zīmols "Honor" ieguvis trešo lielāko tirgus daļu. Vienlaikus "Honor" sevi pierādījis starptautiskajā tirgū kā augošu un veiksmīgu tirgus spēlētāju, pārdodot 40 miljonus "Honor 7X" modeļa viedtālruņus. Savukārt starptautiskajā CES izstādē ("Consumer Electronics Show") zīmols guva panākumus, prezentējot "Honor View 10" modeļa viedtālruni, saņemot apbalvojumus un sasniedzot augstus "Honor View 10" pārdošanas rādītājus jau pirmajās nedēļās pēc tā ieviešanas tirgū. Plānots, ka jaunie "Honor" viedtālruņu modeļi "Honor 9 Lite" un "Honor View 10" mūsu reģionā tiks ieviesti jau šogad.

"Forevers" apgrozījums 2017. gadā sasniedzis 34,95 miljonus eiro

Lielākais pašmāju gaļas pārstrādes uzņēmums "Forevers" saskaņā ar neauditētajiem datiem 2017. gadu noslēdzis ar 34,95 miljonus eiro lielu apgrozījumu, kas ir par 10 % vairāk nekā pirms gada. Par spīti tirgus izaicinājumiem, uzņēmumam ir izdevies sasniegt plānoto kāpumu un turpināt stabilu izaugsmi.

Ar Swedbank finansējumu modernizēs graudu pārstrādi "Dobeles dzirnavniekā"

Lai uzlabotu Latvijas zemnieku izaudzēto graudu pieņemšanu, uzglabāšanu un pārstrādi, 2018. gadā "Dobeles dzirnavnieks" īstenos vērienīgu projektu 15 jaunu graudu uzglabāšanas torņu būvniecībai un kaltes izveidei.

A/S "VIADA Baltija" jaunu DUS tīkla attīstībā investēs 4 līdz 8 miljoniem eiro

Šodien, atklājot jaunā dizaina koncepta degvielas uzpildes staciju Rīgā, Maskavas ielā 440, A/S "VIADA Baltija" paziņoja par vērienīgu degvielas uzpildes staciju (DUS) tīkla paplašināšanu un rekonstrukciju.

"Neste" ievieš PVN atgūšanas pakalpojumu uzņēmumiem

Lai padarītu vienkāršāku PVN atgūšanas procesu un atvieglotu korporatīvo klientu ikdienu, "Neste" ir ieviesusi automātisku PVN atgūšanas pakalpojumu par iegādāto degvielu. Pateicoties jaunajam pakalpojumam, klienti ievērojami ietaupīs laiku PVN atgūšanai.

Kopš Swedbank Open Banking atklāšanas saņemti 1000 pieteikumu un jau izveidotas 400 testa lietotnes

Kopš Swedbank Atvērtās sadarbības platformas jeb Open Banking atklāšanas pērn novembrī saņemti vairāk nekā 1000 pieteikumu "smilškastes" videi un jau izveidotas ap 400 testa lietotnes. Interesentu vidū ir gan finanšu tehnoloģiju uzņēmumi (fintech), gan jaunuzņēmumi, programmētāji un lietotņu veidotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Somijas, gan no citām pasaules valstīm, piemēram, Jaunzēlandes.

ExitoriaEscapeRoom

EscapeRoomir izklaidējoša erudīcijas spēle, kas piedāvā iespēju tās dalībniekiem reālajā dzīvē izspēlēt filmu, pasaku vai detektīvu cienīgus sižetus.Escaperoom ir lielisks veids, kā pavadīt savu brīvo laiku kopā ar draugiem, ģimeni vai kolēģiem.

Aktuālās ziņas