Ziņas | Tirgus vēstis


Kā izvēlēties autoskolu: seši vērtīgi padomi

Esi nolēmis iegūt autovadītāja apliecību? Lieliski, taču ņem vērā, ka autoskolas izvēle ir ļoti atbildīgs solis. Lai šo izvēli Tev atvieglotu, iepazīsties ar šajā rakstā sagatavotajiem padomiem – ja ņemsi tos vērā, būsi tikai ieguvējs!

Swedbank Latvija 2019.gada 4.ceturkšņa rezultāti

Swedbank peļņa 2019.gadā ir samazinājusies par 1 miljonu eiro un bija 108 miljoni. Peļņas samazinājumu ietekmēja mazāka kredītuzkrājumu atbrīvošana, kā arī lielāki izdevumi.

SIA "Eco Baltia vide" paplašina otrreizējo izejvielu šķirošanu Latvijas reģionos

"Eco Baltia grupas" vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA "Eco Baltia vide", investējot 80 tūkstošu eiro, paplašinājis otrreizējo izejvielu šķirošanas infrastruktūru Latvijā un izveidojis filiāli Daugavpilī. Tajā tiek pieņemtas un šķirotas Daugavpils reģionā savāktās otrreizējās izejvielas, piemēram, dažādi papīra un kartona iepakojumi, kā arī makulatūra, PET pudeles, HDPE iepakojums, nolietotā elektronika un citi materiāli.

LTAB: CSNg cietušie OCTA atlīdzības saņem ātrāk

Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (turpmāk – LTAB) statistika liecina, ka 2019.gadā vidējais dienu skaits no apdrošināšanas gadījumu pieteikšanas līdz lēmuma pieņemšanai bija 35 dienas. Salīdzinājumā ar 2017.gadu šis periods samazinājies par 23,92% (no 46 dienām). "Ievērojams samazinājums vērojams tieši 2019.gadā, kas saistāms ar pēdējos gados apdrošinātāju veiktajiem ieguldījumiem dažādu inovāciju izstrādei un ieviešanai, kas vērstas uz klientu apkalpošanas servisu uzlabojumiem," skaidro LTAB valdes priekšsēdētājs Jānis Abāšins.

Fiat Eiropā laiž klajā jaunu hibrīdauto

Fiat 500 ir viena no populārākajām pilsētas automašīnām Eiropā. Jaunais Fiat 500 modelis kļūs par pirmo FCA grupas auto, kurā tiks izmantota nākamās paaudzes hibrīda tehnoloģija. Šis modelis Eiropas tirgū būs pieejams februārī, un tas iezīmēs zīmola elektrifikācijas posma sākumu. Pilnībā elektrisks Fiat 500 tiks prezentēts Turīnā vēlāk šajā gadā.

IZVĒLIETIES AUTOMĀTISKO REĢISTRĒŠANOS UN IETAUPIET LAIKU

Rīgā, 2020. gada 28. janvārī. Wizz Air, Eiropas zaļākā lidsabiedrība un lielākā zemizmaksu pārvadātāja Centrāleiropā un Austrumeiropā, ir ieviesusi jaunu automātiskās reģistrēšanās pakalpojumu, kas ļauj klientiem saņemt iekāpšanas kartes 50 stundas pirms lidojuma. Šis jaunais, inovatīvais pakalpojums ir paredzēts klientiem, kas vēlas iegādāties biļetes un neraizēties par iekāpšanas kartēm.

"SmartLynx Airlines" savās operācijās ievieš tiešsaistes lidojumu reģistrēšanas pakalpojumu

Sekojot pieprasījumam, otra lielākā Latvijā bāzētā aviokompānija SmartLynx Airlines savu līgumreisu pasažieriem no Latvijas un Igaunijas turpmāk piedāvās iespēju izmantot tiešsaistes reģistrācijas rīku. Tā galvenais uzdevums ir vienkāršot lidojuma plānošanas procesu un samazināt laiku, kas tiek pavadīts garajās reģistrācijas rindās lidostā.

Asociācija rosina reversā PVN atjaunošanai izmantot Polijas modeli

Latvijas Elektromateriālu Vairumtirgotāju Asociācija (LEVA) rosina reversā pievienotās vērtības nodokļa (PVN) atjaunošanai izmantot Polijas modeli, attiecinot šo kārtību uz būvizstrādājumu un metālizstrādājumu piegādēm. Asociācija vērš uzmanību, ka vairākās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs, tostarp Polijā, ir ieviests un darbojas PVN dalītā maksājuma modelis, par ko jau pirms vairākiem gadiem tika veikts teorētisks pētījums arī Latvijā.

Nestlé rada pārtikas pārstrādei paredzētas pārstrādātās plastmasas tirgu, izveido fondu iesaiņojuma jauninājumu ....

Nestlé rada pārtikas pārstrādei paredzētas pārstrādātās plastmasas tirgu, izveido fondu iesaiņojuma jauninājumu veicināšanai


Nestlé paziņojusi, ka tā ieguldīs līdz 1,9 miljardiem eiro, lai vadītu pāreju no nepārstrādātas plastmasas lietošanas uz pārtikas ražošanā izmantojamu pārstrādāto plastmasu un paātrinātu novatorisku, ilgtspējīgu iepakojuma risinājumu attīstību.

Lai stiprinātu BITES "OneIT" pakalpojumus, investē 500 000 eiro infrastruktūras modernizēšanā

Lai stiprinātu mobilo sakaru operatora BITE "OneIT" koncepta pakalpojumus, kā arī sagatavotos lietu interneta pieslēgumiem, "BITE Latvija" investējusi 500 000 eiro pakalpojuma infrastruktūras modernizēšanā. Modernizācijas rezultātā uzstādītas jaunākās sakaru infrastruktūras ierīces, kā arī izveidots jauns datu centrs Lietuvā un paplašināts esošais datu centrs Latvijā.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli