Ziņas | Tirgus vēstis


"Ventspils Reisa" pārstāvis: droša autoparka pamats ir darbinieku motivēšana

Ikdienā atbildība par drošu satiksmi ir jāuzņemas ne tikai autovadītājam, bet arī uzņēmuma vadītājam, kura pārvaldībā darbinieks lieto uzņēmuma transportlīdzekli. Lai nodrošinātu satiksmes drošību, ir jāspēj prognozēt situācijas uz ceļa, jāveic dažādi preventīvie pasākumi, jānodrošina atbilstošs transportlīdzekļu tehniskais stāvoklis, kā arī jārūpējas par to, lai satiksmes drošības pamatnoteikumus ievērotu ne tikai darbinieki, bet arī pakalpojuma mērķauditorija – pasažieri. Mūsdienās to moderni dēvē par risku vadību, un tā ietver autovadītāju apmācību, kontroli un preventīvās darbības.

"Forevers" šogad atvērs līdz 30 jaunām tirdzniecības vietām visā Latvijā

Lielākais pašmāju gaļas ražotājs "Forevers" turpina īstenot pērn uzsākto "Forevers" veikalu tīkla attīstības projektu, tajā ieguldot vairāk nekā 240 000 euro. Paredzēts, ka šogad "Forevers" veikalu tīklā tiks atvērtas līdz 30 jaunām tirdzniecības vietām visā Latvijā, tādējādi kopējam veikalu skaitam sasniedzot vairāk nekā 100 tirdzniecības vietas. Šonedēļ tiks atklāti divi jauni "Forevers" veikali Rīgā - Silciema ielā 15 un A. Bieziņa ielā 8.

K SENUKAI: Košais "zaļums"- atsvaidzinoša un jauna sākuma simbolizējošā 2017. gada krāsa

Pantone krāsu institūts 2017. gada krāsas titulu ir piešķīris koši zaļajam (Greenery) tonim. Šis tonis atgādina pavasari, brīdi, kad kokiem sāk plaukt lapas un iedzīvotājus sāk iepriecināt pirmo ziedu pumpuri. K SENUKAI interjera dizainere Elīna Kuliša stāsta, ka šī gada zaļais tonis labi derēs, lai atsvaidzinātu tumšu interjeru un sniegtu dzīvīguma dzirksti gaiša iekārtojuma mājoklī.

BALTA šogad ar papildu drošības sistēmām plāno aprīkot vismaz 1600 klientu transportlīdzekļus

Ņemot vērā šī brīža automašīnu zādzību tendences, apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) pieņēmusi lēmumu kompensēt papildu drošības sistēmu uzstādīšanu savu klientu automašīnām, kuras zagļu vidū kļuvušas īpaši iecienītas un kuru zādzības risks vērtējams kā paaugstināts. Plānots, ka šī gada laikā papildu drošības sistēmas varētu tikt uzstādītas vismaz 1600 transportlīdzekļiem.

Asociācija LANĪDA turpina publicēt ikmēneša nekustamā īpašuma tirgus cenu indikatoru

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA, apvienojot savu biedru – nekustamo īpašumu uzņēmumu analītikas nodaļu sniegto informāciju par cenu izmaiņām trijos segmentos: jaunie projekti (dzīvokļi), sekundārais tirgus (dzīvokļi) un mājas, katru mēnesi veido tirgus cenu indikatoru.

GEFCO eksperti: Eiropas Savienības muitas sistēma piedzīvo revolūciju

Muitas darbinieks, kurš pārvalda paciņas ar papīru kaudzi rokās un spiež zīmogus uz veidlapām, tagad ir pagātnē. Līdz ar jauno Eiropas Savienības (ES) Muitas kodeksu, kas stājās spēkā 2016. gada 1. maijā, Eiropas Savienība veic ievērojamas reformas, lai veicinātu tirdzniecību ar pārējo pasauli. "Bija laiks nomainīt novecojušu un administratīvu 1992. gada likumdošanu", komentē Īvs Teilmens (Ives Taelman), starptautiskā loģistikas uzņēmuma "GEFCO" muitas un nodokļu lietu vadītājs.

Latvijas mežģīņu veikals "Lace To Love" dubulto sortimentu un plāno attīstīt biznesu ārvalstīs

Gada laikā mežģīņu veikals "Lace To Love" ir teju dubultojis piedāvāto mežģīņu klāstu, piesaistījis uzticamus klientus no dažādām pasaules malām, kā arī veikala produkcija rotājusi tērpus prestižajā Ņujorkas modes nedēļā. Starp šī gada lielākajiem plāniem ir vairāku veikalu atvēršana ārzemēs.

Pasaules eksperti augsti novērtē platjoslas interneta ieviešanu Latvijā

Lattelecom platjoslas interneta izbūvē investējis 80,2 miljonus eiro.

Latvija ir starp pasaules līderiem platjoslas interneta ieviešanā un viens no paraugiem optiskā interneta pārklājuma nodrošināšanā, jaunākajā pētījumā par platjoslas interneta ieviešanas tendencēm atzinis viens no pasaulē vadošajiem tehnoloģiju konsultāciju uzņēmumiem Arthur D.Little*.

"NORD līzings" pērn pieckāršojis aizdevumu apjomu

Kreditēšanas uzņēmums SIA "NORD līzings", kas Latvijas tirgū ienācis 2014. gadā, aizvadītā gada pirmajā pusē trīs ar pusi reizes palielinājis pirmajā darbības gadā fiksēto peļņu un pieckāršojis izsniegto aizdevumu apjomu, salīdzinot ar pirmā darbības gada datiem.

Labākie Tele2 Shared Service Center darbinieki iegūst Tele2 AB grupas uzņēmuma akcijas

Atskatoties uz aizvadīto gadu, viens no straujāk augošajiem informāciju tehnoloģiju uzņēmumiem Latvijā Tele2 Shared Service Center (Tele2 SSC) pateicās saviem darbiniekiem ikgadējā Tele2 SSC Balvā, kurā septiņās nominācijās tika apbalvoti labākie uzņēmuma darbinieki, kuri savā ikdienas darbā atspoguļo uzņēmuma vērtības. Balvās darbinieki ieguva saistītā Tele2 AB grupas uzņēmuma akcijas 500 eiro vērtībā, bet Gada darbinieks – akcijas 1000 eiro vērtībā.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  game localization  santehniķis  autoserviss