Ziņas | Tirgus vēstis


Coca-Cola samazina cukura daudzumu un piedāvā jaunu persiku garšu

Turpinot pārsteigt patērētājus, Coca-Cola ieskandina vasaru un veicina kopābūšanas prieku ar jaunu, inovatīvu dzēriena garšu. Jau sākot no aprīļa sākuma jaunā Coca-Cola bez cukura ar persiku garšu ir pieejama lielākajās tirdzniecības vietās Baltijas valstīs.

LANĪDA cenu indikators par 03.2019.

Asociācija LANĪDA turpina publicēt ikmēneša nekustamā īpašuma tirgus cenu indikatoru.

Foto: Parakstīts līgums par "Laimas" ražotnes būvniecību Ādažos

2019. gada 17. aprīlī "Orkla Latvija" vadība parakstīja līgumu ar būvkompāniju "Merks" par jaunās "Laimas" ražotnes celtniecību Ādažos. Plānots, ka jau tuvākajā laikā tiks uzsākta ražotnes celtniecība. Iegādātajā zemes gabalā jau līdz šim ir sagatavoti pievadceļi un pieslēgumi jaunās ražotnes infrastruktūrai, kā arī ražotnes iela nodēvēta Laimas vārdā.

Pērn apēstas 615 tonnas grila produkcijas

2018. gadā grila produktu kategorijā pārdotas 615 tonnas gaļas produkcijas, liecina lielākā vietējā gaļas pārstrādes uzņēmuma "Forevers" pārdošanas rezultāti. Šī ir viena no straujāk augošajām kategorijām pēdējo gadu laikā, tāpēc šogad grila produktu pārdošanas apjomus uzņēmums plāno palielināt par vidēji 15-20%.

Noraida "Eko osta" prasību par divu miljonu eiro piedziņu no būvuzņēmuma "Skonto Būve"

Trešdien, 17. aprīlī, Zemgales rajona tiesa noraidīja "Eko osta" prasību pret būvuzņēmumu "Skonto Būve" par 1,89 miljonu eiro un līgumsoda 189 000 eiro apmērā piedziņu.

Bolt uzsāk darbību Krievijā

Transporta izsaukšanas platforma Bolt (agrāk Taxify) ziņo, ka uzņēmums uzsāk darbību arī Krievijā, nodrošinot pakalpojumus valsts otrajā lielākajā pilsētā Sanktpēterburgā. Sankpēterburgā dzīvo vairāk nekā 5 miljoni cilvēku un tā ir ceturtā lielākā pilsēta Eiropā pēc Stambulas, Maskavas un Londonas.

Virši-A 2018. gadā sasniedza vairāk kā 180 miljonu eiro apgrozījumu

Paplašinot un modernizējot degvielas uzpildes staciju tīklu visā Latvijā, kā arī pilnveidojot produktu sortimenta klāstu, lielākā pašmāju degvielas tirgotāja AS "Virši-A" kopējais uzņēmuma apgrozījums 2018. gadā sasniedza vairāk kā 180 miljonus eiro. Savukārt nodokļu maksājumi veikti vairāk kā 30 miljonu eiro apmērā.

"Food Union" investē 80 tūkstošus eiro jaunās "Lakto" kategorijas ar šķiedrvielām ražošanā

Sekojot pasaules tendencēm, Latvijas vadošais piena pārstrādes uzņēmums "Food Union" attīstījis funkcionālo un veselīgo raudzēta piena produktu kategoriju, paplašinot zīmola "Lakto" klāstu ar jaunu produkta veidu – "Lakto Graudi", kas ir bagātināts ar šķiedrvielām. Jaunās kategorijas izstrādē, kurā pieejami četru dažādu garšu un divu tilpumu produkti, un ražošanas tehnoloģijas modernizēšanā uzņēmums ir investējis 80 tūkstošus eiro.

Swedbank apdrošināšana: kādas likstas visbiežāk piemeklē Latvijas iedzīvotājus?

Neviens no mums nav pasargāts no dažādām dzīves likstām, ko apliecina arī Swedbank apkopotie dati par lielākajām apdrošināšanas atlīdzībām, kuras par dažāda veida ķibelēm pērn saņēmuši Latvijas iedzīvotāji. Dati rāda, ka zādzības, lai arī zaudējumu apmēra ziņā iespaidīgas, tomēr nav biežākās nelaimes, kas var mūs piemeklēt. Visbiežāk tie ir cauruļvadu plīsumi daudzdzīvokļu mājās, automašīnu bojājumi, piemēram, lielveikalu stāvvietās, vai sadzīviskas traumas, kas gūtas ikdienā vai sportojot.

"Betsafe": Levita iespējas kļūt par prezidentu – 85%

Līdz ar koalīcijas partiju vienošanos Valsts prezidenta amatam virzīt tikai vienu – Egila Levita kandidatūru, citiem ceļš uz augstāko amatu valstī varētu pavērties tikai negaidītu pavērsienu gadījumā. Iespēju, ka par nākamo Latvijas prezidentu kļūs Egils Levits, "Betsafe" bukmeikeri novērtējuši ar 85% varbūtību.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli