Ziņas | Tirgus vēstis


Šogad Latgalē selektīvā vienkārtas virsmas apstrāde plānota uz 30 autoceļiem

Autoceļu kalpošanas laika un braukšanas apstākļu uzlabošanai šogad VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) Latgales reģionā selektīvo vienkārtas virsmas apstrādi plāno veikt uz 30 valsts autoceļiem ar asfalta segumu gandrīz 200 tūkstošu m2 apjomā.

PNB Banka apstrīdēs FKTK lēmumu par darbības apturēšanu

AS "PNB Banka" 2019. gada 22. augustā iesniedza pieteikumu Rīgas Administratīvajā apgabala tiesā pret Finanšu un kapitāla tirgus komisiju (FKTK), par tās pieņemto lēmumu apturēt Bankas darbību.

Šogad Kurzemē selektīvā vienkārtas virsmas apstrāde plānota uz 12 autoceļiem

Autoceļu kalpošanas laika un braukšanas apstākļu uzlabošanai šogad VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) Kurzemes reģionā selektīvo vienkārtas virsmas apstrādi plāno veikt uz 12 valsts autoceļiem ar asfalta segumu vairāk nekā 142 tūkstošu m2 apjomā.

No šogad likvidētajiem uzņēmumiem vairākumam piemērota vienkāršota likvidācija

Pagājušajā gadā likvidēts nepilns 21 tūkstotis uzņēmumu, tā sasniedzot visu laiku antirekordu, taču šis gads rekordu gāzīs – gada pirmajos septiņos mēnešos likvidēti jau vairāk nekā 18 tūkstoši uzņēmumu. No tiem vairākums, t.i., 94,9%, ir sabiedrības ar ierobežotu atbildību.

Samazina sāls un cukura daudzumu "Spilvas" produktiem

"Orkla Latvija" ražotajiem "Spilvas" produktiem dažādās kategorijās tiek samazināts pievienotā sāls un cukura daudzums. Vienlaikus "Orkla Latvija" kā viens no lielākajiem inovatoriem Latvijas pārtikas nozarē piedāvā arvien jaunus produktus gan esošajās, gan jaunās produktu kategorijās. Zīmols "Spilva" iepazīstina ar tomātu mērci, kuras receptūrā nav pievienots papildu cukurs, kā arī sāls daudzums samazināts par 50%.

Nedēļas laikā strauji augusi interese par rēķinu apmaksu "Maxima" veikalos

Pagājušās nedēļas laikā strauji pieaugusi iedzīvotāju interese par sadzīves un citu pakalpojumu rēķinu apmaksu veikalu kasēs, liecina "Maxima Latvija" novērojumi.

Par pārtraukumiem AS "PrivatBank" tālruņu darbībā

Pievēršam uzmanību, ka sakaru pakalpojuma sniedzēja tehnisko problēmu dēļ 2019. gada 19. augustā ir vērojami pārtraukumi AS "PrivatBank" tālruņu darbībā.

Ovostar Europe: Latvijas olu ražotāju cīņā pret godīgu konkurenci lielākais zaudētājs būs patērētājs

Latvijas olu ražotāju cīņā pret godīgu konkurenci vislielākie zaudētāji būs Eiropas Savienības patērētāji, jo vietējo ražotāju kārotā monopolsituācija samazinās pircēju izvēles iespējas un veicinās cenu pieaugumu tirgū

LED gaismekļu ražotāja "Vizulo" apgrozījums pērn pieaudzis par teju 50%

Latvijas LED gaismekļu ražotāja "Vizulo" apgrozījums aizvadītajā gadā pārsniedzis 8 miljonus eiro, kas ir par 46,5 % vairāk, nekā 2017. gadā. Uzņēmuma apgrozījums pērn bijis 8 062 834 eiro, kas atbilst gada sākumā izteiktajām prognozēm.

PNB Bankas paziņojums par FKTK lēmumu aizliegt sniegt finanšu pakalpojumus

AS "PNB Banka" 2019.gada 15.augustā plkst. 20:00 saņēma Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes lēmumu noteikt AS " PNB Banka" aizliegumu sniegt finanšu pakalpojumus sākot ar 2019.gada 15.augusta plkst. 21:00.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli