Ziņas | Tirgus vēstis


LG IZSTĀDĒ CES 2019 PREZENTĒS MĀJAS ALUS PAGATAVOŠANAS KAPSULU SISTĒMU

Automatizēts process un ekskluzīvas tehnoloģijas nodrošina pilnīgu "dari pats" risinājumu alus darināšanas entuziastiem.

LG Electronics (LG) izstādē CES 2019 prezentēs mājas alus pagatavošanas kapsulu automātu LG HomeBrew. Šī modernā iekārta alus pagatavošanas procesu padara pārsteidzoši vienkāršu, pateicoties vienreizlietojamām kapsulām, optimizētam fermentācijas algoritmam un ērtai pašattīrīšanās funkcijai. Šis ir ideāls produkts ikvienam, kas vēlas gūt prieku no auksta un garda alus pagatavošanas.

Komerctransporta izvēlē lielāko lomu spēlē auto uzturēšanas izmaksas

Transports ir neatņemama biznesa sastāvdaļa, un, iegādājoties darba auto, uzņēmējiem jāizvērtē virkne kritēriju – gan cena, gan uzturēšanas izmaksas, spēkrata tehniskie parametri, vizuālais izskats u.c. Lai arī šķiet, ka izšķirošais faktors lielā daļā gadījumu varētu būt cena, "Volkswagen komerctransporta" pārstāvju novērojumi rāda, ka klienti arvien biežāk izvērtē citus faktorus, kas apliecina spēkrata kvalitāti un spēju labi kalpot ilgtermiņā. Uz šo tendenci norāda arī "Volkswagen komerctransporta" organizētās fokusgrupas intervijas rezultāti: vairums aptaujāto uzņēmēju no dažādām nozarēm atzinuši, ka visbūtiskākā pozīcija ir automašīnas uzturēšanas izmaksas.

Latvijas Riepu apsaimniekošanas asociācijai pievienojas gumijas drošības segumu ražotājs "RUBRIG"

Decembra sākumā Latvijas Riepu apsaimniekošanas asociācijai pievienojās jauns biedrs – gumijas drošības segumu ražotājs SIA "RUBRIG". Asociācijā uzņēmumu pārstāvēs tā valdes priekšsēdētājs Dainis Bonda.

"Tele2" uzstādījis 1000. bāzes staciju Latvijā

Vadošais mobilo sakaru operators "Tele2", turpinot sava mobilā tīkla attīstību, uzbūvējis tūkstošo bāzes staciju Latvijā - tā atrodas Lugažos, Valkas novadā. Šogad kopumā tīkla infrastruktūrā uzņēmums ieguldījis vairāk nekā 6 miljonus eiro un nākamgad investīcijas plānotas vēl lielākā apmērā, ņemot vērā 5G tīkla darbības uzsākšanu.

"Maxima" – sabiedrība sociālajos tīklos izvēlas zaļāku iepakojumu

"Maxima Latvija" pirmo reizi ar sociālo tīklu lietotāju palīdzību izvēlējusies jaunu, videi draudzīgu papīra iepirkumu maisiņu.

Kādi vīriešu apģērbi Tev nepieciešami svētku sezonā? 5 praktiski padomi

Svētku sezona ik gadu ierodas, līdzi nesot neskaitāmus pasākumus – mājas vai darba ballītes, Ziemassvētku vai Jaunā gada svinības, labdarības pasākumus, teātra vai koncerta apmeklējumus utt. Lai justos labi gaidāmajos saviesīgajos pasākumos, ikvienam vīrietim nepieciešams etiķetei un individuālam stilam atbilstošs ietērps. Vai zini, kādi vīriešu apģērbi ir piemēroti pasākumiem svētku sezonā?

Aptauja: Lielākie rudzu maizes ēdāji dzīvo Latgalē, retāk ēd Rīgā

Saskaņā ar AS "Hanzas Maiznīcas" un pētījumu centra SKDS veikto aptauju lielākie rudzu maizes ēdāji dzīvo Latgalē - 55% šī reģiona iedzīvotāju atzina, ka rudzu maizi ēd katru dienu. Salīdzinājumam katru dienu to ēd 50% Vidzemes iedzīvotāju, 47% Zemgales iedzīvotāju un tikai 42% Kurzemes iedzīvotāju. Vismazākais īpatsvars rudzu maizes ēdājiem ir starp rīdziniekiem - tikai 39% Rīgā dzīvojošo ēd to katru dienu.

JAS pieprasītākajos maršrutos autobusi kursēs biežāk un būs papildu reisi

No 17. decembra SIA "Jūrmalas autobusu satiksme" (JAS) atsevišķos maršrutos autobusi kursēs biežāk, lai nodrošinātu jūrmalniekiem un pilsētas viesiem sabiedriskā transporta pieejamību. Daži autobusu reisi tiks pielāgoti vilciena kursēšanas grafikam, lai uzlabotu pārsēšanās iespējas.

No pirmā pašapkalpošanās veikala Latvijā līdz vērienīgam veikalu tīklam Baltijā: AS Drogas svin 25 gadu jubileju

AS Drogas šī gada 10. decembrī atzīmē savu 25 gadu pastāvēšanas jubileju. Aizvadīto gadu laikā Drogas ir kļuvušas ne vien par vienu no lielākajiem mazumtirdzniecības veikalu tīkliem Baltijā, bet arī par vienu no mīlētākajiem zīmoliem Latvijā. Jubilejas dienā, 10. decembrī populārie un tautā mīlētie veikali iepriecinās savus pircējus ar īpašiem pārsteigumiem un dāvanām.

"Aldaris" saņēmis pirmos īpaši aprīkotos automobiļus

AS "Aldaris" ir saņēmis pirmos 11 no kopumā 67 jaunajiem transportlīdzekļiem, kas ir aprīkoti ar vadītāja izelpas pārbaudes sistēmu. Automašīnas tika iegādātas vienā no pēdējo gadu Baltijā lielākajiem autoparka līzinga darījumiem un tiks izmantotas uzņēmuma darbinieku darba pienākumu pildīšanas nolūkos visā Latvijā.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija