Ziņas | Tirgus vēstis


"Wolt" paziņo par 160 miljonu ASV dolāru (142 miljonu eiro) investīcijām starptautiskās izaugsmes un konkurētspējas ...

"Wolt" paziņo par 160 miljonu ASV dolāru (142 miljonu eiro) investīcijām starptautiskās izaugsmes un konkurētspējas veicināšanai

Helsinki, Somija - ēdienu piegādes uzņēmums "Wolt" ar galveno mītni Helsinkos šodien paziņoja par jauna finansējuma saņemšanu 160 miljonu ASV dolāru (142 miljonu eiro) apmērā. Šīs investīcijas sastāv no divām iepriekš neizpaustām kārtām – nesen noslēgtā darījuma ar "ICONIQ Capital" par 130 miljonu ASV dolāru (115 miljonu eiro) lielu C sērijas finansējumu un iepriekš, 2018. gada janvārī, noslēgta darījuma ar "83North" par B sērijas finansējumu 30 miljonu ASV dolāru (26 miljonu eiro) apmērā. Arī "Highland Europe", "EQT Ventures" un "Lifeline Ventures" veica ieguldījumus investīciju kārtās. "Wolt" izmantos šo jauno finansējumu, lai turpinātu investēt uzņēmējdarbības izaugsmē un paplašināšanā.

Transcom Worldwide Latvia paplašina Jēkabpils filiāles darbību – izveido jaunas darba vietas un sāk apkalpot Tele2...

Transcom Worldwide Latvia paplašina Jēkabpils filiāles darbību – izveido jaunas darba vietas un sāk apkalpot Tele2 klientus

Viesnīca Promenade Hotel Liepāja 2018. gadu noslēgusi ar 1,8 milj. eiro apgrozījumu

Pieczvaigžņu viesnīca Promenade Hotel Liepāja aizvadīto gadu noslēgusi ar 1,8 milj. eiro apgrozījumu, kas ir par 18 % vairāk nekā pērn, un peļņu 25 tūkst. eiro apmērā. Nodokļos Latvijas valsts budžetā viesnīca pērn nomaksājusi 381 956 eiro.

WIZZ AIR SVIN 5 GADU JUBILEJU RĪGAS BĀZĒ

Rīga, 19 Jūnijs 2019. Lielākā zemizmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air šodien svin savu 5. jubileju Rīgas bāzē. Kopš WIZZ ir uzsācis darbību Rīgā, lidsabiedrība uz klāja ir pārvadājusi 3,2 miljonus pasažieru. Wizz Air klātbūtne ir veicinājusi tūrismu visā reģionā, novērojot izteiktu ārzemju tūristu skaita pieaugumu.

Dari labu ziedojumu konteineri tagad arī Neste DUS Rīgā

Labdarības organizācija Dari labu sadarbībā ar lielākā automātisko degvielas uzpildes staciju (DUS) tīkla un vadošā degvielas mazumtirgotāja Latvijā Neste atbalstu ir uzstādījusi trīs labdarības konteinerus, lai palīdzētu grūtībās nonākušām ģimenēm, bērniem un senioriem. Ikviens, kurš vēlas ziedot mantas un tādējādi palīdzēt līdzcilvēkiem, ir aicināts doties uz Neste DUS Rīgā: Ulmaņa gatvē 84, Brīvības gatvē 386 vai Kurzemes prospektā 15a.

"Bonava Latvija" uzsāk 12 miljonu eiro vērta moderna projekta attīstīšanu Ganību dambī

Jau nākamā gada vasarā centra rajona apkārtni papildinās jauns lielākā nekustamo īpašumu attīstītāja "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts Ganību dambī 11. To 11800 m2 plašā teritorijā veidos trīs piecstāvu nami ar 133 dzīvokļiem. Projekta tapšanā kopumā paredzēts investēt 12 miljonus eiro.

BITE: šogad par 35% palielinājies pieprasījums pēc mobilo ierīču ekrānu apdrošināšanas

Dažādos starpgadījumos visbiežāk tiek bojāti mobilo ierīču ekrāni, ņemot vērā, ka tā ir pati trauslākā ierīču korpusa daļa. Lai izvairītos no negaidītiem un lieliem izdevumiem, ko rada ierīces ekrāna remontdarbi, lietotāji aizvien biežāk izmanto ekrāna apdrošināšanu - šogad, salīdzinot ar identisku laika periodu pērn, pieprasījums pēc šī pakalpojuma palielinājies par 35%, liecina mobilo sakaru operatora BITE dati. Kopumā šogad BITES klientu viedtālruņu un planšetdatoru ekrānu remontdarbi izmaksājuši vairāk nekā pusmiljonu eiro.

Informācija par "Maxima" veikalu darba laiku Līgo svētkos

Svētku dienās, 23. un 24.jūnijā, "Maxima" veikalu darba laikā būs izmaiņas. Gan ņemot vērā iedzīvotāju lielo pierasījumu un cilvēku vajadzības iegādāties visu nepieciešamo Līgo svētkiem, gan rūpējoties par darbinieku iespēju pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem, "Maxima" veikali svētku dienās strādās saīsinātu darba laiku.

AS "Balticovo" saņem VARAM īpašo atzinības rakstu par ieguldījumu reģiona attīstībā

Jau desmito gadu uzņēmumi tiek aicināti piedalīties Ilgtspējas indeksā un izmantot iespēju izvērtēt gan savu atbildības līmeni, gan risku un procesu vadību. Ilgtspējas indeksa noslēguma ceremonijā 13. jūnijā AS "Balticovo" ieguva bronzas godalgu. Savukārt ar īpašu atzinību AS "Balticovo" sveica vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce, apbalvojot uzņēmumu ar atzinības rakstu par ilgtspējīgu pieeju uzņēmējdarbībai un nozīmīgu reģiona attīstības virzīšanu.

Bigbank Latvijā attīstīs uzņēmumu kreditēšanu, izsniedzot aizdevumus 10 miljonu eiro apjomā

Bigbank AS pieņēmusi lēmumu visas grupas mērogā attīstīt korporatīvo finanšu pakalpojumu biznesu, ko vadīs ilgstoši banku un finanšu sektorā strādājošais Ingo Poders (Ingo Põder). Latvijā jau šogad uzņēmumu kreditēšanai paredzēts atvēlēt vismaz 10 miljonus eiro.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli