Ziņas | Tirgus vēstis


Gada laikā Neste Pro Diesel ir uzpildījuši vairāk nekā pusmiljons reižu

Gadu, kopš Latvijā ir pieejama pasaulē pašlaik labākā dīzeļdegviela Neste Pro Diesel, tā ir uzpildīta vairāk nekā pusmiljonu reižu. Neste veiktās klientu aptaujas rezultāti parāda, ka ir ievērojami augusi patērētāju izpratne par dažādām dīzeļdegvielām un to noteicošajām atšķirībām, kā arī arvien svarīgāka autobraucēju izvēlē kļūst degvielas kvalitāte un tās ietekme uz transportlīdzekli. Jau iepriekš tika ziņots, ka Neste Pro Diesel pārākums pār citām tirgū pieejamajām dīzeļdegvielām skaidrojams ar progresīvu pārstrādes tehnoloģiju un visaugstākās kvalitātes ogļūdeņraža frakcijām. Neste Pro Diesel ir pirmā un pašlaik vienīgā dīzeļdegviela pasaulē, kas spēj izpildīt Pasaules degvielas hartas stingrākās, 5.direktīvas, prasības.

Bite iegādājas "Unistars" un iegūst piekļuvi 5G frekvencei

Mobilo sakaru operators Bite, iegādājoties telekomunikāciju uzņēmumu "Unistars", ir spēris būtisku soli pretī 5G tīkla ieviešanai Latvijā, jo jauniegādātajam uzņēmumam ir piekļuve 5G frekvencei, pastāstīja Bite vadītājs Kaspars Buls.

LGS uzsāk jaunā gaisa satiksmes vadības torņa projekta īstenošanu

Jau 2023. gadā lidostā "Rīga" būs jauns, moderns gaisa satiksmes vadības tornis, - tā projekta īstenošanu ir uzsākusi VAS "Latvijas gaisa satiksme" (LGS).

«Atvērtais Mikrofons» gaida skatītāju jautājumus

Par godu informatīvi analītiskā radījuma "Aiz kadra" jubilejai, Pirmais Baltijas kanāls un Maskavas nams aicina skatītājus uz tikšanos «Atvērtais Mikrofons» ar žurnālistu Grigoriju Zubarevu, kas norisināsies 28. aprīlī plkst. 19:00 Maskavas namā.

Lattelecom ieguldījumi valsts attīstībā pārsnieguši 2 miljardus eiro

Šonedēļ Lattelecom akcionāriem izmaksājis dividendes par 2016. gadu. No 31,6 miljonu eiro lielajām dividendēm valsts budžetā uzņēmums ieskaitījis 16,1 miljonu, savukārt otrs akcionārs – skandināvu telekomunikāciju koncerns Telia Company – saņēmis 15,5 miljonus.

"Rīgas Dzirnavnieks" slēdz līgumus ar zemnieku saimniecībām par jaunās graudu sezonas ražām

Gatavojoties jaunajai ražas sezonai, AS "Rīgas Dzirnavnieks" turpina aktīvi slēgt līgumus ar zemnieku saimniecībām par jaunās graudu ražas iepirkumiem. Šogad uzņēmums plāno daudz lielāku uzmanību pievērst auzu iegādei, ņemot vērā uzņēmuma auzu produktu ražošanas apjomu palielināšanos.

AS "VIRŠI-A": lai nodrošinātu augstas kvalitātes servisu, ir jābūt moderniem, pieejamiem un inovatīviem

Lai atbilstu mūsdienu klienta prasībām degvielas uzpildes staciju nozarē, ir jāiegulda gan esošā tīkla modernizācijā, gan tā paplašināšanā, norāda lielākais pašmāju degvielas tirgotājs AS "VIRŠI-A". 2016. gada laikā uzņēmums rekonstruējis un modernizējis gandrīz 20 stacijas, kā arī atvēris 4 jaunas, kļūstot par visstraujāk augošo degvielas mazumtirgotāju Latvijā pēc veikto modernizāciju un jaunatvērto staciju skaita.

Lux Express investē gandrīz 3 miljonus jaunākās paaudzes autobusos

Lux Express atjauno autobusu parku un investē gandrīz 3 miljonus eiro īpašos, pēc pasūtījuma izgatavotos Scania Irizar i8 autobusos. Astoņi jaunie, uzlabota komforta autobusi tiek izgatavoti Spānijā un Latvijā ieradīsies maija beigās. Sākot ar 3. jūliju, būs spēkā jauns autobusu kustības saraksts. Lux Express maršrutā Rīga-Tallina ieviesīs vēl divus jaunus reisus katru dienu, kā arī tiks veiktas izmaiņas jau esošajos reisos Rīga-Viļņa un Rīga-Minska.

Asociācija: Rīgas pilsētas būvvalde "dzen" iekšpagalma stāvlaukumus pāriet pelēkajā zonā

Pēdējā laikā Rīgas centrā un tās tuvumā Rīgas būvvalde ir aizliegusi ekspluatēt vairāk nekā 100 iekšpagalmu stāvlaukumus, nosakot tām līdz galējībām absurdas prasības. Nekustamo īpašumu projektu attīstītāju asociācija (NĪPAA) vērš uzmanību, ka šādu būvvaldes rīcību nevar savādāk uztvert kā mērķtiecīgu mēģinājumu iznīcināt iekšpagalmu stāvlaukumus, kavējot legālu uzņēmējdarbību un veicinot pelēkās ekonomikas attīstību valstī.

Šodien atvērts jauns "Maxima Latvija" veikals Olainē

Šodien durvis vēris jauns "Maxima Latvija" veikals Olainē, Zemgales ielā 53, kura izveidē uzņēmums investēja 850 tūkstošus eiro. Tāpat veikalā izveidotas 33 jaunas darbavietas vietējiem iedzīvotājiem. Līdz ar jauno veikalu pašlaik uzņēmumam Latvijā ir 152 veikali.
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  metāla jumti