Ziņas | Tirgus vēstis


Ar vairāk nekā divām tonnām saldumu "Laima" atbalstīs Dziesmu un deju svētkus

Latvijā mīlētākais saldumu zīmols "Laima" turpina savu klātesamību tautai svarīgos notikumos un ar lielu prieku gatavojas XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem. Svētku laikā "Laima" dažādu pasākumu ietvaros dalībniekiem un svētku viesiem plāno dāvāt vairāk nekā divas tonnas saldumu, lai uzturētu visiem apmeklētājiem neizsīkstošu enerģiju un dāvātu saldus mirkļus no sirds. Turklāt īpaši šim notikumam ir izveidota saldumu kolekcija ar Dziesmu un deju svētkiem veltītu dizainu.

Stena Line maina un pārvieto kuģus, lai stiprinātu maršrutu tīklu

Rudenī Stena Line pārvietos trīs kuģus trijos maršrutos. Šīs pārvietošanas mērķis ir uzlabot apkalpošanu un pieejamību klientiem, kā arī optimizēt darbību atbilstoši tirgus attīstībai.

BTA kļūst pieejamāka ceļotājiem uz valstīm gar Baltijas jūru

Apdrošināšanas akciju sabiedrības "BTA Baltic Insurance Company" (turpmāk tekstā - BTA) Latvijā 2018. gada 5 mēnešos izdevies sasniegt labus rezultātus ceļojumu apdrošināšanas segmentā. BTA izdevās palielināt kopējo parakstīto apdrošināšanas bruto prēmiju apjomu par 15%, un šis rādītājs ir augstāks kā pieaugums apdrošināšanas tirgū ceļojumu apdrošināšanas veidā.

"Baltic International Bank Latvijas barometrs": iedzīvotāji uzskata, ka gada laikā Latvijas ekonomikas stāvoklis uzlabos

Jaunākie "Baltic International Bank Latvijas barometra" pētījuma rezultāti liecina, ka iedzīvotāju noskaņojums ir jūtami pasliktinājies pilnīgi visās pētījuma pozīcijās. Iedzīvotāji visnegatīvāk izteikušies par pašreizējo Latvijas ekonomikas situāciju - 31% aptaujāto uzskata, ka tā tikai pasliktinoties. Savukārt, aicināti izteikt savas prognozes par Latvijas ekonomikas stāvokli pēc gada, gandrīz piektdaļa (17%) aptaujāto izteikuši pārliecību, ka gada laikā tas būs uzlabojies.

Rietumu Banka noslēdz sadarbības pārtraukšanu ar paaugstināta riska uzņēmumiem

Līdz vasaras beigām Rietumu Banka plāno pārtraukt sadarbību ar vairāk kā 90% uzņēmumu, kas tiek klasificēti kā paaugstināta riska klienti. Bankas paveiktais šajā virzienā darbs ir guvis atzinīgu novērtējumu gan no Latvijas valsts finanšu institūciju, gan starptautisko partneru puses.

"Spilvas" tomātu mērču izlase par godu Latvijas simtgadei!

Par godu valsts 100 gadu jubilejas svinībām "Orkla Foods Latvija" ražotnē Babītes novada Spilvē ir uzsākta īpašas "Spilvas" tomātu mērču izlases ražošana. Katra no četrām jaunajām mērcēm simbolizē un iemieso attiecīgā Latvijas kultūrvēsturiskā novada būtību, raksturu un garšu.

"Fontes": Teju trešdaļa Latvijas vadītāju lēmumu pieņemšanā ar kolēģiem nekonsultējas, baidoties zaudēt autoritāti

Trešdaļa jeb 30% Latvijas vadītāju savā ikdienā un komunikācijā ar darbiniekiem izmanto tā saukto konsultatīvo vadības stilu, kas nozīmē, ka viņi paļaujas uz komandu un novērtē katra darbinieka intelektuālo pienesumu. Tajā pašā laikā teju tikpat (29%) cilvēku vadošos amatos lēmumus pieņem vieni paši, jo baidās pazaudēt savu autoritāti, liecina personālvadības konsultāciju un pētījumu kompānijas "Fontes" veiktais pētījums.

Coca-Cola un FIFA Pasaules kauss atzīmē sadarbību 40 gadu garumā

Šodien, 14. jūnijā, aprit četrdesmitā gadskārta Coca-Cola sadarbībai ar Pasaules kausu, kas aizsākās 1978.gadā. Šī, jubilejas, gada Coca-Cola FIFA Pasaules kauss, kas norisināsies no 14. jūnija līdz 15. jūlijam Krievijas lielākajās pilsētās Maskavā, Sanktpēterburgā, Kaļiņingradā, Ņižņijnovgorodā, Sočos un citviet, tiks atklāts ar spēli starp Krievijas un Saūda Arābijas valstsvienību izlasēm.

AJ Power aprīko Tele2 bāzes stacijas ar saules paneļiem

Šobrīd enerģētikas uzņēmums AJ Power nodrošinājis telekomunikāciju operatora Tele2 bāzes stacijas Durbes, Salas un Ropažu novadā ar saules paneļu risinājumiem elektroenerģijas ieguvei. Šis ilgtspējīgais, ekonomiski pamatotais risinājums ļauj izmantot atjaunojamo enerģiju un nodrošina autonomu bāzes staciju darbību līdz pat 6 mēnešiem gadā.

BTA atgādina: Skolēnu vasaras brīvlaiks nenozīmē brīvdienas arī viņu vecākiem, bet gan lielākas rūpes par bērnu drošību

Vasaras brīvlaiks ir pozitīvā nozīmē satraucošs laiks bērniem - beidzot skolas dienas ir beigušās un var katru dienu pavadīt laukā ar draugiem. Taču šo laiku ar zināmu satraukumu sagaida arī mediķi un apdrošinātāji, jo tieši vasaras laikā īpaši pieaug bērnu traumatisms. Apdrošināšanas akciju sabiedrība "BTA Baltic Insurance Company (turpmāk tekstā – BTA) apkopotie dati liecina, ka visbiežāk traumas gūst bērni vecumā no 10 līdz 13 gadiem (30%). Visbiežāk tās ir roku traumas (34%), seko kāju traumas (25%) un galvas traumas (17%). BTA atgādina vecākiem, ka vasaras brīvlaiks nebūt nenozīmē, ka bērnu aizsūtīšana uz laikiem nozīmē brīvdienas pašiem. Tieši vasarā par bērnu drošību ir jārūpējas īpaši, un labākais risinājums ir savu bērnu izglītošana kā izvairīties no traumatisma riska faktoriem.

Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana