A/S "Dzintars" sveic RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes absolventus izlaidumā

2012. gada 29. jūnijā Ķīpsalas izstāžu zālē, plkst. 11:00 AS "Dzintars" sveiks Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes absolventus.

A/S "Dzintars" nemainīga prioritāte ir bijusi un paliek augsta produkcijas kvalitāte, kuru var sasniegt tikai pateicoties zinošiem un talantīgiem speciālistiem. Tieši šī iemesla dēļ ilgus gadus uzņēmums cieši sadarbojas ar Latvijas augstākajām mācību iestādēm.

"Rīgas Tehniskā universitāte – viena no pēdējām augstākajām mācību iestādēm, kurā sagatavo kvalificētus tehniskos speciālistus, secina A/S "Dzintars" valdes priekšsēdētājs Iļja Gerčikovs. Mūsu uzņēmums ir ne vien ražotājs, mēs esam vieni no vadošajiem parfimērijas un kosmētikas produktu izstrādātājiem Baltijas un Skandināvijas valstīs. Mēs neslēpjam, ka esam ieinteresēti jaunajos speciālistos, tieši viņi ir mūsu nākotne".

Katru gadu "Dzintars" atver savas durvis RTU studentiem, piedāvājot prakses vietas.
"Nereti Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes studenti, prakses laikā iepazinuši mūsu uzņēmu, pēc studiju absolvēšanas kļūst par mūsu kolēģiem",
- piemin A/S " Dzintars" parfimērijas grupas vadītāja Vita Augstkalne, kura pati ir beigusi Rīgas Tehnisko universitāti.

(tolaik Rīgas Politehnisko institūtu). - Mūsu uzņēmuma un universitātes sadarbības saites ir ļoti senas. Dažādu gadu absolventi šodien ir "Dzintars" augsta un vidēji augsta līmeņa vadītāji. Viņu vidū Kosmētikas izstrādājumu grupas vadītāja, Kvalitātes dienesta vadītāja, Kosmētikas izstrādājumu laboratorijas ķīmiķi.

Dāvanas – jaunāko "Dzintars" produkciju saņems 53 Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes maģistrantūras absolventi, 11 no tiem beiguši augstskolu ar izcilību.

A/S "Dzintars" - Baltijas un Skandināvijas valstīs lielākais parfimērijas un biokosmētikas izstrādātājs un ražotājs.Vairāk kā 90 firmas veikali sagaida pircējus Latvijā, Krievijā, Ukrainā, Lietuvā un Baltkrievijā. Uzņēmums lepojas ar savām ķīmijas, fizikālās un mikrobioloģiskās kontroles laboratorijām, kā arī ar unikālu patērētāju prasību kosmētisko produktu instrumentālās analīzes laboratoriju.

"Dzintars" ir setrificēts pēc standartiem ISO 9001; ISO 14001; ISO 17025; ISO 22716; Cosmetics – GMP (Good Manufacturing Practices). Uzņēmums ir sertificēts ar franču organizācijas ECOCERT, kas piešķir tiesības ražot dabiski organisko kosmētiku. Kopš 2012. gada maija "Dzintars" ir profesionālās asociācijas COSMEBIO biedrs (ekoloģiskās un organiskās kosmētikas ražotāju apvienība).

Elīna Lukjanoviča
A/S „Dzintars” Tirgzinību un sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana