Lektorijā "Uzskaņot prātu" notiks saruna par vārda un apziņas brīvību

Piektdien, 1. jūnijā, plkst. 19.00 Latvijas Universitātes radio NABA mūzikas klubā NABAKLAB notiks lektorija "Uzskaņot prātu" 7. saruna. Šoreiz tā veltīta jautājumam par vārda un apziņas brīvību. Sarunā piedalīsies skandalozā grupa "Barto" no Sanktpēterburgas, kas viesojas Latvijā sava jaunā albuma "Hello! Totalitarianism" koncerttūres ietvaros.

Sarunā iecerēts izvērst diskusiju par politiskās cenzūras ietekmi uz radošo vidi. Grupas "Barto" dalībnieki dalīsies pieredzē par to, kā vārda un apziņas brīvības ierobežošana ietekmē mākslas radīšanu un kāda ir pašreizējā situācija Krievijā.

Par šiem un citiem jautājumiem sarunā piedalīsies un savās pārdomās bez grupas dalībniekiem dalīsies arī Radio NABA raidījuma "Alus pučs" vadītājs Didzis Melbiksis, portāla Publikai.lv autors Ojārs Kapteinis, un biedrības "Progresīvie" pārstāvis Timofejs Nastins.

Šī būs jau septītā saruna Latvijas Universitātes radio NABA mūzikas kluba NABAKLAB uzsāktajā lekciju ciklā "Uzskaņot prātu", kas aplūko ar mūzikas un mākslas vidi saistītus jautājumus, piedāvājot visdažādāko nozaru praktiķu un teorētiķu skatījumu uz kultūras aktualitātēm, vēsturi un pārmaiņām.

Ikvienam interesentam būs iespēja uzdot jautājumus vai izteikt savu viedokli par pārrunātajām tēmām.

Lektorija apmeklētājiem ieejas maksa grupas "Barto" koncertā – 1.00 Ls, savukārt pārējiem apmeklētājiem ieejas maksa klubā NABAKLAB no plkst. 21.00 – 2.50 Ls.
Latvijas Universitātes radio NABA mūzikas klubs NABAKLAB atrodas Z.A. Meierovica bulvārī 12, Rīgā.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Universitātes Preses centrs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana