Vēl vienu dienu var izmantot iespēju un sākt veidot savu zinātņietilpīgo uzņēmumu


Publicitātes_foto_CR_Adamovichs
Vēl līdz 15. oktobrim uzņēmēji un ikviens, kas sevī jūt uzņēmēja garu, tiek aicināti pieteikties zinātnes komercializācijas platformas "Komercializācijas reaktora" un Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūras kopīgi rīkotajā pasākumā "Ignition Event", lai veidotu paši savu biznesu un attīstītu dziļo tehnoloģiju uzņēmumus Latvijā, informē zinātnes komercializācijas platformas "Komercializācijas reaktors" dibinātājs Nikolajs Adamovičs.

Šogad “Ignition Event” norisināsies jau 16. reizi un līdz šā gada 15.oktobrim vēl ir laiks izlemt un mainīt savu nākotni. Pieteikšanās “Komercializācijas reaktora” mājaslapā. Dalība programmā ir bez maksas. https://www.commercializationreactor.com/ignition-event/

"Nesenajā 15. “Ignition Event”, kas norisinājās šā gada jūnijā, tika izveidotas 13 zinātnē balstītas protokompānijas, kurās topošie uzņēmēji apvienojās ar izciliem zinātniekiem. Septiņas no tām jau ir dibinājušas uzņēmumus un šobrīd atrodas akcelerācijas programmā, kā arī pamazām sākas arī investīciju piesaiste," teica Adamovičs.

Viņš piebilda, ka attīstīti daudzsološi jaunuzņēmumi medicīnas, nanomateriālu, mākslīgā intelekta, bioelektronikas un citās jomās, kļūstot par pamatu vērtīgu uzņēmumu izveidei tuvākajā nākotnē.

Šogad pasākums ir sevišķi īpašs, jo tas pirmo reizi norisinās gan klātienē, gan tiešsaistē. Jau 16. un 17. oktobrī pasākuma dalībniekiem ir iespēja ierasties klātienē “Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel” vai pieslēgties attālināti. “Ignition Event” ir notikums, kurā tiekas ārvalstu zinātnieki un pašmāju uzņēmēji vai tie, kas sevī jūt uzņēmēja garu. Zinātnieki prezentē savas inovatīvās tehnoloģijas, vēlāk tiks veidotas zinātnieku-uzņēmēju komandas, kuras centīsies radīt labāko risinājumu, lai zinātni iznestu ārpus laboratorijas – tirgū.

Pirmajā pasākuma dienā, 16.oktobrī, vairāk nekā desmit zinātnieki prezentēs savas inovatīvās tehnoloģijas, idejas un atklājumus. Potenciālie uzņēmēji uzdos dažādus interesējošus jautājumus, lai izprastu visas piedāvāto tehnoloģiju nianses. Norisināsies arī tiešraide “Kā attīstīt mārketingu un pārdošanu dziļo tehnoloģiju jomā”, kuru vadīs pārstāvji no Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta. Atlikušo laiku zinātnieki un uzņēmēji pavadīs, veidojot komandas, kurām būtu jāpārtop par protokompānijām.

Otrajā “Ignition Event” dienā, 17.oktobrī, jaunās komandas prezentēs investoriem un klātesošajiem, kā tehnoloģijas varētu komercializēt un kas tam ir nepieciešams.

Kopš 2018.gada zinātnes komercializācijas platformai “Commercialization Reactor” ir sadarbība “Altum”, kuras ietvaros jaunuzņēmumiem ir pieejams finansējums pirmsēklas un sēklas investīciju veidā. Pieprasījums ir ļoti liels, jo piecās akselerācijas programmās kopumā pieteicās 208 komandas, no kurām konkursu izturēja un tika uzņemta 31 komanda. 74% jeb 23 komandas ir izveidotas un attīstījušās zinātnes komercializācijas platformas “Commercialization Reactor” vadībā, kas ir ļoti ievērojams skaitlis. Pārējās astoņas komandas pašas, neatkarīgi no "Ignition Event”, izrādījušas iniciatīvu un vērsušās pie “Commercialization Reactor” pēc palīdzīgas rokas.

Dalībai “Ignition Event” var reģistrēties https://www.commercializationreactor.com/

Pasākuma darba valoda – angļu.

“Commercialization reactor” dibināts 2009.gadā Rīgā, ar mērķi veidot jaunus, modernus uzņēmumus, kas ir balstīti uz zinātniskiem un tehnoloģiskiem sasniegumiem. Reaktorā tapuši, piemēram, šādi uzņēmumi: “Naco Technologies”, “Conelum”, “Eventech”, “Evoled”, “Vortex Oil”, “Snowision”, “Koatum”, “Veritacell”, “InLable”, “3DStrong”, “Empyrio”, “ConvertIQ”, “Semantic Intelligence”. Platformu atbalsta Attīstības finanšu institūcija “Altum”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Ekonomikas ministrija un citi uzņēmumi.

 

Public ID Group
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums