Latvijas Valsts prezidents Egils Levits tiekas ar SSE Riga "Jauno līderu akadēmijas" dalībniekiem


Fotogrāfs: Alfrēds Ulmanis
18.septembrī prezidents Egils Levits tikās ar Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga) "Jauno līderu akadēmijas" dalībniekiem un diskutēja par līderību. Tikšanās piedalījās šī gada programmas dalībnieki, kā arī jaunieši, kas absolvējuši akadēmijas programmu kopš 2017. gada.

Sarunas ievadā Levita kungs jauniešiem ieskicēja savu skatījumu par to, kas ir labs līderis un kādas prasmes ir jāattīsta līderim. Valsts prezidents atzina, ka: “Līderim kā ikvienam cilvēkam ir jābūt pašpārliecinātam, bet ne uz 100 %, jo tad zudīs cilvēciskums attiecībās ar citiem.” Valsts prezidents arī uzsvēra, ka līderības prasmes ir iespējams trenēt un apsveica jauniešus ar iesaistīšanos šādā projektā, kā arī mudināja vēlmi izkopt savu līderības talantu.

Tālākajā sarunā jaunieši diskutēja ar Valsts prezidentu par jautājumiem, kas saistīti ar pilsonisko aktivitāti, migrāciju un solidaritātes nozīmi demokrātiskā sabiedrībā.

SSE Riga “Jauno līderu akadēmiju” (https://www.facebook.com/SSERigaFLA/) organizē jau ceturto gadu pēc kārtas. Programmas mērķis ir izglītot, iedvesmot un attīstīt jaunos, potenciālos Latvijas sabiedrības līderus un sniegt iespēju līdzīgi domājošiem jauniešiem savstarpēji iepazīties un veidot kontaktu tīklu. Dalībai programmā tiek izvēlēti motivēti jaunieši vecumā no 18 līdz 27 gadiem. Ar šo programmu SSE Riga vēlas veicināt jaunu cilvēku aktīvāku iesaistīšanos sabiedrības norisēs, lai mērķtiecīgi veidotu vidi sev apkārt un iniciētu pozitīvas pārmaiņas. Programmā iekļautās lekcijas ir saistītas gan ar Latvijas un pasaules problēmu padziļinātu izzināšanu, gan ar līderības un komunikāciju prasmju attīstību. Lektoru vidū ir Latvijas sabiedriskās domas līderi, vadošie politiķi un žurnālisti.

Projekts notiek sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā un ar Zviedru institūta atbalstu.

Publicitātes fotogrāfijas no tikšanās ar Valsts prezidentu:
https://1drv.ms/u/s!Ai0qIUxfT-hxhJQBkFx9i0LvjFg91g?e=SkUF6g
(Fotogrāfs: Alfrēds Ulmanis)

Stockholm School of Economics in Riga
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums