Uzņemšana augstskolā notiks arī naktī

Šobrīd daudzi topošie studenti domā par augstākās izglītības ieguves iespējām. Piedāvājums ir ļoti plašs – pieejamas gan dažādas programmas, gan studiju formas. Lai palīdzētu izdarīt izvēli un uzzināt vairāk par studiju iespējām, Biznesa augstskola Turība 30. jūlijā no plkst. 19.00 aicina visus uz Uzņemšanas nakti. Pasākuma ietvaros būs iespējams ne tikai iepazīties ar studiju piedāvājumu un noslēgt līgumu par īpašu cenu, bet arī apmeklēt komunikācijas un iedvesmas treneres Ievas Adamss vieslekciju, kā arī brīvdabas kino un citas aktivitātes.

 „Pasākums veidots tā, lai sniegtu iespēju neformālā gaisotnē iepazīt augstskolu, mācībspēkus, pieteikties studijām, noslēgt līgumu par izglītības iegūšanu un saņemt atlaidi,  kā arī interesanti pavadīt ceturtdienas vakaru un baudīt pašmāju kino,” stāsta Turības Studiju informācijas centra vadītāja Iluta Ernstsone.

Pasākuma pirmajā daļā plkst. 19.00 visi interesenti laipni aicināti piedalīties iedvesmojošā vieslekcijā „Personas harisma jeb Tava vieta zem saules” sabiedrisko attiecību speciālistes, komunikācijas un iedvesmas treneres Ievas Adamss vadībā.

22.00 augstskolas pagalmā latviešu kino cienītājiem tiks demonstrēta 2018. gada filma „Homo novus” – pēc Anšlava Eglīša romāna motīviem veidota filma, kas ar smaidu skatās uz kaislībām 30. gadu beigu Rīgas mākslinieku dzīvē. Pasākuma organizatori būs parūpējušies arī par popkornu, kafiju un saldējumu!

Visa vakara garumā būs iespēja piedalīties augstskolas rīkotajās aktivitātēs, izmēģināt spēkus kvestā jeb izlaušanās istabā, doties ekskursijās pa augstskolas teritoriju, kā arī satikt studentus un studiju virzienu vadītājus, lai uzdotu sev interesējošos jautājumus par studijām. Par labu atmosfēru rūpēsies DJ. Pasākumu vadīs TV24 ētera personība Aivis Ceriņš.

Topošajiem studentiem Uzņemšanas naktī būs lieliska iespēja noslēgt līgumu un saņemt 50% atlaidi semestrim. Uz pasākumu aicināti arī tie, kuri par studijām šogad vēl nedomā, bet vēlas uzzināt ko jaunu un iepazīt augstskolu.

Pasākums ir bezmaksas un tas notiks, ievērojot visas epidemioloģiskās prasības. Lietus gadījumā viss notiks iekštelpās. Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.

 

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums