RTU tiešsaistē iepazīstinās ar Austrumeiropā labāko MBA programmu inovāciju jomā

4. un 11. jūnijā plkst. 18.00 Rīgas Tehniskās universitāte (RTU) tiešsaistes sarunu sērijā «Sarunas ar maģistriem» aicina izzināt studiju iespējas Latvijas-Norvēģijas starptautiskajā MBA (Master of Business Administration) studiju programmā «Inovācijas un uzņēmējdarbība». Programma prestižajā «Eduniversal» pasaules biznesa skolu reitingā 2019. gadā tika atzīta par labāko Austrumeiropā savā jomā.

Tiešsaistes sarunās RTU Facebook lapā piedalīsies programmas absolventi –uzņēmēji un kompāniju vadītāji, piemēram, brokastu pārslu «Milzu!» dibinātājs un īpašnieks Enno Ence, inovatīvu plastmasas izstrādājumu ražotnes «Rotons» dibinātājs un direktors Armands Mucenieks, akceleratora «Buildit» partneris un izpilddirektors Matīss Neimanis, vadības pakalpojumu un biznesa konsultāciju uzņēmuma «MM Studija» dibinātājs un valdes loceklis Māris Millers, biedrības «Zinis» dibinātāja Vita Brakovska un SIA «Vides risinājumu institūts» izpilddirektore Inese Suija-Markova. Viņi dalīsies pieredzē, kā studijas ietekmējušas karjeras izaugsmi.

Ar programmu iepazīstinās un sīkāk par studiju procesu un uzņemšanas nosacījumiem stāstīs RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) Starptautisko programmu nodaļas vadītājs Modris Ozoliņš. Tiešsaistes sarunas laikā interesentiem būs iespēja uzdot jautājumus un uzreiz saņemt atbildes uz tiem.

Latvijas-Norvēgijas maģistra profesionālo studiju programma paredzēta cilvēkiem, kuri vēlas veidot un attīstīt savu biznesu, kā arī jau esošajiem uzņēmējiem un dažādu līmeņu vadītājiem, kuri vēlas paaugstināt uzņēmumu konkurētspēju, ieviešot inovatīvus izstrādājumus vai pakalpojumus. Studijas sniedz ne tikai teorētisku pamatu, bet piedāvā arī praktiskus piemērus, kuru risināšanai studentiem ir nepieciešams domāt starpdisciplināri, attīstīt spēju domāt radoši un sadarboties. 

Jau studiju laikā RTU studentiem ir iespēja attīstīt inovatīvu produktu un pakalpojumu idejas, stiprināt uzņēmējspējas un saņemt atbalstu uzņēmējdarbības sākšanai. MBA studente un SIA «AG Vibez» dibinātāja Agne Ellere, izmantojot dažādus atbalsta instrumentus, attīsta ideju, kas ar apģērbā iestrādātu aktuatoru radītas vibrācijas palīdzību ļautu uztvert mūziku vājdzirdīgiem un nedzirdīgiem cilvēkiem. Viņa aicina arī citus studentus jau mācību laikā attīstīt biznesa/produkta ideju, tādējādi uzreiz liekot lietā jauniegūtās zināšanas un padarot veiksmīgākas sarunas ar dažādu jomu sadarbības partneriem.

Detalizēta informācija par MBA programmu – www.mba.rtu.lv

Lāsma Vaivare,
RTU Sabiedrisko attiecību departamenta
projektu vadītāja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums