Tiešsaistes diskusija: Latvija ārvalstu studentu acīm


Biznesa augstskola Turība
Studijas ārvalstīs sniedz iespēju ne tikai iegūt augstāko izglītību, bet vienlaikus ļauj iepazīt citu valstu kultūru, cilvēkus, tradīcijas, paradumus, kā arī apgūt konkrētās valsts valodu. Ārvalstu studenti ir vieni no tiem, kas nes Latvijas vārdu pasaulē, veidojot mūsu valsts tēlu. Kā šie jaunieši integrējas Latvijas sabiedrībā, kāpēc viņi izvēlējušies doties tieši uz Latviju, kādi ir priekšstati par valsti un mums – latviešiem? Biznesa augstskolas Turība aicina iepazīties ar studentu pieredzes stāstiem jau otrajā šāda veida diskusijā "Latvija – skats ārvalstu studenta acīm", ko augstskolas Facebook lapā būs iespējams vērot 22. aprīlī plkst. 15.00.

Sarunas laikā ikvienam skatītājam būs iespēja uzzināt, kādas ir sajūtas, dodoties studēt uz pilnīgi svešu valsti? Kādi iemesli un mērķi mudina mesties šādā piedzīvojumā? Vai dzirdētais viedoklis par Latviju atbilst realitātē redzētajam un piedzīvotajam? Diskusijas laikā studenti Jeļizaveta Nesterenko (Elizaveta Nesterenko) (Ukraina) un Šokruks Jasupovs (Shokhrukhmirzo Yasupov) (Uzbekistāna) stāstīs par saviem pirmajiem iespaidiem, ierodoties Latvijā, kā arī atklās, ko viņi domā par latviešiem, Latviju, mūsu tradīcijām un kultūru.

“Integrējot ārvalstu studentus latviešu sabiedrībā, iegūstam vērtīgu skatījumu par Latviju, tradīcijām un mums pašiem – latviešiem, vienlaikus stiprinot un bagātinot savu kultūras mantojumu. Katrs ārvalstu students šeit ierodas ar savu atšķirīgu pasaules uztveri, dzīves pieredzi, uzskatiem un redzējumu, kas sniedz mums ļoti krāšņu un daudzpusīgu viedokli. Tā ir iespēja uzzināt, kā Latviju uz pasaules kartes redz citi,” stāsta Biznesa augstskolas Turība Studiju attīstības un starptautiskās sadarbības prorektors Imants Bergs.

Saruna būs skatāma Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā 22. aprīlī plkst.15.00. Tā notiks angļu valodā. Moderators - Mārtiņš Daugulis. Ikvienam interesentam būs iespēja uzdot jautājumus sarunas dalībniekiem.

Elvijs Mičulis
Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums