Narkotisko vielu pārbaudēs skolās Jelgavā diviem konstatē aizdomas par narkotisko vielu lietošanu


public. foto
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa policisti šī gada 7. februārī veica pārbaudes trīs izglītības iestādēs. Aizdomās par narkotisko un psihotropo vielu lietošanu uz medicīnas iestādi tika nogādāti desmit skolēni un sāktas desmit administratīvā pārkāpuma lietas. Pēc ķīmiski – toksikoloģiskās izmeklēšanas rezultātu saņemšanas diviem skolēniem sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli.

Divas personas sauktas pie likuma paredzētās atbildības pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos vai glabāšanu nelielā apmērā bez nolūka tās realizēt vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu lietošanu. Vienai personai par atteikšanos no narkotisko vai psihotropo vielu ietekmes medicīniskās pārbaudes tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, kurš tika nosūtīts Administratīvajai komisijai audzinoša rakstura piespiedu līdzekļu piemērošanai.

Septiņas administratīvā pārkāpuma lietas tika izbeigtas, jo personām netika konstatēta narkotisko vai psihotropo vielu lietošana.

Policija aktīvi strādā narkotisko un psihotropo vielu nelegālās aprites apkarošanas jomā un pārbaudes turpināsies. Pārbaužu mērķis ir atklāt, vai jaunieši lieto apreibinošas vielas, kā arī brīdināt par atbildību un novērst lietošanu turpmāk. Likumsargi atgādina, ka narkotisko un psihotropo vielu lietošana, glabāšana un arī tirgošana ir nopietns pārkāpums,  atbilstoši nodarījuma smagumam par to paredzēta administratīvā vai kriminālatbildība.

Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums