Aicina apmeklēt vieslekciju par veiksmīgu startup uzsākšanu


R.Puriņš.
.Ikvienam no mums ir idejas un vēlmes, kuras esam gatavi realizēt, taču dažkārt pietrūkst atbilstošu prasmju un zināšanu. Iespējams, tieši tas kavējis daudzu potenciāli veiksmīgu uzņēmumu attīstību vai produktu radīšanu. Lai palīdzētu topošajiem uzņēmējiem īstenot savas idejas, Biznesa augstskola Turība 25. septembrī plkst. 18.00 aicina apmeklēt uzņēmuma "Printful" mārketinga vadītāja Raita Puriņa vieslekciju "Startup uzsākšana – mārketinga ABC".

“Ceru, ka pieredze un praktiskās zināšanas, kuras esmu ieguvis savā darbības laikā “Printful”, būs noderīgas ikvienam, kurš vēlas uzsākt ko savu ne tikai Latvijā, bet arī starptautiskā mērogā,” uzsver Raitis Puriņš.

Lekcijas ietvaros tiks sniegta iespēja uzzināt par mārketinga nozīmi startup uzņēmumu pasaulē - kā sākt veidot mārketinga komandu un pašam savu unikālo darba sistēmu, kas veicinās radošu ideju rašanos, produktivitāti un izaugsmi. Tāpat tiks sniegtas vairākas citas vērtīgas atziņas, kas noderēs startup uzņēmējam.

Raitis Puriņš ir mārketinga vadītājs uzņēmumā “Printful”, kas ir viens no lielākajiem produktu apdrukas nodrošinātājiem pasaulē. Kopš Raitis Puriņš pievienojās uzņēmumam 2016. gadā, tas ir četrkāršojis savas darbības apmēru. Tagad R. Puriņš vada starptautisku vairāk nekā 30 mārketinga speciālistu komandu, turpinot veicināt “Printful” izaugsmi.

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas. Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu. Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas. Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti. Informāciju par datu apstrādi meklē www.turiba.lv sadaļā “Augstskola”.

 

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums