Aicina apmeklēt diskusiju "5G – potenciāli draudi vai solis izaugsmē?"


public. foto
5G ieviešanu daļa sabiedrības uztvērusi ar aizdomām un satraukumu par iespējamo kaitējumu veselībai. Jaunā tehnoloģija raisījusi diskusijas un pieņēmumi svārstās no bažām par pārmērīgu starojumu līdz pat sazvērestības teorijām par globālu plānu cilvēces iznīcināšanai. Lai viestu skaidrību šajos jautājumos, uzņēmuma "Tele2" valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs un profesors, ķīmiķis Ivars Kalviņš tiksies "Viedokļu ringa" diskusijā "5G – potenciāli draudi vai solis izaugsmē?", skaidrojot dažādos 5G aspektus, kā arī atbildot uz interesentu jautājumiem. Diskusija notiks 18. septembrī plkst. 18.00 Biznesa augstskolā Turība.

Uzņēmuma „Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičš medijos vairākkārt uzsvēris: “Lai 5G pilnībā funkcionētu un dotu patiesu pievienoto vērtību, gatavām ir jābūt visām iesaistītajām pusēm: telekomunikāciju operatoriem, tehnisko iekārtu un programmatūru ražotājiem, uzņēmumiem – klientiem, kā arī valstij. Daudzas pasaules valstis un uzņēmumi ir aktīvi iesaistījušies 5G attīstībā, un mums noteikti ir jābūt daļai no šī procesa.”

Jūlijā atsevišķās Latvijas vietās tika iedarbinātas 5G mobilo sakaru bāzes stacijas, kas izsauca dažādas diskusijas sabiedrībā. Vairāki eksperti uzsver, ka 5G tehnoloģiju, pateicoties tās zibenīgajam ātrumam, var dēvēt par jaunu industriālo revolūciju. Prognozes liecina, ka 5G sakari ir pietiekami labi, lai ļautu ārstam no savām mājām ar robota palīdzību operēt pacientu. Tajā pašā laikā pastāv arī uzskats, ka 5G mobilie sakari gala patērētājiem var palikt nepamanīti, jo šajā tehnoloģijā paredzētais sakaru ātrums ir tik liels, ka nav īsti vajadzīgs parastam lietotājam, tāpēc biežāk tam būs pielietojums dažādās industrijās.

Lai noskaidrotu, vai 5G ir potenciālie draudi sabiedrībai vai solis izaugsmē, ikviens interesents 18. septembrī plkst. 18.00 tiek aicināts apmeklēt „Viedokļu ringa” diskusiju Biznesa augstskolā Turība. Tā būs jau trešā diskusija ciklā, kas aizsākts ar mērķi sniegt iespēju studentiem, absolventiem un citiem interesentiem iepazīties ar ekspertu viedokli sabiedrībai aktuālos jautājumos.

Pasākuma apmeklējums ir bez maksas. Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas. Informējam, ka pasākumā tiks fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums