Turība nepievienojas kopējai tendencei un 2019./2020. gadam saglabā nemainīgu studiju maksu

Neraugoties uz to, ka vairākās augstskolās paaugstināta studiju maksa 2019./2020. akadēmiskajam gadam, Biznesa augstskola Turība ir viena no tām augstākās izglītības iestādēm, kas nolēmusi nepievienoties kopējai tendencei un saglabāt studiju maksu nemainīgu.

Virkne augstākās izglītības iestādes, pārskatot valsts budžeta finansējumu un plānotos ieguldījumus, vai arī izvērtējot studiju pašizmaksu, nolēmušas paaugstināt maksu. Biznesa augstskolā Turība 2019./2020. akadēmiskajā gadā nav plānots paaugstināt studiju maksu, tieši pretēji - ir saglabāta samazināta maksa studijām filiālēs, izveidotas jaunas atlaides, piemēram, 50% semestrim un īpaši draudzīga studiju maksa vienai no jaunajām bakalaura studiju programmām – Datorsistēmas.

“Pēdējo reizi Turība studiju maksu paaugstināja 2017./2018. akadēmiskajā gadā. Mācības kļuva dārgākas par 11-14% visos studiju līmeņos. Biznesa augstskolā par maksu mācās 99% studentu. 2018./2019. studiju gadā 42% studentu izmantoja kādu no piedāvātajām studiju maksas atlaidēm, ko iespējams iegūt gan uzsākot studijas, gan studiju laikā. Augstskolas ienākumi no maksas studentiem 2017./2018. studiju gadā bija 4,18 miljoni eiro,” informē augstskolas finanšu daļas vadītājs Jānis Zeibots.

Augstskola studēt gribētājiem piedāvā arī budžeta vietas un stipendijas, kuras iespējams izmantot kā atlaidi studiju maksai.

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums