Biznesa augstskola Turība aicina uz absolventu salidojumu 5. jūlijā


Studentu pilsētiņa public. foto
Salidojums ir lieliska iespēja tikties ar sen neredzētiem kursabiedriem, pasniedzējiem, augstskolas vadību, kā arī nepiespiestā gaisotnē pavadīt vasaras vakaru, tāpēc visi Biznesa augstskolas Turība absolventi tiek laipni aicināti piedalīties salidojumā, kas notiks 5. jūlijā plkst. 18.00.

Salidojuma laikā būs iespēja baudīt koncertu, kurā ar priekšnesumiem priecēs ne tikai Latvijā zināmi mūziķi, bet arī vairāki dziedošie absolventi. Pēc svinīgajām uzrunām un Absolventu kluba dibināšanas oficiālajā daļā, būs iespēja pavadīt laiku ar savas fakultātes absolventiem un pasniedzējiem, bet pasākuma neoficiālajā daļā uzstāsies grupa “Dziļi violets”. Visa vakara garumā par absolventu labsajūtu rūpēsies atraktīvi vakara vadītāji, iluzionisti un DJ. Neizpaliks dažādi pārsteigumi un svētku torte. Pasākuma laikā tiks veidots “Absolventu kontaktu tīkls”, kas nākotnē palīdzēs īstenot veiksmīgu sadarbību ar citiem turībniekiem.

Biznesa augstskolas Turība rektors Aldis Baumanis uzsver: „Daudz esam dzirdējuši par mūsu absolventu panākumiem un dažādiem sasniegumiem pēc Turības absolvēšanas, tāpēc liels prieks būs viņus atkal satikt un redzēt augstskolā, lai kopīgi dalītos stāstos par piedzīvoto.”

Turību absolvējuši vairāk nekā 15 000 absolventi, tāpēc ikviens aicināts ierasties un dalīties savā stāstā par sasniegto ārpus augstskolas un kopīgi atcerēties piedzīvoto studiju laikā. Pasākumu aicināts apmeklēt ikviens Biznesa augstskolas Turība absolvents, aizpildot pieteikuma anketu.

Pasākuma dalības maksa ir 15 EUR. Pieteikšanās pasākumam un apmaksa jāveic līdz 1. jūlijam.

Informējam, ka pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli