Codelex piedāvā jaunu programmēšanas apmācības modeli – apgūsti bez maksas, maksā, kad nopelni!


public. foto
Arī Latvijā interesentiem ir iespēja apgūt praktiskas programmēšanas iemaņas un norēķināties par mācībām tikai tad, kad sāk pelnīt. Šādu iespēju piedāvā programmētāju skola Codelex.

Programmētāja darbs ir labi apmaksāts un tirgū speciālistu trūkst. Iegūt nepieciešamās zināšanas šajā nozarē bieži ir sarežģīti vai pārāk dārgi, tāpēc ir izstrādāta intensīva programma, kuras ietvaros tiek apgūtas vispieprasītākās programmēšanas prasmes, attīstīta komunikācijas māka un iemaņas, kas ir konkurētspējīgas darba tirgū. Programmas saturs tiek regulāri papildināts un aktualizēts, sekojot līdzi tehnoloģiju attīstībai un potenciālo darba devēju rekomendācijām. Mācības paredzētas arī interesentiem, kuriem iepriekšēju zināšanu vai pieredzes šajā jomā nav.

Intensīvas programmēšanas apmācības notiek latviešu valodā un ilgst no trīs līdz sešiem mēnešiem. Visi mācību materiāli, kas tiek izmantoti mācību procesā, ir angļu valodā.

Mācības ir bezmaksas un programmas rīkotāji gūst peļņu tikai tad, kad studenti atrod augsti apmaksātu darbu. Tādā gadījumā apmācāmais par iegūtajām zināšanām norēķinās ar ikmēneša maksājumu proporcionāli atalgojumam. Liela daļa studentu paraksta darba līgumu jau pirms mācību beigšanas. Arī darba atrašanai tiek sniegts atbalsts un palīdzība gan studentu izvēlētos uzņēmumos, gan CODELEX partneruzņēmumos. Šāds biznesa modelis liek pasniedzējiem būt maksimāli ieinteresētiem spējīgu kandidātu sagatavošanā, tajā pašā laikā neprasot materiālus ieguldījumus no kursu dalībniekiem.

CODELEX pirmā grupa beidza apmācības aprīlī un šobrīd visi dalībnieki jau ir uzsākuši darba gaitas. Trīs mēnešu periodā studenti apguva pamatus veiksmīgas karjeras uzsākšanai - versiju kontroles sistēmas, Java, Spring, Datubāzes, testēšanu, Test Driven Development, design patterns, SOLID & Clean Code pamatprincipus, kā arī frontend pamatus. Mācību process un darbs pie projektiem notiek gan individuāli, gan komandā. Vairāki darba devēji jau ir pozitīvi novērtējuši Codelex studentus.

Ņemot vērā darba tirgus pieprasījumu, ir plānots uzsākt frontend un .NET grupas vasaras vidū. Tāpat CODELEX nākotnes plānos ietilpst kļūšana par tiltu, kas ved pie darba devēja. Tieši tādēļ nemitīgi tiek saskaņota mācību programma, kā arī atlasīti dalībnieki, balstoties uz darba devēju visaugstāk vērtētajiem kritērijiem.

“Šis projekts ir jauns, bet pirmā grupa jau paguvusi absolvēt un uzsākt darba gaitas. Mācību programmā esam iekļāvuši pamatzināšanu apguvi un “programmēšanas domāšanu”. Esam pārliecināti, ka mūsu izstrādātā programma un pieredze ir vērtīga ikkatram, jo mūsu komanda sastāv no zinošiem programmētājiem, kuri strādā īstos darbos un risina īstas problēmas.” pauž viens no programmēšanas skolas izveidotājiem Sandris Artemjevs.

 

CODELEX - Programmētāju skola
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums