Izsludina projektu konkursu "Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos"


foto: reitingi.lv
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina projektu konkursu "Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos" kas tiek organizēts Izglītības kvalitātes valsts dienesta administrētā Eiropas Sociālā fonda projekta "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" ietvaros.

Konkursu organizē, lai sasniegtu palielinātu priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas skolēnu motivāciju turpināt izglītību un veicinātu viņu aktīvu līdzdalību ikdienas dzīvē, kā arī lai iesaistītu jauniešu aktivitātēs un projektos ārpus formālās izglītības.

 

Konkursa rezultātā tiks atbalstīti jaunatnes organizāciju, kā arī biedrību un nodibinājumu, kas veic darbu ar jaunatni, projekti. Šogad plānots atbalstīt 35 projektus, piešķirot finansējumu 4 600 eiro apmērā vienam projektam.

 

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē izglitiba.riga.lv sadaļā “Finansēšanas konkursi”.

Projekti jāiesniedz līdz 2019.gada 31.maijam RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr.Valdemāra ielā 5. Vienlaikus projektu pieteikumu elektroniskā kopija jānosūta uz e-pastu aklavina22@riga.lv. Ja projekta iesniegums sagatavots kā elektronisks dokuments, tas jāsūta uz RD IKSD oficiālo elektronisko adresi: iksd@riga.lv.

Konsultācijas par konkursu iespējams saņemt, sazinoties ar RD IKSD projekta “PuMPuRS” koordinatori darbam ar jaunatnes projektiem Annu Līgu Kļaviņu, e-pasts aklavina22@riga.lv, tālr. 67043604.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli