RTU aicina pieteikties dalībai pasaules lielākajā vasaras skolā klimata inovāciju un uzņēmējdarbības jomā


RTU logo
2019. gada 8. februārī – Rīgas Tehniskā universitātes (RTU) Dizaina fabrika aicina studentus līdz 18. februārim pieteikties dalībai pasaules lielākajā vasaras skolā klimata inovāciju un uzņēmējdarbības jomā «Journey 2019» un iesaistīties klimatneitrālas ekonomikas veidošanā.

«Journey» ir viena no Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (European Institute of Innovation and Technology – EIT) klimata zināšanu un inovāciju kopienas «Climate-KIC» aktivitātēm. RTU ir «Climate-KIC» partneris kopš 2016. gada.

RTU Dizaina fabrika jau trešo gadu aicina visa līmeņa studentus iesaistīties četru nedēļu ilgā vasaras skolā, apmeklējot trīs Eiropas valstis, gūstot starpkultūru pieredzi, zināšanas par klimata pārmaiņām un apgūstot uzņēmējdarbībai nepieciešamās prasmes, lai, strādājot starptautiskās starpdisciplinārās komandās, radītu videi draudzīgas biznesa idejas.

Pieteikties dalībai iespējams «Journey» mājaslapā https://journey.climate-kic.org/

««Journey» dalībniekus vieno izpratne par vides zinātni un interese par uzņēmējdarbību vai vismaz iekšējais piedzīvojumu gars. «Journey» nodrošina akadēmisko saturu ar augstvērtīgām lekcijām un praktiskām darbnīcām. Mēs strādājām ar «Climate-KIC» lokālajiem pārstāvjiem, atbalstītājuniversitātēm, jaunajiem uzņēmumiem no «Climate-KIC Accelerator» programmas un pat biznesa rekrutēšanas specialistu no Silīcija ielejas. Ja tu meklē iedvesmu vides un klimata izpratnei un savai pašizaugsmei vai arī domā par videi draudzīga biznesa sākšanu, šī ir programma tev! Tā ir iespēja iegūt nepieciešamo skatījumu, iedvesmu, zināšanas, rīkus, kontaktus un sabiedrotos ideju realizēšanai,» saka RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes studente Sandija Gelba. Viņa piedalījās vasaras skolā «Journey 2018», papildinot zināšanas Portugālē, Spānijā un Polijā kopā ar 40 dažāda vecuma, izglītības un profesionālās pieredzes cilvēkiem no ASV, Ķīnas, Marokas, Brazīlijas, Kolumbijas, Zviedrijas, Šveices un citām valstīm.

Paralēli norisināsies vairākas vasaras skolas, iesaistot 20 pilsētas, 400 dalībniekus, vairāk nekā 20 starptautiskos koučus un 100 sadarbības partnerus. Kopš 2017. gada sadarbībā ar partneriem no Kipras un Hamburgas vasaras skolu jūlijā īsteno arī RTU, uzņemot studentus uz divām nedēļām Rīgā, lai palīdzētu viņiem izstrādāt risinājumus klimata jomā.

RTU Dizaina fabrika ir inovāciju un uzņēmējdarbības platforma ar Baltijā vislabāk aprīkoto prototipēšanas darbnīcu, kvalificētu ekspertu komandu un zinātnisko atbalstu uzņēmējiem, vadītājiem un studentiem, lai radītu inovāciju idejas, augstas pievienotās vērtības produktus, inženiertehniskus risinājumus.

Plašāku informāciju par «Climate-KIC» programmām, kas tiek īstenotas Latvijā, iespējams gūt https://www.rtu.lv/climate-kic

Ārējās komunikācijas nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums