LU Botāniskā dārza piedāvājums skolām ziemas/pavasara semestrī


public. foto
LU Botāniskais dārzs 2018./2019. māc.g. semestrī piedāvā iepazīt daudzveidīgo augu pasauli ekskursijās un 12 dažādās tematiskajās nodarbības. Gan nodarbības, gan ekskursijas ir pielāgojamas visu vecumu skolēniem.

LU Botāniskais dārzs ir lieliska vieta, kur iepazīt daudzveidīgo augu pasauli, jo botāniskajā dārzā vienuviet aplūkojama tik liela augu daudzveidību, kā nekur citur. Botāniskā dārza augu kolekcijas iespējams iepazīt gan individuāli, apmeklējot dārzu jebkurā dienā darba laikā, gan ekskursijās vai tematiskajās nodarbībās gida pavadībā. Ekskursijas un nodarbības jāpiesaka iepriekš.

Ekskursijās grupa gida pavadībā apmeklē gan siltumnīcas (Subtropu, Tropu, Sukulentu siltumnīcas, Acāliju māju un no marta arī Tauriņu māju), gan āra ekspozīcijas (atkarībā no laikapstākļiem), kur iepazīst interesantākos eksotiskos un Latvijas dabā sastopamos augus. Ekskursijas pieejamas latviešu, angļu un krievu valodās. Plašāk par ekskursijām un to cenām var lasīt LU Botāniskā dārza mājas lapā: https://www.botanika.lu.lv/ekskursijas/

LU Botāniskais dārzs skolēnu grupām piedāvā arī 12 tematiskās nodarbības, kurās skolēni interaktīvā veidā var padziļināti izzināt dažādas botānikas tēmas, piemēram, indīgos un ārstniecības augus, aizsargājamos augus, eksotiskos augļus vai ekosistēmu daudzveidību, papildinot skolā iegūtās zināšanas. Nodarbības pieejamas latviešu un krievu valodā. Plašāk ar tematisko nodarbību piedāvājumu un cenām var iepazīties šeit: https://www.botanika.lu.lv/macies/macibu-stundas/

Gan tematiskās nodarbības, gan ekskursijas jāpiesaka vismaz 5 darba dienas iepriekš. Nodarbību un ekskursiju pieteikšana, ka arī plašāka informācija, rakstot agnese.reke@lu.lv vai zvanot 67450860 (darba dienās 9.00-17.00).

Agnese Reķe, LU Botāniskais dārzs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli