Sākusies pieteikšanās skolēnu kolāžu konkursam "Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls Jelgavā"


public. foto
Straujiem soļiem tuvojas 2018. gada izskaņa, ka arī 21. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls nav aiz kalniem, kas norisināsies 2019. gadā no 8. – 10. februārim, Jelgavā.

Aicinām Jūsu skolas 1.-4. klašu kolektīvus piedalīties skolēnu kolāžu konkursā „Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls Jelgavā”.

Kolāžu konkursa tēma – Ziemas stāsts

Konkurss ir visas Latvijas mērogā, to vērtēs profesionāla žūrija un galvenā balva ir atkarīga no sekojoša faktora:

  1. Latvijas skolas:

Ja pirmā vieta tiks piešķirta klasei ārpus Jelgavas pilsētas, tad tā iegūs apmaksātus autobusa pakalpojumus (uz Jelgavu un atpakaļ) 9. februārī un ielūgumus skolēniem uz 21. Starptautisko Ledus skulptūru festivālu Jelgavā, 9. februārī, Jelgavā. Ielūgumu skaits tiks paredzēts vienāds ar skolēnu skaitu klasē, skolotājiem un vecākiem – pavadoņiem.

  1. Jelgavas pilsētas skolas:

Ja pirmā vieta tiks piešķirta klasei no Jelgavas pilsētas, tad tā iegūs apmaksātus autobusa pakalpojumus 300 km apjomā (turp un atpakaļ) savas klases ekskursijai, kā arī ielūgumus skolēniem uz 21. Starptautisko Ledus skulptūru festivālu Jelgavā, 9. februārī, Jelgavā. Ielūgumu skaits tiks paredzēts vienāds ar skolēnu skaitu klasē un skolotāju. Autobusa transporta pakalpojumi jāizmanto līdz 2019. gada 1. jūnijam.

  1. Papildus – labākajiem kolāžu konkursa dalībniekiem (klasēm) pēc žūrijas ieskatiem tiks sadalīts noteikts skaits ielūgumi uz 21. Starptautisko Ledus skulptūru festivālu Jelgavā.

Labākajiem kolāžu konkursa dalībniekiem (klasēm) pēc žūrijas ieskatiem tiks sadalīts noteikts skaits ielūgumi uz 21. Starptautisko Ledus skulptūru festivālu Jelgavā. 

Katrs klašu kolektīvs drīkst iesniegt vienu kolāžu.

Sīkāka informācija pievienotajā nolikumā.  Aizpildītu pieteikuma anketu var sūtīt arī elektroniski.

Pieteikšanās konkursam un darbu iesniegšana no 26.11.18. līdz 17.01.19

Gaidīsim pieteikumus un radošas skolēnu kolāžas uz e-pastu: Gundars.Caune@kultura.jelgava.lv

Iestade “Kultura”
Jelgavas pilsētas pašvaldība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli