Notiks konference par skolas un ģimenes sadarbību.

2018.g.17.maijā plkst.10:00 Rīgas Domes sēžu zālē notiks Konference "Skolas un ģimenes sadarbība - izaicinājumi nākotnes izglītībā".

Konferencē aicināti piedalīties izglītības iestāžu vadītāji, izglītības un bērnu tiesību speciālisti, vecāki un to pārstāvji. Konferencē plānots aktualizēt skolas un ģimeņu sadarbības jautājumus, saistot tos ar plānoto izglītības reformu.

Jaunā izglītības reforma paredz izmaiņas ne vien mācību saturā un mācību procesa organizēšanā, bet arī skolas darbā un sadarbības formās ar skolēnu ģimenēm un citiem sadarbības partneriem. Tādēļ konferences laikā plānots dalīties pozitīvās sadarbības prakses piemēros starp skolu un ģimenēm, vērst uzmanību uz perspektīvām riska situācijām, bērnu tiesību jautājumiem un citām problēmām, kas ir aktuālas skolas un ģimeņu sadarbībā gan pašreiz, gan jaunās izglītības reformas kontekstā.

Konferences lektori: Izglītības Kvalitātes Valsts Dienesta pārstāvis, Latvijas Universitātes docents un Latvijas Pedagogu Domes priekšsēdētājs, ilggadējs skolas direktors, vecāku pārstāvis, pašvaldības izglītības pārvaldes pārstāve un citi profesionāļi un praktiķi.

Konferenci rīko biedrības "Vecāku Alianse un „Ģimenes attīstības un kultūras centrs „ALISE””.

Dalība konferencē bez maksas, vietu skaits ierobežots.

Pieteikties Konferencei: vecakualianse@gmail.com

Vineta Preisa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli