Sociālās integrācijas valsts aģentūras izglītības iestādes piedalīsies izstādē "Skola 2018"

No 23. līdz 25. februārim Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Koledža un Jūrmalas profesionālā vidusskola piedalīsies starptautiskajā izglītības izstādē "Skola 2018" izstāžu centrā "’Ķīpsala".

SIVA stendā visiem interesentiem būs iespēja iepazīties ar apgūstamajām izglītības programmām Jūrmalas profesionālajā vidusskolā un SIVA Koledžā, mācību procesu, prakses organizēšanas kārtību, iespējām saņemt atbalstu karjeras veidošanā, kā arī brīvā laika pavadīšanas iespējām.

Jūrmalas profesionālajā vidusskolā un SIVA Koledžā personas ar invaliditāti vai prognozējamo invaliditāti īpaši draudzīgā un pielāgotā vidē par valsts budžeta līdzekļiem var iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību vai kļūt par kvalificētu aroda meistaru, pērējiem interesentiem izglītības programmas pieejamas par maksu.

Līdztekus iespējai iegūt izglītību personām ar invaliditāti vai prognozējamo invaliditāti, valsts nodrošina arī bezmaksas veselību uzlabojošas vai nostiprinošas procedūras, dzīvošanu dienesta viesnīcā, ēdināšanu trīs reizes dienā, kā arī transportlīdzekļa vadītāju apmācības.

Pirms mācību uzsākšanas cilvēkiem ar invaliditāti vai prognozējamo invaliditāti tiek sniegts profesionālās piemērotības noteikšanas pakalpojums, kas ilgst līdz desmit dienām. Tā laikā SIVA speciālisti izvērtē cilvēka vēlmes, veselības stāvokli, zināšanas un iemaņas, palīdzot izvēlēties piemērotāko profesiju un mācību formu.

Profesionālās piemērotības noteikšanas pakalpojums tiek finansēts no valsts budžeta, un tā saņemšanas laikā tiek nodrošināta bezmaksas dzīvošana dienesta viesnīcā Jūrmalā un - ēdināšana.

SIVA Koledža un Jūrmalas profesionālā vidusskola atrodas skaistā, klusā vietā Jūrmalā, vide un telpas ir pielāgotas cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

 

Sociālās integrācijas valsts aģentūra
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli