Ar SpaceX Falcon 9 raķeti veiksmīgi palaists GovSat-1 satelīts


GovSat-1 Launch- Credit- SpaceX foto;SES PR Baltijā
GovSat-1 satelīts nodrošinās augstākās drošības daudzfunkcionālu komunikāciju un datu pārraidi apkalpojot valstiskās institūcijas Eiropā, Vidējos Austrumos un Āfrikā, un daudzpusīgus un plašus satelītu komunikācijas pakalpojumus jūrniecības jomā Baltijas jūrā un Vidusjūrā, Atlantijas un Indijas okeānos.

GovSat-1 tika veiksmīgi palaists kosmosā 31. janvārī, Floridā, no Cape Canaveral Gaisa Spēku Stacijas, ar SpaceX Falcon 9 raķeti. GovSat-1 orbītā atradīsies 21.5 grādus uz Austrumiem (21.5 degrees East).

Speciāli valdību un valstisko institūciju lietotājiem radītā satelīta vadības pults GovSat vadībā atrodas Luksemburgā. GovSat-1 satelīta drošā un stabilā savienojamība spēj nodrošināt komunikāciju krīzes gadījumos, uzturot saikni starp vadošajām valstiskajām vai aizsardzības institūcijām. GovSat-1 satelīta elastīgā lietderības slodze sniedz uzlabotu drošības spēju un izmanto X – diapazona (X-band) un militārā, Ka – diapazona (Ka-band) frekvences.

GovSat-1 ir pirmais Luksemburgas valdības un pasaules vadošā satelītu operatora SES publiskās un privātas partnerības GovSat satelīts.

GovSat-1 palaišana kosmosā redzama šeit here

 

SES PR Baltijā
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli