Konferencē RTU iepazīstinās ar jaunāko pētījumu rezultātiem elektrotehnikā un ar to saistītajās nozarēs


RTU studentu pilsētiņa Ķīpsalā
2017. gada 11. septembrī – No 12. līdz 15. septembrim Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks konference «ICAT'Riga» (6th International Conference on Advanced Technology & Sciences), kuras mērķis ir iepazīstināt ar jaunāko pētījumu rezultātiem elektrotehnikā un ar to saistītajās nozarēs.

Konferences atklāšana notiks trešdien, 13. septembrī, plkst. 9.30 RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē, Āzenes ielā 12/1, 115. telpā, un tajā klātesošos uzrunās RTU zinātņu prorektors profesors Tālis Juhna, Selčukas Universitātes (Turcija) rektors profesors Mustafa Šahins (Mustafa Şahin) un citi.

Konferences darbs organizēts septiņās sesijās un plenārsesijā, kuru laikā tiks nolasīti 76 referāti. Tiks prezentēti arī septiņi stenda referāti. Konferencē piedalīsies 90 dalībnieku no Turcijas, Lietuvas, Lielbritānijas, Itālijas, Irānas, Japānas, Spānijas, Vācijas, Dienvidkorejas, Lībijas un Latvijas.

«ICAT'Riga» dalībniekiem sniegs pieredzes un ideju apmaiņas iespējas, kā arī ļaus paplašināt kontaktu loku, rodot jaunas sadarbības iespējas pētniecības un uzņēmējdarbības jomā. ICAT konferences notiek kopš 2014. gada un ik gadu norisinās citā valstī.

Konferenci rīko RTU sadarbībā ar «ATScience Academic Publishing Group», Selčukas Universitāti un vairākām Latvijas augstskolām.

Konferences mājaslapa: www.icatsconf.org

RTU Ārējās komunikācijas nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana