Sējas novada jauniešiem sākusies pieteikšanās radošajām un praktiskajām aktivitātēm projektā "Brīvprātīgais aktīvists"

Jauniešu nevalstiskā organizācija "Creative Minds for Culture" ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu piedāvā bērniem un jauniešiem vecumā no 12 līdz 25 gadiem piedalīties projekta "Brīvprātīgais aktīvists" radošajās un praktiskajās aktivitātēs, kas norisināsies Sējas novadā no jūnija beigām līdz septembrim.

Projektā ir paredzēts 7 dienu apmācību cikls, kas sāksies 27.jūnijā, 2 dienu jauniešu iniciatīvu plānošanas pasākums, to īstenošana jūlija un augusta mēnesī. Noslēgumā jaunieši sagatavos brīvprātīgā darba vēstījumu un prezentēs plašākai sabiedrībai rezultātus 21.septembrī. Aktivitātes notiks Sējas novada kultūras namā un izbraukumos ārpus novada. Norises laiks: plkst.10.00-18.00. Dalība aktivitātēs ir bezmaksas. Aktivitātes vadīs pieredzējuši neformālās izglītības speciālisti.

Vietu skaits aktivitātēs ir ierobežots. Pieteikšanās iespējama līdz 22.jūnijam, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu: ej.uz/brivpratigaisaktivists

Aktuālā informācija par projektu un aktivitātēm: www.mindsforculture.comwww.facebook.com/CreativeMindsforCulture vai rakstot uz e-pastu: mindsforculture@gmail.com.

Projektu “Brīvprātīgais aktīvists”, finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild biedrība “Creative Minds for Culture”.

 

Linda Kalniņa
Biedrība "Creative Minds for Culture"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi