Ziņas | Latvija | Izglītība, zinātne


Rīgas izglītības iestādes aktīvi piesaista ES programmas "Erasmus+" finanšu līdzekļus dažādiem projektiem

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja ceturtdien, 22. augustā, akceptēja sešus jaunus projektus, kurus par ES izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas "Erasmus+" finanšu līdzekļiem varēs realizēt piecas Rīgas pašvaldības izglītības iestādes: Rīgas Valsts 3. ģimnāzija (2 projekti), Rīgas Angļu ģimnāzija, Rīgas Rīnūžu vidusskola, Rīgas 80. vidusskola un pirmsskolas izglītības iestāde "Dzilniņa".

Būs jauns direktors Rīgas 41. vidusskolai un vadītāja Rīgas 172. bērnudārzam

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja ceturtdien, 22. augustā, akceptēja divus Rīgas domes lēmumprojektu par izglītības iestāžu vadītāju iecelšanu amatos.

Valsts prezidents: augstskolu un zinātnes pārvaldības reforma vairotu Latvijas konkurētspēju

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī tikās ar Saeimas priekšsēdētājas biedri Inesi Lībiņu-Egneri, pārrunājot Valsts prezidenta institūcijas un Saeimas sadarbību.

Nozares eksperti: Studiju maksa augstākās izglītības iestādēs nākamajā gadā vārētu pieaugt

Ņemot vērā izmaiņas Latvijas ekonomikā kopumā un nepieciešamos ieguldījumus studiju procesa nodrošināšanā, tiek prognozēts, ka nākamajā studiju gadā pieaugs studiju maksa virknē augstākās izglītības iestāžu.

Aicina pieteikt pretendentus balvām "Zelta pildspalva" un "Zelta stipendija"

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina skolas pieteikt pretendentus Rīgas pašvaldības balvai "Zelta pildspalva" un "Zelta stipendija".

Kā sagatavot bērna pirmo telefonu, lai tas būtu drošs?

Līdz ar skolas gaitu uzsākšanu bērni nonāk vidē, kur pašiem jāspēj spriest un pieņemt lēmumus gan ikdienā, gan negaidītās situācijās. Viedtālrunis var būt labs palīgs, tikai tas pareizi jāsagatavo un jāiepazīstina bērnu ar tā iespējām. Samsung apkopojis ieteikumus, kas palīdzēs justies drošāk gan bērnam, gan viņa vecākiem.

Skolas direktore: Mūzika palīdz iemācīties pārvarēt grūtības

Lai gan mūsdienās aktīvi tiek uzsvērta eksakto zināšanu apguve, akadēmisko panākumu sasniegšanai un patstāvīgai personības attīstībai ir būtiski nodrošināt skolēnus ar kvalitatīvu izglītību, kas ietver daudzpusīgu mākslas un mūzikas mācību programmu. Mūzikas apguve attīsta bērnu emocionālo, radošo un intelektuālo pusi, kas ir vienlīdz būtiska, norāda mūzikas skolas "Patnis" direktore Ilze Ērkšķe.

Informatīvs pasākums vidusskolēniem par iespēju iegūt starptautisku izglītību

Ja tavs sapnis ir studēt labā ārzemju universitātē, iegūt starptautisku izglītību angļu valodā, ja vēlies padziļināti apgūt priekšmetus angļu valodā un veicināt savu intelektuālo attīstību, tad nāc studēt Londonas Universitātes "Starptautiskās sagatavošanas programmu augstskolai" ( University of London International Foundation Programme – turpmāk IFP programma) Rīgas Biznesa skolā.

Latgales vidusskolēni pirmoreiz pilnveidos medijpratību vasaras nometnē

No 21. līdz 22. augustam Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) notiks medijpratības vasaras nometne Latgales vidusskolēniem un skolotājiem "Eksperts medijpratībā jeb jaunietis jaunietim par medijpratību". Nometne tiek organizēta sadarbībā ar Kultūras ministriju.

Izsludināts līdzfinansējuma granta projektu konkurss attīstības sadarbības un globālās izglītības projektiem

Ārlietu ministrija izsludina līdzfinansējuma granta projektu konkursu "Atbalsts Eiropas Komisijas un citu starptautiskās palīdzības finansētāju finansētiem attīstības sadarbības un attīstības (globālās) izglītības projektiem Latvijas Republikas noteiktajās saņēmējvalstīs un Latvijas Republikā".

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli