Ziņas | Latvija | Izglītība, vebināri


Pētījums: Latvijas jaunieši digitālajā vidē kļuvuši pieklājīgāki

Latvijas jaunieši digitālajā vidē ir kļuvuši pieklājīgāki – biežāk sasveicinās un atsveicinās, vairāk domā par pareizrakstību un ievēro autortiesības, retāk izvieto sociālajos tīklos foto vai video, nepajautājot tajos redzamo cilvēku atļauju, liecina Samsung Skola nākotnei realizētā jauniešu aptauja*. 75% aptaujāto apgalvo, ka internetā vienmēr ievēro principu "Nedari otram to, ko negribi, lai kāds dara Tev".

Rīgas Zoodārzs aicina skolēnus piedalīties ozolzīļu vākšanas akcijā

Rīgas Zoodārzā sākas ikgadēja rudens tradīcija - Zoozīļuks 2020, kad no 24. septembra līdz 11. oktobrim aicina skolēnus un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus piedalīties ozolzīļu vākšanas akcijā. Vislabākajiem ozolzīļu lasītājiem balvā bezmaksas zoodārza apmeklējums un ekskursija gida pavadībā.

RTU Olaines Tehnoloģiju koledža svinīgi atklās modernizētās mācību telpas un laboratorijas

2020. gada 23. septembrī – Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Olaines Tehnoloģiju koledža pilnveidojusi mācību vidi, piedāvājot studentiem plašākas iespējas iegūt darba tirgum vitāli nepieciešamās prasmes un iemaņas mūsdienīgi aprīkotās laboratorijās un mācību telpās. Koledžas pārbūvēto mācību telpu svinīgā atklāšana notiks 25. septembrī plkst. 13.00 Olainē, Zeiferta ielā 2.

Atklās "Rīgas jauno uzņēmēju apmācību Kembridžā" programmu

Ceturtdien, 24. septembrī, plkst. 16.00 Rīgas Rātsnamā tiks atklāta Rīgas domes finansētā "Rīgas jauno uzņēmēju apmācība Kembridžā" programma.

"Forevers": šodien no jauna reģistrētie Covid-19 gadījumi nav saistīti ar uzņēmumu

Šodien no jauna Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) reģistrētie Covid-19 saslimšanas gadījumi nav saistīti ar "Forevers", līdz ar to jauni saslimšanas gadījumi darbinieku vidū nav konstatēti. Tikmēr vairāk nekā 90% no pozitīvi atklātajiem gadījumiem uzņēmumā saslimšana norit faktiski bez simptomiem.

VIAA projekta ietvaros SIVA nodrošina piecas profesionālās pilnveides programmas

Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) piedāvā strādājošiem iedzīvotājiem iespēju apgūt kādu no profesionālās pilnveides izglītības programmām Jūrmalā. Profesionālās pilnveides izglītības programmas tiek nodrošinātas Valsts izglītības attīstības aģentūras īstenotā Eiropas Sociālā fonda pieaugušo izglītības projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" ietvaros.

Uzsākta pieteikšanās 5. kārtas mācībām pieaugušajiem

Otrdien, 22. septembrī, atklāta pieteikšanās piektajai mācību kārtai Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide", kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Šajā kārtā strādājošajiem vecumā no 25 gadiem ir iespēja izvēlēties mācības vairāk nekā 500 izglītības programmās. Pieteikšanās mācībām notiek līdz 22. oktobrim.

Latvijas Universitāte paraksta līgumu par Rakstu mājas projektēšanu un būvniecību

Rakstu māja ir nākamā ēka Latvijas Universitātes (LU) Akadēmiskajā centrā Torņakalnā, kas kopā ar jau divām esošajām Dabas un Zinātņu mājām veidos būtisku daļu LU iecerētajā studentu pilsētiņā. Rakstu māja ir nākamais nozīmīgais solis uz LU infrastruktūras modernizēšanu un resursu koncentrēšanu LU Akadēmiskajā centrā ar mērķi veicināt studiju un pētniecības reformas, veicināt dažādu virzienu sadarbību, LU starptautisko atpazīstamību un konkurētspēju.

RTU sadarbosies ar «Accenture» studentu inovāciju veicināšanā

2020. gada 22. septembrī – Starpdisciplināra studentu komanda sadarbībā ar informācijas tehnoloģiju kompāniju «Accenture» un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes zinātniekiem izstrādās virtuālo dvīni.

Rīgas jaunatnes organizāciju pārstāvji ir aicināti pieteikt dalību mācībām "Kvalitatīva mācīšanās jaunatnes darbā"

Līdz 4.oktobrim Rīgas jaunatnes darbinieki, jaunatnes organizāciju pārstāvji, cilvēki, kuri strādā ar jauniešiem un kuriem ir interese par neformālo izglītību, kā arī tie, kuri vēlas uzlabot savas prasmes un zināšanas, kā veicināt kvalitatīvu mācīšanās procesu un kā atbalstīt citus šajā procesā līdz 4.oktobrim ir aicināti pieteikties uz mācībām "Kvalitatīva mācīšanās jaunatnes darbā", kuras notiks no 12.līdz 14.oktobrim Rīgas jauniešu centrā "Kaņieris" (Kaņiera ielā 15).

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums