"TEIKUZEMES JAMPADRACIS"- radošās dienas nodarbības bērniem

No 19. līdz 30. jūlijam tiek rīkotas radošās dienas nodarbības bērniem "TEIKUZEMES JAMPADRACIS". Nodarbības notiks Rīgas centrā - Rīgas Latviešu biedrībā, Merķeļa ielā 13. "TEIKUZEMES JAMPADRACĪ" radoši un interesanti pavadīt laiku vasarā aicināti bērni vecumā no 8 līdz 12 gadiem.

Nodarbības sāksies plkst. 9.00 un turpināsies līdz plkst. 17.00. Bērni nodarbībām tiks gaidīti jau no plkst. 8.00 rītā un mājup varēs doties līdz pat plkst. 18.00 – tā lai vecākiem būtu ērtāk pirms savas darba dienas bērnus atvest uz nodarbībām un pēc tām aizvest mājās.

"TEIKUZEMES JAMPADRACI" vadīs radošas un pieredzējušas skolotājas: bērnu vokālās studijas "Knīpas un Knauķi" vadītājas Edīte Putniņa un Jonita Štoma, māksliniece Zane Vecumniece kopā ar jaunajām, enerģiskajām pedagoģēm - Ingu Laimu Putniņu, Ilzi Rutku un Annu Pīlāci, kuras rūpēsies, lai nodarbības Rīgas Latviešu biedrībā kļūtu par neaizmirstamu piedzīvojumu un, atgriežoties skolas solā, bērni būtu jaunu ideju un iedvesmu pārpilni. 10 darba dienu garumā paredzētas teatrālas, muzikālas, deju nodarbības, dažādas radošas aktivitātes. Katru dienu bērniem būs nodrošinātas garšīgas pusdienas.

Brīvajā laikā paredzēta atpūta ne tikai biedrības nama telpās: plānoti gan Latvijas Dabas muzeja un citu muzeju apmeklējumi, gan ekskursijas pa Vērmanes dārzu. Nodarbību pēdējā dienā būs apskatāma bērnu radīto darbu izstāde un vecāki tiks gaidīti noskatīties lielo "TEIKUZEMES JAMPADRAČA" uzvedumu.

Šādas dienas nodarbības bērniem, kas līdzinās vasaras nometnei, Rīgas Latviešu biedrībā tiek rīkotas pirmo reizi. Pirmajām nodarbībām dots nosaukums "TEIKUZEMES JAMPADRACIS", jo to tēmas rosinās bērnus iepazīt latviešu teiku un mītisko tēlu pasauli. Gaidīti visi bērni, lai papildinātu vasaras brīvdienas ar jaunām zināšanām, jauniem draugiem nebijušiem piedzīvojumiem!

Lai pieteiktos nodarbībām, interesenti aicināti zvanīt radošu nodarbību projekta vadītājai Ingai Laimai Putniņai (tel. nr. +371 29528543) vai rakstīt uz e-pasta adresi: laima.putnina@inbox.lv . Nodarbībām var pieteikties līdz 12. jūlijam, jo vietu skaits ir ierobežots!

Informāciju sagatavoja
RLB reklāmas un informācijas koordinatore Zinta Gugane
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  kondicionieri