Telefonisku medicīnisko konsultāciju dienests "SOS03" paplašina savu darbību

No šodienas, 05.03.2010. savu darbību paplašina telefonisku medicīnisko konsultāciju dienests "SOS03.lv". "SOS03.lv" līdzšinējai komandai pievienojas vēl vairāki kvalificēti mediķi, kā dietologs Andis Brēmanis, psihologs Diāna Zande, kardiologs Inga Stuķēna un vēl citi speciālisti, kuru klāstā ir gan homeopāts, gan neirologs, ķirurgs, vairāki terapeiti/internisti, vēl vien ginekologs utt.
Kopā 23speciālisti

Ar šodienu "SOS03.lv" dienestam ir divi dežūrējoši internisti/terapeiti Irēna Žilinska un Dace Cibule, kas ir sazvanāmi 24stundas diennaktī 7dienas nedēļā, šos speciālistu var sazvanīt neesot pie datora, pietiek zināt vien "SOS03.lv" numuru 90002798 un savienojums notiks automātiski, tā nodrošinot operatīvu palīdzību jebkurā laikā!

Ņemot vērā daudzu pacientu lūgumus, "SOS03.lv" turpmāk nodrošinās arī juridisko palīdzību jautājumos, kas saistās ar veselības aprūpi un tās kvalitāti.

"SOS03.lv" projekta autors Jānis Kārkliņš: "Līdzšinējā pieredze liecina, ka "SOS03.lv" sniegtais pakalpojums – telefoniskas ārstu speciālistu konsultācijas medicīniskos jautājumos – ir iedzīvotājiem nepieciešams, jo ir viegli un ērtā veidā sasniedzams tādēļ savu darbību paplašinām.

Katru mēnesi, kopš projekta uzsākšanas, ir saņemti vairāki simti pacientu zvanu gan Rīgā, gan no reģioniem.

Jau ziņots, ka veselības aprūpes speciālistu grupa "SOS03.lv", Latvijas iedzīvotājiem sniedz sertificētu mediķu padomu veselības problēmu gadījumā.

Zvanot pa tālruni 90002798 pacientiem 24 stundas diennaktī* / 7 dienas nedēļā ir pieejami ģimenes ārsta, terapeita, pediatra, neonatologa, ginekologa – dzemdību speciālista, psihoterapeita, bērnu un ģimenes psihologa, sporta ārsta, arodslimību ārsta, otolaringologa (ausu, kakla un deguna ārsts) u.c. ārstu padomi.

"SOS03" mērķis ir situācijā, kad valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi kļūst arvien nepieejamāki un ne visi iedzīvotāji var izbrīvēt laiku gaidīt rindās pie ģimenes ārsta vai cita speciālista, uzklausīt ikvienu jautājumu par veselību un sniegt speciālista padomu pa tālruni.

Speciālistu sniegtais skaidrojums neaizstāj vizīti pie ārsta un nav uzskatāms par ārstēšanu, taču mūsu tas noderēs gadījumos, kad vēlēsieties iegūt plašāku skaidrojumu par jums nozīmēto terapiju un izrakstītajiem medikamentiem. Arī gadījumos, kad šaubāties vai jādodas pie ārsta, vai jāsauc neatliekamā palīdzība, jūs uzklausīs un ieteiks kā rīkoties tālāk.
Ar mūsu projekta "SOS03.lv" var sīkāk iepazīties mājas lapā: http://www.sos03.lv

www.sos03.lv

Jānis Kārkliņš
SIA „HERKULSS” direktors

Par šo rakstu saņemti 1 komentāri. (Skatīt)
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli