Askona - labākie matrači jūsu gultai

Kā miegs ietekmē mūsu imunitāti? Ja guļat pārāk maz, imunitāte samazinās un cilvēkam ir lielāks risks saslimt. Neizgulēšanās būtiski mazina smadzeņu darba spējas, mazinās arī koncentrēšanās spējas, iespējami atmiņas zudumi, bet, ja neizgulēšanās ir hroniska, var rasties pat halucinācijas. Iedomājieties, cik miegs ir svarīgs gan imunitātei, gan organismam kopumā?!

Tādēļ ir ļoti būtiski savlaicīgi parūpēties par sava miega kvalitāti. Ērti gultas matrači var daudzkārt uzlabot miega kvalitāti.

Uzņēmums “Askona” rada tieši šādus gultas matračus. “Askona” matraču izstrādē un ražošanā cenšas izmantot tikai ultramodernus materiālus un inovatīvas metodes, kas būtiski uzlabo cilvēku miega kvalitāti un ļauj šajā jomā sasniegt satriecošus rezultātus.

 

Interesants fakts: uzņēmums “Askona” pelnīti ir ieguvis CertiPUR sertifikātu. “Askona” gultas matračiem un citiem miega piederumiem izmantot augsti tehnoloģiskas ortopēdiskās putas, kas ir pārbaudītas neatkarīgā laboratorijā. CertiPUR – tā ir neatkarīga Eiropas līmeņa sertifikācijas sistēma, kuras standarti ir izstrādāti īpaši putām, kas tiek izmantotas gultas matračos un mīkstajās mēbelēs.

Plašāku informāciju par populārajiem gultas matračiem “Askona” jūs uzzināsiet vietnē www.askona.eu  Izvēlieties labāko savam miegam!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums