Kāpēc izvēlēties virtuves virsmas no mākslīgā akmens

Jauna mājokļa iekārtošana vai esošā remonts ir patiesi aizraujošs process, kura laikā nepieciešams pieņemt neskaitāmus lēmumus un izdarīt izvēles attiecībā uz to, kādas krāsas, materiālus un dizaina risinājumus ieviest savā mājoklī.

Virtuve ir viena no svarīgākajām telpām ikvienā mājā, tāpēc ir būtiski to radīt ne tikai gaumīgu, bet arī funkcionālu un kvalitatīvu. Virtuves virsmas no mākslīgā akmens ir viens no šobrīd ļoti aktuāliem risinājumiem, ko ģimenes tiešām novērtē. 

Uzziniet, kāpēc izvēlēties mākslīgā akmens virtuves virsmas ir laba ideja.

  1. Noturīgas pret ikdienas nolietojumu

Mākslīgā akmens virsmas virtuvē būs izcili noturīgas pret ikdienas nolietojumu, tāpēc labo izskatu neietekmēs nekādi virtuvē veiktie darbi. Nav jābaidās no tā, ka naži un citi asi virtuves priekšmeti apskādēs mākslīgā akmens virsmu. Pat pēc daudziem gadiem mākslīgā akmens virsmas izskatīsies tikpat labi kā sākumā. Tiem, kuri virtuvē pavada daudz laika un aizraujas ar gatavošanu, tas ir ļoti svarīgs faktors, jo šādas virtuves virsmas tiešām būs ilgmūžīgas. Tāpat tas ir arī finansiāli tālredzīgs risinājums. Šobrīd ieguldot līdzekļus kvalitatīvas virtuves virsmas uzstādīšanā, nevajadzēs jau pēc pāris gadiem domāt par tās nomaiņu.

2.            Mākslīgais akmens ir viegli kopjams

Mākslīgā akmens viena no lieliskākajām īpašībām ir tā, ka tas ir monolīts un neporains, kas padara to viegli kopjamu. Virsmā neuzsūcas šķidrumi un vielas. Līdz ar to ir tiešām viegli ievērot virtuvē visas nepieciešamās higiēnas normas. Mākslīgā akmens virsmas būs piemērota izvēle virtuvēm, kuras ierīkotas ne tikai dzīvokļos un mājās, bet arī tām, kas atrodas restorānos, kafejnīcās un pārtikas uzņēmumos, jo tur ir gan aktīvs nolietojums, gan visaugstākās higiēnas prasības. Mākslīgā akmens virsmas šajā ziņā noteikti nepievils.

3.            Neierobežotas krāsu un dizaina iespējas

Mākslīgais akmens ir materiāls, no kura būs iespējams īstenot jebkuras dizaina un formu vēlmes. Materiāls ir pieejams dažādos toņos, ar tekstūru vai vienkrāsains, tāpēc to varēs lieliski pieskaņot pārējam telpas un mājokļa interjeram. Kā arī no mākslīgā akmens var izgatavot dažādus dizaina priekšmetus un aksesuārus, kas lieliski papildinās virtuves virsmu un interjeru, piemēram, dēlīšus, augļu traukus u.c.

4.            Lieliski sader ar citiem materiāliem

Mākslīgais akmens virtuvē neizskatīsies dominējošs, bet gan lieliski saspēlēsies ar citiem materiāliem (koku, stiklu, metālu), radot harmonisku dizaina ansambli. Tāpēc mākslīgais akmens iederēsies gandrīz jebkura stila interjerā un patiks jebkurai gaumei, jo vienmēr var izvēlēties tieši tādas materiāla konfigurācijas, kas šķiet patīkamas un ērtas. Mākslīgā akmens virtuves virsmas lieliski iekļausies jau esošajā virtuvē vai būs kā labs pamats jauna virtuves dizaina izveidē.

5.            Mākslīgais akmens ir nekaitīgs, silts un patīkams

Mazsvarīgs nav arī fakts, ka mākslīgais akmens ir pilnībā nekaitīgs un neizdala nekādus izgarojumus, kas varētu nelabvēlīgi ietekmēt veselību. Tāpat vēl pie šī materiāla labajām īpašībām noteikti jāmin, ka tas ir taustei patīkams un silts. Galu galā ar virtuves virsmām kontakts ir ļoti dieži, tāpēc izjūtas, lietojot šīs virsmas, arī ir būtisks faktors, ko ņemt vērā. 

Ilze Vilciņa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums