Kafijas automāti – to daudzveidība un darbības principi


Publicitātes attēls
Kafijas automāti atšķiras pēc to darbības principa, funkcionalitātes un pat gatavā dzēriena garšas, tāpēc, lai izvēlēties sev piemērotāko kafijas automātu un lieki nepārmaksāt, lūdzam iepazīties ar kafijas automātu veidiem un pašam sev atbildēt uz jautājumiem raksta beigās.


Publicitātes attēls

Tirgū ir sastopami dažādi kafijas automāti, kurus iedala pēc kafijas pagatavošanas veidiem: 

Manuālie jeb radziņu pusautomāti ir aprīkoti ar speciālu rokturi, kurā tiek iebērta maltā kafija vai ievietota kafijas tablete un ar karstā ūdens padeves palīdzību kafijas dzēriens nonāk uzreiz tasītē. Automāti aprīkoti ar dozēšanas funkciju, turklāt, atsevišķiem modeļiem ir tvaika padeves uzgalis, kas ļauj saputot pienu un pagatavot ne tikai melnu kafiju vai espresso, bet arī kapučīno dzērienu.

Filtra kafijas automāti ir aprīkoti ar filtru, kurā tiek iebērta maltā kafija, savukārt aparāts to apstrādā ar karsta ūdens padevi un gatavs kafijas dzēriens nonāk stikla traukā, kur tas tiek uzsildīts no apakšas līdz pasniegšanai. Šis kafijas automāts ļaus jums baudīt klasisko melnu kafiju vai espresso.

Kapsulu vai spilventiņu kafijas automātu galvenā priekšrocība ir to ērta lietošana, jo dzēriena pagatavošanai ir jāievieto kafijas kapsula vai spilventiņš speciāli tam paredzētā vietā, jānospiež poga un ātrāk nekā minūtes laikā profesionāls kafijas dzēriens tiks pasniegts jums tieši tasītē. Ideāli piemērots mūsdienu steidzīgajiem cilvēkiem, kas būtu gatavi nedaudz pārmaksāt par kafijas tasīti, jo kafijas kapsulas ir salīdzinoši dārgas. Šādi kafijas automāti piedāvā plašu kafijas dzērienu klāstu, atkarībā no izvelētās kapsulas jūs varat baudīt espresso, Latte macchiato, Cappuccino, Lungo, Grande, Cortado u.c. kafijas dzērienus.

Automātiskie espresso automāti nodrošina pilnībā automatizētu kafijas dzērienu pagatavošanu. Ar vienas pogas pieskārienu automāts samaļ kafijas pupiņas, uzkarsē ūdeni, saputo pienu, pagatavo un ielej dzērienu tasītē, kafijas biezumus uzkrājot atsevišķā tvertnē. Šie kafijas automāti pagatavos jums plašu dzērienu klāstu, no Espresso līdz Caffe Latte un Cappuccino.


Publicitātes attēls

Kafijas automāti ir ikdienas rīta rituāla neatņemama sastāvdaļa, tāpēc to lietošanai jābūt ērtai, izmaksām pieejamām un funkcionalitātēm noderīgām. 

Tiklīdz Jūs izvēlējāties, kāda veida kafijas automātu vēlaties iegādāties, lai konkrētā modeļa izvēle kļūtu vēl vieglāka, iesakām atbildēt uz šādiem jautājumiem:

  • Cik bieži un cik daudz cilvēki izmantos kafijas automātu?

  • Kādu kafijas dzērienu jūs vēlaties baudīt – Espresso, Ristretto vai vienkārši melno kafiju, vai arī kafiju ar pienu, piemēram, kapučīno dzērienu, Latte Macchiato, Caffe Latte u.c.?

  • Kādi ir telpas izmēri kur tiks novietots kafijas automāts?

  • Kāds ir plānotais budžets kafijas automāta iegādei?

Kafijas cienītājiem iesakām izvērtēt mūsu piedāvājumu interneta veikalā, kur jūs gaida vairāk nekā 300 kafijas automāti, kas liks jums baudīt gardu kafiju ik rītu.

Karina Kusiņa
E-commerce department
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums