Izstāžu zāles "Rīgas mākslas telpa" izglītojošās programmas "Piloti" nodarbība bērniem "Akrila burvība"


Publicitates_attels
Sandras Strēles izstādes "Nostalģija" ietvaros, 30. martā plkst. 11.30 izstāžu zālē "Rīgas mākslas telpa" notiks izglītojošās programmas "Piloti" nodarbība bērniem "Akrila burvība".

Nodarbības laikā bērni kopā ar pedagogu ceļos jaunās un daudzsološās gleznotājas Sandras Strēles emocionāli piesātināto lielformāta gleznu pasaulē. Pēc mākslinieces attēloto sadzīves ainu un mirkļu fiksāciju vērošanas bērniem būs iespēja pašiem atklāt glezniecības pasauli, sēžoties pie īstiem molbertiem ar paletēm un otām rokās, veidojot savus stāstus gleznās.

Bērni varēs spert savus pirmos soļus glezniecībā, apgūstot krāsu mācības pamatus, uzzinot, kas ir skice un kompozīcija, kādi ir gleznošanas rīki un tehnikas. Nodarbībā bērni iepazīs akrila krāsas, kas ir ne vien mūsdienīgas un vienkāršas, bet arī noturīgas pret saules gaismu, saglabā izteiktu toni arī nožūstot, turklāt, ar biezākiem krāsas triepieniem rada interesantas faktūras. Šī būs aizraujoša pieredze nodarbības dalībniekiem, atspoguļojot savas dzīves momentus un emocijas gleznās, kas nākotnē, iespējams, raisīs viņos pašos skaisto bērnības nostalģiju.

Izglītojošās nodarbības paredzētas bērniem vecumā no 5 līdz 8 gadiem. Dalības maksa par nodarbību ir 7 eiro, tajā iekļauti visi nodarbībai nepieciešamie materiāli un darba apģērbs. Nodarbība ilgst divas stundas. Bērnu vecāki šajā laikā ir laipni aicināti atstāt savas atvases pedagoga uzraudzībā un apmeklēt izstādes.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikt dalībnieku savlaicīgi pa tālruni 67026726 vai sūtot informāciju elektroniski uz e-pastu: makslastelpa@riga.lv, norādot nodarbību datumu.

“Rīgas mākslas telpa”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums