Rīgas Dzemdību nama vecmātes aicina uz bezmaksas individuālajām konsultācijām

Katru gadu 5.maijā tiek svinēta Starptautiskā Vecmāšu diena. Jau otro gadu pērc kārtas, atzīmējot savus profesionālos svētkus, Rīgas Dzemdību nama un Latvijas Vecmāšu asociācijas vecmātes aicina topošās un jaunās māmiņas uz bezmaksas individuālajām vecmātes konsultācijām.

Dzemdību namā strādā vairāk nekā 100 vecmātes, kuras vada un uzrauga grūtniecības norisi, izglīto, konsultē un sagatavo topošos vecākus dzemdībām, vada un pieņem fizioloģiskas dzemdības, nodrošina pēcdzemdību un vesela jaundzimušā aprūpi, palīdz māmiņai apgūt zīdīšanas procesu un mazulīša aprūpes pamatprincipus.

Vecmāšu bezmaksas konsultācijas notiks pirmdien, 7. maijā, Rīgas Dzemdību namā no plkst.10.00 līdz 14.00, saskaņā ar iepriekšēju pierakstu.

Vienas konsultācijas ilgums – līdz 45 minūtēm. Vecmātes aicina uz vizītēm līdzi nākt arī tās personas, kuras plāno piedalīties dzemdībās.

Pieteikties vizītei varat, izmantojot tiešsaites reģistrācijas anketu (ANKETA) Pēc reģistrēšanās saņemsiet informāciju par laiku, kurā vecmāte gaidīs uz konsultāciju Rīgas Dzemdību namā. Vietu skaits ir ierobežots.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija