Kā pāra attiecības ietekmē bērniņa ienākšana ģimenē?

10. februārī plkst. 15.00 Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā) topošajiem vecākiem cikla "Sakrālais un profānais vīrieša un sievietes attiecībās" ietvaros notiks seminārs "Kā pāra attiecības ietekmē bērniņa ienākšana ģimenē?"

Kam paredzēts seminārs?

Seminārs paredzēts pāriem, kuri jau kopā gaida bērnu (jebkurā grūtniecības nedēļā), kā arī tiem pāriem, kuru attiecības jau ir tādā kvalitātē, ka abi vēlas radīt kopīgu bērnu, domā un diskutē par to.

Par ko runāsim seminārā?

Vai un kā mazulis ietekmē pāra attiecības? Ko vīrietim iesākt ar sievietes kaprīzēm grūtniecības laikā? Vai un kāds sekss drīkst būt grūtniecības laikā? Kad no seksa būtu jāatturas? Sekss un attiecību kopšana pirms un pēc dzemdībām. Sievietes ķermeņa izmaiņas pēc dzemdībām, un māka tās pieņemt – gan pašai sievietei, gan vīrietim.
Biežākās vīrieša un sievietes bailes bērna rašanās sakarā. Identitātes maiņa - no brīvas meitenes par māti, no puiša par tēti. Mēģināsim noskaidrot, kā tētis var iesaistīties mazuļa gaidīšanā (un līdz ar to - satuvināties ar mazuli) un to, ko sieviete visbiežāk gaida no sava partnera visā šajā procesā.

Semināra vadītājs

Arturs Šulcs (detalizētāka informācija www.arturssulcs.lv)

Kas jāņem vērā?

Semināra ilgums 2 stundas, to var apmeklēt jebkurā grūtniecības nedēļā, kā arī, ja mazulīti vēl tikai plānojat. Svarīgi - ierašanās ar vīru/kopdzīves partneri/draugu ir ļoti vēlama.

Lūdzu, sagatavojiet jums aktuālus jautājumus, ko vēlaties uzdot seminārā!

Dalība seminārā bez maksas.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli