Ziņas | Latvija | Ģimene, labklājība


Šogad pensiju indeksācija būs lielāka

Labklājības ministrija informē, ka 2019. gada 1. oktobrī notiks pensiju un atlīdzību indeksācija un tiks palielinātas pensijas un atlīdzības vai to daļu apmērs, kas nepārsniedz 420 eiro.

Notikusi pirmā bērnu tiesību aizsardzības sistēmas pilnveides darba grupas tikšanās

Lai pilnveidotu bērnu tiesību aizsardzības sistēmu, šodien, 15. augustā, tika sasaukta pirmā pēc labklājības ministres Ramonas Petravičas un tieslietu ministra Jāņa Bordāna iniciatīvas izveidotās darba grupas sēde. Tās uzdevums ir izstrādāt jaunu un efektīvu bērnu tiesību aizsardzības modeli.

Aicina uz bezmaksas hendlinga nodarbībām augustā

Rīgas Domes Labklājības Departaments sadarbībā ar SIA OnPlate rīko Hendlinga jeb mazuļu aprūpes nodarbības! Ir aicināti visi interesenti! Piedalīties var jebkurš bērniņa aprūpētājs - mammas, tēti, vecvecāki vai auklīte.

Inbox.lv izsludina Vislatvijas talantu konkursu bērniem – iespēja iegūt skolas mugursomu un ģimenes ceļojumu

Jau ceturto gadu pēc kārtas, tuvojoties skolas gaitu sākumam, portāls "Inbox.lv" izsludina talantu konkursu, kas sniedz iespēju 100 skolniekiem jauno mācību gadu iesākt ar stilīgu un ērtu mugursomu, savukārt viens laimīgais kopā ar ģimeni dosies 3 dienu ceļojumā uz Igauniju!

Valdība piešķir 8538 eiro pabalstu trīnīšu ģimenei

Valdība otrdien, 13. augustā, atbalstīja 8538 eiro pabalsta piešķiršanu augusta sākumā Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā dzimušajiem trīnīšiem. Pabalsts piešķirts no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

Labklājības ministre Ramona Petraviča: "Svarīgi, lai būtu burkāns un pātaga"

Šodien, 9. augustā, labklājības ministre Ramona Petraviča pulcināja uz sarunu visu piecu Valsts sociālo aprūpes centru (VSAC) un to 26 filiāļu direktorus, lai dalītos savā pieredzē, ko guvusi plānoti un neplānoti viesojoties VSAC un runājot ar to personālu un klientiem par sadzīves apstākļiem un aktuālām problēmām.

Aicina iepazīt koncertzāli "Latvija"

Nedēļu pēc atklāšanas ikvienam interesentam ir iespēja doties apskatīt koncertzāli "Latvija". Pirmās ekskursijas gida pavadībā notiks trešdien, 7. augustā plkst. 12:00 un 17:00. Turpmāk viesi tiks gaidīti divas reizes nedēļā - 8.; 13.; 15.; 20.; 22.; 27. un 29. augustā.

Kā skolēniem pavadīt pēdējo brīvlaika mēnesi Rīgā? Pieejami 22 brīvā laika centri bērniem

Ja pēdējā brīvlaika mēnesī ir vēlme patīkami pavadīt laiku, bet visi draugi ir devušies prom, tad lieliska iespēja iegūt jaunus vai vienkārši izklaidēties, ir dodoties uz kādu no 22 Rīgas brīvā laika centriem.

Jūnijā par 4% pieaugot bērnu traumu skaitam, BTA aicina atpūtu baudīt droši

Šogad Latviju lutina siltas un skaistas dienas, tāpēc apdrošināšanas akciju sabiedrības "BTA Baltic Insurance Company" (turpmāk – BTA) atgādina, ka vasaras atpūtu jābauda vispusīgi un arī droši, nekaitējot savai veselībai un īpašumam.

Rīgas 1., 5. un 10. klašu skolēnu vecākus aicina līdz 25. augustam pieteikties "Skolēnu e kartei"

"Rīgas satiksme" aicina Rīgas 1., 5. un 10. klašu skolēnu, kā arī to skolēnu, kuri maina mācību iestādi, vecākus pieteikties "Skolēna e kartei" elektroniski portālā www.eriga.lv līdz 25. augustam ieskaitot. Tāpat "Rīgas satiksme" aicina vecākus pieteikuma aizpildīšanu neatstāt uz pēdējo brīdi, jo, aizpildot pieteikumu 26. augustā vai vēlāk, "Skolēnu e kartes" varēs saņemt tikai kādā no sešiem "Rīgas satiksmes" klientu apkalpošanas centriem.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli