Ziņas | Latvija | Ģimene, labklājība


Īpašs konkurss Husqvarna Automower® īpašniekiem!

Mēs esam lepni, ka vairāk nekā 1 miljons privātmāju īpašnieku visā pasaulē mums uztic savus zālienus, lai uzturētu tos lieliskā stāvoklī. Turpinot svinēt Husqvarna Automower® 25 gadu jubileju, SIA "Husqvarna Latvija" izsludina konkursu, lai suminātu Latvijas Automower® īpašniekus. Ja jūsu dārzā cītīgi strādā Husqvarna Automower®, iepazīstiniet ar savu mazo, nenogurstošo palīgu arī mūs, rakstot uz info@husqvarna.lv līdz 14. jūnija plkst. 23:59.

Valmiermuižā piedāvās Slow Food vērtībās balstītas garšas

Lai šajā iestrēgušajā laikā savestu kopā vietējos mājražotājus un zemniekus ar pircējiem, aicinām jūnija sestdienās plkst. 12.00 – 15.00 Valmiermuižā iegādāt kvalitatīvu pārtiku, lai baudītu vietējās garšas ikvienā mājā. Būs iegādājami dabīgi, kvalitatīvi, sezonāli, vietēji, tīri un taisnīgi radīti produkti, kas nāk no Vidzemes.

Neste dāvinās "Neste zīdaiņa pūriņus" mazuļiem, kas būs dzimuši Rīgas Dzemdību namā katra mēneša 30. datumā

Atzīmējot Neste 30 gadu darbību Latvijā, uzņēmums dāvinās īpašos "Neste zīdaiņa pūriņus" tiem mazuļiem, kas būs dzimuši Rīgas Dzemdību namā katra mēneša 30. datumā sākot no jūnija. Katrā pūriņā iekļautās nepieciešamās drēbītes un higiēnas preces, ar kurām nodrošināt jaundzimušo, ir videi draudzīgas un ilgtspējīgas, tādējādi nodrošinot iespēju jaunajiem vecākiem jau no pirmās dzīves dienas savam mazulim sniegt apzinātu iespēju dzīvot tīrākā un dabiskā vidē.

Sācies ilgi gaidītais vasaras brīvlaiks; Valsts policija aicina vecākus atgādināt bērniem par drošību!

Ik gadu 1. jūnijā tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, tāpat arī jūnijs ir mēnesis, kad bērniem sākas vasaras brīvlaiks. Lai vasaru varētu izbaudīt bez liekām raizēm un izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem, Valsts policija ir sagatavojusi drošības līgumu – vienošanās paraugu starp vecākiem un bērniem, tādējādi aicinot vecākus bērniem atgādināt par drošību vasarā, pārrunājot dažādus ar bērnu drošību saistītus jautājums.

Iedzīvotāju skatījumā TOP3 problēmas, ar kurām saskaras bērni Latvijā

TOP3 problēmas, ar kurām saskaras bērni Latvijā, ir dažādas atkarības, mazkustīgs dzīvesveids, kā arī vecāku vienaldzība.

1.jūnijā atzīmē starptautisko bērnu tiesību aizsardzības dienu

Pirmdien, 1. jūnijā, arī Latvijā atzīmē Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Bērniem veltīta diena dažādās valstīs tiek atzīmēta dažādos datumos. Tās aizsākumi meklējami 1925. gadā, kad Ženēvā norisinājās Pasaules konference bērnu labklājībai. Kopš 1950. gada Starptautisko bērnu aizsardzības dienu lielā daļā pasaules valstu atzīmē 1. jūnijā.

Rīgas sabiedriskajā transportā daļēji atjauno atlaides pensionāriem un vairākām citām iedzīvotāju grupām

Piektdien, 29.maijā, Rīgas domes pagaidu administrācija sēdē akceptēja braukšanas maksas daļēju vai pilnīgu atvieglojumu atjaunošanu pilsētas sabiedriskajā transportā vairākām pasažieru kategorijām, tostarp pensionāri bez maksas varēs pārvietoties noteiktās diennakts stundās, kā arī atjaunotas stundas biļetes.

Dzīvojamām mājām Rīgā būs iespēja saņemt pašvaldības līdzfinansējumu atjaunošanai un energoefektivitātes veicināšanai

Piektdien, 29. maijā, Rīgas pašvaldības pagaidu administrācijas sēdē tika apstiprināti jauni saistošie noteikumi, kas paredz pašvaldības palīdzību bīstamības novēršanai un energoefektivitātes uzlabošanai Rīgas dzīvojamās mājās.

Mājsaimniecībām no 1. jūlija gaidāmi zemāki dabasgāzes tarifi

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) pieņēmusi lēmumu par to, kā AS "Latvijas Gāze" piemērot saistīto lietotāju (mājsaimniecību) tarifus atbilstoši aktuālajai dabasgāzes tirdzniecības cenai.


Kā iekārtot mazu pagalmu vai terasi?

Vasarā bez ērta atpūtas stūrīša dārzā vai terasē neiztikt. Tā ir vieta, kur atpūsties no dārza darbiem vai gluži otrādi - pastrādāt pie datora, reizē uzņemot D vitamīnu un izbaudot dabu. Ja pagalms nav pārāk liels, dīvāni un apjomīgi krēsli nebūs piemērotākā izvēle. Lai uzzinātu, kāda tipa mēbeles labāk iederēsies mazā pagalmā vai terasē, lasi rakstu!

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums