Ziņas | Eiropas Savienība


Ārlietu ministrs ES Vispārējo lietu padomē diskutēs par ES daudzgadu budžetu 2021.-2027. gadam....

Ārlietu ministrs ES Vispārējo lietu padomē diskutēs par ES daudzgadu budžetu 2021.-2027. gadam un Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības aktuālo situāciju

2018. gada 12. novembrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalīsies Eiropas Savienības (ES) Vispārējo lietu padomes un Vispārējo lietu padomes 50. panta formāta sanāksmēs Briselē.

Eiropas Parlaments ir atbalstījis Apvienības pret nacismu petīciju nr.1074/2017 rezolūcija par neofašistu vardarbības...

Eiropas Parlaments ir atbalstījis Apvienības pret nacismu petīciju nr.1074/2017 rezolūcija par neofašistu vardarbības palielināšanos Eiropā

Eiropas Parlaments ar lielu pārsvaru ir atbalstījis Apvienības pret nacismu petīciju nr.1074/2017 rezolūcija par neofašistu vardarbības palielināšanos Eiropā, kas nosoda un aicina aizliegt 16.marta Waffen SS latviešu leģionāru gājienu Rīgā.

ECOFIN diskutēs par PVN sistēmas vienkāršošanu un krāpšanas mazināšanu

28.09.2018.

No 1. līdz 2. oktobrim finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola un Finanšu ministrijas pārstāvji piedalīsies Eirogrupas un Eiropas Savienības (ES) Ekonomisko un finanšu jautājumu padomes (ECOFIN) sanāksmē, kas notiks Luksemburgā.

Zanda Kalniņa-Lukaševica: ES budžets ārējās darbības nodrošināšanai ir līdzeklis stabilitātes, attīstības un drošības...

Zanda Kalniņa-Lukaševica: ES budžets ārējās darbības nodrošināšanai ir līdzeklis stabilitātes, attīstības un drošības veicināšanai


2018. gada 14. septembrī Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalījās Eiropas Savienības (ES) attīstības sadarbības ministru neformālajā sanāksmē Briselē. Galvenā uzmanība sanāksmē tika pievērsta nākamā perioda ES daudzgadu budžeta izstrādei un paredzētajām izmaiņām ES ārējās darbības un ES Kaimiņattiecību politikas finansēšanā.

Z. Kalniņa-Lukaševica: savlaicīga vienošanās par nākamo ES budžetu prasa intensīvu darbu un lielu politisko gribu

No 2018. gada 11. līdz 13. septembrim Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica Strasbūrā Eiropas Parlamenta (EP) plenārsesijas laikā tikās ar EP deputātiem, lai argumentētu par Latvijai svarīgiem jautājumiem ES daudzgadu budžetā pēc 2020. gada.

Valsts robežsardzes amatpersonu nosūta dalībai ES misijā Gruzijā

Otrdien, 11. septembrī, Ministru kabinets atbalstīja Valsts robežsardzes amatpersonas ar speciālo dienesta pakāpi dalību Eiropas Savienības novērošanas misijā Gruzijā (EUMM Georgia).

Latvijas un Lietuvas glābšanas dienesti pilnveidos prasmes sniegt palīdzību cietušajiem ēku sagrūšanas gadījumos

No 21. līdz 23. augustam Daugavpils novada Kalkūnes pagastā, Kalkūnes ielā 22, norisināsies Latvijas un Lietuvas operatīvo dienestu lauka mācības. Tajās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (turpmāk tekstā – NMPD), Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (turpmāk tekstā – VUGD), Utenas apriņķa Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (Lietuva) un Utenas apriņķa Primārās veselības aprūpes centra (Lietuva) darbinieki Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta* ietvaros pilnveidos savas prasmes un savstarpējo sadarbību ēku sagrūšanas gadījumos.

Eiropas Komisija aicina aptaujā paust viedokli par pāreju uz vasaras laiku

Pēdējā gada laikā Eiropā ir aktualizējies jautājums par nepieciešamību pārskatīt pašreizējo pulksteņa pārregulēšanas kārtību Eiropas Savienībā (ES), tāpēc Eiropas Komisija (EK) nolēmusi apzināt ES valstu iedzīvotāju viedokli par spēkā esošo kārtību, kādā ES notiek pāreja uz vasaras laiku un atpakaļ.

Briselē diskutē par Brexit procesu un eirozonas stabilitāti

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 29. jūnijā, Briselē piedalījās Eiropadomes samitā, kurā tika diskutēts par dažādām Eiropas Savienībai (ES) nozīmīgām tēmām, akcentu liekot uz procesu, kas saistīts ar Lielbritānijas izstāšanos no ES jeb Brexit.

Eiropas Komisijas atzinīgi novērtējusi Latvijas paveikto inovācijām labvēlīgas vides nodrošināšanā

Eiropas Komisijas publicētajā Eiropas inovācijas rezultātu pārskatā (European Innovation Scoreboard 2018) atzinīgi novērtēts Latvijas sniegums kā vienai no sešām valstīm, kas vairāk kā par 10 % uzlabojusi savu inovācijas veiktspēju.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  Аренда автобусов в Мюнхене  vannu restaurācija