Ziņas | Eiropas Savienība


Ministru prezidents Eiropadomē aicina stiprināt stratēģiskās komunikācijas spējas

Ministru prezidents Māris Kučinskis, ceturtdien, 15.decembrī, Briselē notiekošajā Eiropadomes sanāksmē aicināja Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību vadītājus stiprināt ES stratēģiskās komunikācijas spējas.

Eiropadome vienojas par sankciju pagarināšanu pret Krieviju

Eiropas Savienības valstu un valdību vadītāji ceturtdien, 15.decembrī, Briselē notiekošajā Eiropadomes sanāksmē politiskā līmenī vienojās par ekonomisko sankciju pret Krieviju pagarināšanu.

Francijas prezidenta kandidātu atlasē konservatīvajiem uzvar Fijons

Francijas 2017.gada prezidenta vēlēšanās labēji noskaņoto Republikāņu partiju pārstāvēs bijušais premjerministrs Fransuā Fijons (François Fillon), tā noskaidrojies 27.novembrī notikušajās partijas iekšējās vēlēšanās.

Igaunijas jūras spēku komandieris atkāpjas cigarešu un alkohola kontrabandas dēļ

Igaunijas jūras spēku komandieris Stens Sepers (Sten Sepper) atkāpies no amata pēc tam, kad flotes kuģī atrasts liels daudzums kontrabandas alkohola un cigarešu.

EP aicina uz laiku iesaldēt iestāšanās sarunas ar Turciju

Eiropas Parlamenta (EP) deputāti vēlas uz laiku iesaldēt sarunas ar Turciju par tās pievienošanos Eiropas Savienībai (ES). Ceturtdien, 24.novembrī, atbalstītajā rezolūcijā EP deputāti norāda, ka jebkurā gadījumā Turcijai jāpaliek cieši saistītai ar ES.

Kaljulaida: Igaunija nebīstas ne migrācijas, ne Krievijas

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) šonedēļ atklātā vēstulē reaģējusi uz Lielbritānijā strādājošajā mediju platformā EurActiv pausto, ka Baltijā valda bailes no migrācijas viļņa un Krievijas.

Igaunijas VID izmeklē nodokļu izkrāpšanu darījumos ar zeltu. Aizdomās turēts arī miljonārs no Latvijas Gombergs....

Igaunijas VID izmeklē nodokļu izkrāpšanu darījumos ar zeltu. Aizdomās turēts arī miljonārs no Latvijas Gombergs.
Igaunijas VID par iesaisti nodokļu krāpniecībā miljonāra Gomberga uzņēmumam arestē 2 miljonus eiro un uzrēķina 700 000.
Gomberga klases biedrs Saskaņas deputāts Pimenovs runājis ar VID par ātrākām PVN atmaksām.

Zanda Kalniņa-Lukaševica atzinīgi novērtē ieguldīto darbu ES un Kanādas tirdzniecības nolīguma noslēgšanā

11. novembrī Briselē notiekošajā Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomes sanāksmē Kopējās tirdzniecības politikas jautājumos Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica izteica gandarījumu par ES un Kanādas Visaptverošā ekonomiskā un tirdzniecības nolīguma parakstīšanu š.g. 30. oktobrī ES un Kanādas samitā.

Jaunatklātajā "Volkswagen Crafter" ražotnē Polijā investēti aptuveni 800 miljoni eiro

"Volkswagen Group" koncerns, ieguldot aptuveni 800 miljonus eiro, Polijas pilsētā Vžesņā atvēris ražotni jaunā "Crafter" ražošanai. Vžesņas ražotne ir līdz šim lielākais Polijā veiktais ārvalstu ieguldījums. Eiropā modernākā autorūpnīca tika uzbūvēta rekordīsā laikā – no pamatu ielikšanas 2014. gada novembrī līdz ražošanas sākšanai pagāja vien 23 mēneši.

Igaunijā partijas premjeram izvirza ultimātu atkāpties no amata

Piecas no sešām Rīgkogu frakcijām 8.novembrī vienojušās atbalstīt neuzticības balsojumu pret Igaunijas premjerministru Tāvi Reivasu (Taavi Rõivas) un devušas viņam laiku, lai atkāptos līdz 9.novembra pēcpusdienai.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  game localization  santehniķis  autoserviss