Ziņas | Eiropas Savienība


Par Eiropas Komisijas priekšlikumu Eiropas Savienības budžetam 2021.–2027. gadam

Lai kompensētu Brexit radīto iztrūkumu un spētu finansēt gan pamata politikas (Kohēzijas politika un Kopējā lauksaimniecības politika), gan arī jaunās politikas (drošība, aizsardzība, migrācija un ārējās robežas), Eiropas Komisija piedāvā palielināt ES budžeta kopējo apjomu.

Stājusies spēkā Eiropas Komisijas Īstenošanas regula par iepriekšēju uzraudzību alumīnija izstrādājumu importam...

Stājusies spēkā Eiropas Komisijas Īstenošanas regula par iepriekšēju uzraudzību alumīnija izstrādājumu importam no trešajām valstīm

2018. gada 27. aprīlī stājas spēkā Eiropas Komisijas (EK) Īstenošanas regula, ar kuru nosaka iepriekšēju uzraudzību alumīnija izstrādājumu importam no trešajām valstīm. Regula paredz ieviest noteiktu alumīnija izstrādājumu importa reģistrāciju, ja tie ievesti no valstīm, kas atrodas ārpus Eiropas Ekonomikas zonas, un importa neto apjoms pārsniedz 2500 kg. Uzraudzības sistēma ļaus iegūt informāciju par plānotajiem alumīnija produktu importa apjomiem no trešajām valstīm un savlaicīgi reaģēt uz izmaiņām Eiropas Savienības alumīnija tirgū.

ES un OECD eksperti diskutē par Latvijas atbalsta pasākumiem personu ar invaliditāti iesaistei darba tirgū

26. un 27. aprīlī Rīgā notiks Eiropas Savienības savstarpējās mācīšanās seminārs "Darbspēju novērtēšana un personu ar invaliditāti nodarbinātība". Tajā tiks vērtēti Latvijā īstenotie atbalsta pasākumi personu ar invaliditāti nodarbinātības veicināšanai, kā arī diskutēts par invaliditātes izvērtēšanas kritērijiem. Semināra rezultāti tiks izmantoti personu ar invaliditāti atbalsta sistēmas pilnveidei Latvijā.

Eiropas Parlaments atbalsta Krišjāņa Kariņa sagatavoto likumu cīņai pret naudas atmazgāšanu

Šodien, 19. aprīlī, Eiropas Parlaments plenārsesijā Strasbūrā atbalstīja jauno Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas direktīvu, kuras viens no autoriem ir Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš (Vienotība/ETP).

Eiropas Parlaments balsos par Krišjāņa Kariņa sagatavoto likumu cīņai pret naudas atmazgāšanu

Ceturtdien, 19. aprīlī, Eiropas Parlamenta deputāti plenārsesijā Strasbūrā balsos par Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas direktīvu, kuras viens no autoriem ir Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš (Vienotība/ETP)

Eiropas Padomes konferencē Dānijā pieņem deklarāciju par Eiropas Cilvēktiesību konvencijas sistēmas stiprināšanu

2018. gada 12. un 13. aprīlī Kopenhāgenā, Dānijā, notika Eiropas Padomes (EP) augsta līmeņa konference par Eiropas Cilvēktiesību konvencijas sistēmas stiprināšanu, lai turpinātu apspriest Eiropas Cilvēktiesību tiesas reformu procesu un Eiropas Cilvēktiesību konvencijas sistēmas lomu Eiropas nākotnē.

Krišjānis Kariņš: EP pastiprina cīņu pret Nord Stream 2 gāzesvadu

"Eiropas Parlaments šodien ir spēris nozīmīgu soli cīņā pret Nord Stream 2 projektu, nodrošinot, ka Eiropas Komisijas rīcībā būs reāls ierocis, ar kuru šo projektu apturēt," komentējot šodien EP Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejā apstiprinātos grozījumus Gāzes tirgus direktīvā, uzsvēra Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš (Vienotība/ETP).

Krišjānis Kariņš strādās īpašajā pret – naudas atmazgāšanas un finanšu noziegumu izpētes komitejā Eiropas Parlamenta

Eiropas Parlamenta (EP) plenārsesijā Strasbūrā deputāts Krišjānis Kariņš (Vienotība/ETP) apstiprināts par pilntiesīgu biedru EP jaunajā komitejā (TAX3), kas pētīs finanšu noziegumu jautājumus, tai skaitā naudas atmazgāšanu un izvairīšanos no nodokļu nomaksas. Jaunizveidotā komiteja turpinās iepriekšējo komiteju (TAX 1 un 2, kā arī PANAMAS dokumentu izpētes) darbu.

Krišjāņa Kariņa sagatavotie likumprojekti par Eiropas elektrības tirgus uzbūvi gūst atbalstu Eiropas Parlamenta komitejā

Šodien, 21. februārī, Eiropas Parlamenta Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komiteja (ITRE) balsojumā atbalstīja Krišjāņa Kariņa (Vienotība/ETP) sagatavotos likumprojektus, kas noteiks, kāds būs Eiropas elektroenerģijas tirgus tuvākajā desmitgadē, kā arī skar Latvijā tik aktuālo jautājumu par subsīdijām ražotājiem.

Krišjānis Kariņš: Briest Eiropas Parlamenta konflikts ar Vāciju par Nord Stream 2

"Vācijas atļauja Gazprom vadītajam konsorcijam būvēt Nord Stream 2 gāzesvadu tās teritoriālajos ūdeņos ir pilnīgā pretrunā Eiropas Parlamenta pozīcijai šajā jautājumā. Briest Eiropas Parlamenta nopietns konflikts ar Vāciju, ar to jārēķinās turpmākajā cīņā pret Nord Stream 2 projektu," norāda Eiropas Parlamenta lielākās frakcijas - Eiropas Tautas partijas - enerģētikas politikas koordinators Krišjānis Kariņš (Vienotība/ETP).

Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi