"Vidzemes dienas" Sanktpēterburgā

No 11.-13.novembrim Sanktpēterburgā tika rīkotas "Vidzemes dienas", kuru mērķis bija iepazīstināt Sanktpēterburgu ar Vidzemes reģionu un palīdzēt veidot kontaktus starp Sanktpēterburgas un Vidzemes uzņēmējiem. Pasākumu organizēja Latvijas Republikas ģenerālkonsulāts sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģionu un Eiropas Reģionālās Attīstības biedrību (ERAB).

Vidzemes dienu svinīgākais notikums bija pieņemšana un Vidzemes kamerorķestra (Andra Veismaņa vadībā) un dziedātāja Igo Fomina koncerts Jelagina pilī par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 94.gadadienai.

Uz to tika aicināti Sanktpēterburgas administrācijas un diplomātiskā korpusa pārstāvji, kultūras un sabiedriskie darbinieki, kā arī vietējās latviešu kopienas un biznesa kluba dalībnieki.

Pasākuma dalībniekus ar uzrunām sveica ģenerālkonsuls Aivars Groza un Vidzemes plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs.

Latvijas Nacionālās dienas svinību ietvaros Sanktpēterburgā vizītē uzturējās Vidzemes pārstāvju delegācija, kuras sastāvā bija Alūksnes, Apes, Cēsu, Rūjienas, Smiltenes un Valmieras pilsētu pašvaldību vadītāji un darbinieki, kā arī uzņēmēji. Latvijas pārstāvjus Sanktpēterburgas gubernatora vārdā valsts svētkos sveica Sanktpēterburgas administrācijas Ārējo sakaru nodaļas priekšsēdētāja vietnieks Igors Lonskis.

Ar cieņu - Jānis Riņķis,
Eiropas Reģionālās Attīstības biedrības sabiedrisko attiecību konsultants
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums