Aicina uz unikālu apmācību, konsultāciju un meistarklašu programmu uzņēmuma attīstības veicināšanai

Biznesa izglītības centrs "Biznesa Akadēmija" no š.g. 4. jūlija līdz 1. augustam organizē unikālu apmācību, konsultāciju un meistarklašu programmu straujai uzņēmuma attīstības veicināšanai:

"KĀ KĻŪT PAR TIRGUS LĪDERI JAU RĪT" ar mērķi dot uzņēmumiem un to darbiniekiem visu aktuālāko un nepieciešamāko informāciju un prasmes, lai viņi būtu gatavi iniciēt un vadīt pārmaiņas, uzlabot uzņēmuma sniegumu un servisu un tādējādi veicināt kopējo kompānijas attīstību un izaugsmi nākotnē.

Šis biznesa apmācību cikls ir unikāls ar to, ka katrs no semināriem ir vērsts uz stratēģijas ideju ģenerēšanu un realizēšanu.

Programma uzņēmuma attīstības veicināšanai: "KĀ KĻŪT PAR TIRGUS LĪDERI JAU RĪT" nav tikai apmācības, meistarklases vai biznesa profesionāļu konsultācijas par dažādām uzņēmumam nozīmīgām tēmām, tā ir iespēja smelties iedvesmu, zināšanas, kontaktus, saņemt visu, kas būtisks, lai uzņēmums varētu piedzīvot strauju izaugsmi, apsteigt konkurentus un kļūt par tirgus līderi.

Uzņēmumi - biznesa apmācību programmas dalībnieki, ārpus kārtas tiks uzņemti uzņēmējdarbības atbalsta programmā "Biznesa uzrāviens". "Biznesa uzrāviens" ir unikāla atbalsta programma, kas uzņēmumiem nodrošina plašas mārketinga, tirgus izpētes, izglītības un citus pakalpojumus, no kuriem lielāko daļu līdzfinansējot 100% apmērā. Tas ne vien nodrošina produkcijai noietu, bet arī paaugstina uzņēmuma konkurētspēju un palīdz meklēt tālākas attīstības virzienus un sasniegt augstus mērķus.

Apmācību cikla semināri notiks katru trešdienu no 4. jūlija līdz 1. augustam Rīgas centrā, "Hotel TIA" biznesa konferenču centrā, Kr. Valdemāra ielā 63. Lai pieteiktos dalībai semināru ciklā un uzzinātu vairāk par meistarklasēm, interesenti aicināti sazināties ar biznesa izglītības centru "Biznesa Akadēmija", rakstot uz izglitiba@biznesaakademija.lv, vai zvanot - 20355559.

Tā kā šīs apmācības tiek organizētas uzņēmējdarbības atbalsta programmas "Biznesa Uzrāviens" ietvaros, uzņēmumiem jāsedz tikai 33% no kopējām apmācību programmas izmaksām. Apmācību cikla (pieci semināri, piecas meistarklases un konsultācijas) cena sastāda Ls 599 + PVN, bet pateicoties programmai "Biznesa uzrāviens", dalībnieku līdzmaksājums sastāda tikai Ls 199 + PVN.

Ar apmācību programmas īsu satura izklāstu, informāciju par pieteikšanos un citu saistīto informāciju aicinām iepazīties Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centra mājas lapā.

Oskars Zvirbulis,
Uzņēmēju apvienība Kurzeme
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi