Kariņš atklāj enerģētikas investīciju forumu Londonā

Londona, 27.janvāris, Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Krišjānis Kariņš (Vienotība, ETP), atklājot "Atjaunojamo energoresursu investīciju forumu 2012" Londonā, iepazīstināja tā dalībniekus ar Eiropas Savienības (ES) enerģētikas politiku un tās virzieniem, uzsverot nepieciešamību līdz ar investīcijām atjaunojamos resursos ieguldīt arī enerģētikas infrastruktūrā.

Kariņš, uzrunājot enerģētikas investīciju foruma dalībniekus norādīja: "Investīcijām atjaunojamos resursos jāiet roku rokā ar infrakstūras attīstību. Tikai tad Eiropas Savienība spēs sasniegt nosprausto mērķi par 20% atjaunīgās enerģijas īpatsvaru energoresursu bilancē. "

Dalībnieki foruma ietvaros uzsvēra, ka sagaida no ES un to dalībvalstīm skaidrību un prognozējamību likumdošanā šajā jautājumā.

Kariņš pēc foruma norādīja: "Investori kārtējo reizi uzsvēra, ka, lai ieplūstu nauda, ir nepieciešams skaidrs regulējošais ietvars. Latvijai beidzot jāpieņem Atjaunojamās enerģijas likums, lai būtu skaidrs regulējams, kas veicinās investīcijas un samazinās mūsu atkarību no importētajiem energoresursiem."

Atjaunojamo energoresursu forumā piedalījās aptuveni 150 dalībnieku no visas pasaules, kuri darbojas finanšu jomā un aktīvi strādā ar investīcijām enerģētikas jomā. To organizēja starptautiska kompānija The Mergermarket Group, kura ietilpst Financial Times grupā (laikraksta "Financial Times" un "FT.com" izdevējs).

Krišjānis Kariņš EP strādā Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejā un Ekonomikas un monetāro lietu komitejā.

Ieva Zīberga
Eiropas Parlamenta deputāta
Krišjāņa Kariņa padomniece preses jautājumos
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi