Starptautiskā žūrija vērtēs pieteikumus konkursam "Eiropas Uzņēmējdarbības veicināšanas balvas 2010"

Ceturtdien, 25.februārī, Eiropas Komisijas konkursa "Eiropas Uzņēmējdarbības Veicināšanas Balvas 2010" starptautiskā žūrija tiksies, lai izvērtētu labākos pieteikumus, tostarp arī Latvijas pieteikumu, un noteiks uzvarētājus piecās konkursa kategorijās. Uzvarētāji tiks apbalvoti svinīgā pasākumā, kas norisināsies š.g. 1.maijā Madridē.

Kopumā dalībai konkursā tika pieteikti 28 Eiropas valstu 326 projekti. No tiem tika atlasīti 53 labākie pieteikumi, ko tagad izvērtēs konkursa starptautiskā žūrija.

No Latvijas šim Eiropas līmeņa konkursam ir nominēts Valmieras pilsētas pašvaldības pieteikums "Valmieras Uzņēmēju konsultatīvā padome", ko žūrija kā vienu no 53 labākajiem pieteikumiem vērtēs kategorijā "Balva par uzņēmējdarbības gaisotnes sekmēšanu".

Jau marta sākumā konkursa oficiālajā mājas lapā tiks publicēts žūrijas īpašo atzinību ieguvušo projektu saraksts, taču uzvarētāji tiks noskaidroti tikai 31.maijā, kad Madridē notiks īpaša apbalvošanas ceremonija, kurā tiks aicināti piedalīties visi nacionālajās atlasēs nominētie.

Konkursa žūrijas sastāvā ir pārstāvji no akadēmiskās vides, uzņēmējdarbības organizācijas, uzņēmējs no attiecīgā gada pavasara Eiropadomes prezidentūras un augsta līmeņa valdības pārstāvis no attiecīgā gada rudens Eiropadomes prezidentūras, kā arī divi pastāvīgie locekļi – viens no Uzņēmējdarbības un rūpniecības ģenerāldirektorāta un viens no Reģionu komitejas.

2010.gada žūrijas sastāvā ir:
• Dr. Anderss Lindstroms – Zviedrijas Mazo uzņēmumu pētniecības fonda prezidents. IPREG (Inovatīvā politika ekonomiskās izaugsmes pētniecībai) dibinātājs;
• Andrea Benassi – Amatniecības, mazo un vidējo uzņēmumu Eiropas asociācijas ģenerālsekretārs;
• Lučio Gussetti - Reģionu komitejas Konsultatīvā darba direkcijas direktors;
• Niks Teilors - projekta "Scarborough Renaissance Partnership" vadītājs
• Terēze Albrehtsone - uzņēmējdarbības sektora pārstāve, zviedru uzņēmēja, "Albrechtson holding AB"
• Patrisio Rodrigess Karmona - valdības ierēdnis, Spānijas jauno biznesa asociāciju konfederācija CEAJE
• Joanna Drake – Eiropas Komisijas Uzņēmējdarbības un rūpniecības ĢD MVU konkurētspējas veicināšanas direktorāta vadītāja

Eiropas Komisijas iniciētais ikgadējais konkurss "Eiropas Uzņēmējdarbības veicināšanas balvas" identificē un novērtē veiksmīgākos uzņēmumus un uzņēmējdarbības veicinātājus Eiropā, parāda un popularizē sekmīgākos uzņēmējdarbības politikas īstenošanas piemērus, veido labāku izpratni par uzņēmējdarbības nozīmīgo lomu, kā arī iedvesmo un iedrošina potenciālos uzņēmējus, stimulējot projektu realizēšanu starptautiskajā līmenī.

Žūrija noteiks uzvarētājus piecās balvu kategorijās:
1. Balva par uzņēmējdarbības gaisotnes sekmēšanu;
2. Balva par ieguldījumu iemaņās;
3. Balva par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu;
4. Balva par uzņēmējdarbības internacionalizēšanu;
5. Atbildīgas uzņēmējdarbības balva.
Papildu informācija par konkursu:
Ilze Lore, EM Uzņēmējdarbības konkurētspējas departaments
Tālr.:67013099, E-pasts: Ilze.Lore@em.gov.lv

EM Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli