Parakstīties par atbalstu "Krīzes likuma" projektam varēs vēl 4 dienas

Vēl līdz 15.oktobrim ikvienam interesentam būs iespēja parakstīties par atbalstu Latvijas Kredītņēmēju apvienības (turpmāk – LAKRA) izstrādātajam "Krīzes likuma" projektam. Likumprojekts izstrādāts ar mērķi ekonomiskās krīzes periodā nodrošināt kredītņēmēju tiesisko un ekonomisko interešu aizsardzību. Pašlaik ir parakstījušies jau vairāk kā 9000 cilvēki un paredzams, ka pēdējās parakstu vākšanas dienās aktivitāte palielināsies.

Jau ziņots, ka 15. septembrī LAKRA biedri un aktīvisti visā Latvijā uzsāka parakstu vākšanu par atbalstu likumprojektam. Līdz šim vislielākā aktivitāte ir vērojama galvaspilsētā, kā arī Cēsīs, Liepājā, Madonā, Talsos un Siguldā.

Parakstu vākšanā iesaistījušies jau vairāk kā 100 cilvēki, 40 no tiem ir Rīgā. Tāpat Rīgā ir izdevies izveidot jau astoņus parakstu vākšanas punktus – Artilērijas, Bruņinieku, Cēsu, Lāčplēša, Skolas, Mārupes, Ūnijas un Birznieka –Upīša ielā.

Parakstīties var arī Ainažos, Aizkrauklē, Ādažos, Baložos, Bauskā, Burtniekos, Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Carnikavā, Gulbenē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kandavā, Ķekavā, Krāslavā, Kuldīgā, Liepājā, Limbažos, Līvānos, Ludzā, Madonā, Mārupē, Ogrē, Priekuļos, Preiļos, Rēzeknē, Salaspilī, Saldū, Skrundā, Siguldā, Smiltenē, Talsos, Tukumā, Ulbrokā, Valmierā, Ventspilī, Viļānos un Zaķumuižā.

Parakstu vākšanas punktu un aktīvistu koordinātes ir atrodamas LAKRA mājas lapā http://www.kreditnemeji.lv

Cilvēki daudzkārt uzskata, ka parakstīties var tikai personas, kas ir kredītņēmēji. LAKRA vērš uzmanību uz to, ka parakstīties par atbalstu likumprojektam var ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš pievienojas un atbalsta likumprojektā paredzēto kredītņēmēju interešu un tiesību aizsardzību.

Mēneša beigās "Krīzes likuma" projekts kopā ar Latvijas iedzīvotāju parakstītu lūgumu to iesniegt Saeimā tiks nodots Latvijas Valsts prezidentam.

Vineta Sprugaine
Latvijas Kredītņēmēju apvienības
Sabiedrisko attiecību koordinatore
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums