Aicina iedzīvotājus paust viedokli par Krimuldas novada pašvaldības SIA "Entalpija-2"....

Aicina iedzīvotājus paust viedokli par Krimuldas novada pašvaldības SIA "Entalpija-2" gaidāmajiem ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina iedzīvotājus paust viedokli par Krimuldas novada pašvaldības SIA "Entalpija-2" iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, SPRK 24.janvārī plkst. 12.00 Krimuldas tautas namā, Parka ielā 1, Raganā, Krimuldas pagastā, Krimuldas novadā organizē uzklausīšanas sanāksmi.

Jaunais ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekts Krimuldas novadā paredz ūdensapgādes pakalpojuma tarifu 1,04 EUR/m3 (bez PVN) un kanalizācijas pakalpojuma tarifu 1,31 EUR/m3 (bez PVN).

 

Sanāksmē, kurā aicināti piedalīties SIA “Entalpija-2” ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāji, Krimuldas novada pašvaldības SIA “Entalpija-2” pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar plānoto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. SPRK norāda, ka Krimuldas novada pašvaldības SIA “Entalpija-2” aprēķinātais un iesniegtais tarifu projekts vēl var mainīties tā izskatīšanas laikā.

 

Interesenti un mediju pārstāvji dalību sanāksmē tiek aicināti pieteikt līdz 23.janvārim, rakstot uz dace.burtniece@sprk.gov.lv vai zvanot 67097271.

 

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus gan komersantam, gan SPRK pārstāvjiem, kā arī izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par iecerēto tarifu projektu. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

 

Iepazīties ar Krimuldas novada pašvaldības SIA “Entalpija- 2” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var šeit.

 

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā. Gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam parūpēties par tulkojuma nodrošināšanu valsts valodā.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) ir institucionāli un funkcionāli neatkarīgs, pilntiesīgs, autonoms publisko tiesību subjekts, kas realizē sabiedrisko pakalpojumu regulēšanu enerģētikas, elektronisko sakaru, pasta, sadzīves atkritumu apsaimniekošanas un ūdenssaimniecības nozarēs saskaņā ar likumu "Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem" un regulējamo nozaru normatīvajiem aktiem. SPRK patstāvīgi pilda tam ar likumu nodotās funkcijas un savas kompetences ietvaros patstāvīgi pieņem lēmumus un izdod administratīvos aktus, kas ir saistoši konkrētiem sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem un lietotājiem. 

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi