LTRK prezidents dosies uz EUROCHAMBRES sanāksmi Kijevā


Aigars Rostovskis, LTRK prezidents foto;skaties.lv
Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents Aigars Rostovskis no 4. līdz 6.septembrim Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (EUROCHAMBRES) delegācijas sastāvā piedalīsies sanāksmē Ukrainas galvaspilsētā Kijevā, lai diskutētu par uzņēmējdarbības aktualitātēm Eiropā.

Pasākumā piedalīsies kā EUROCHAMBRES asociētie, tā arī korespondējošie biedri, savukārt Latviju pārstāvēs A.Rostovskis un LTRK Politikas daļas vadītāja vietnieks Jānis Lielpēteris.

Sanāksmi atklās Ukrainas Tirdzniecības un rūpniecības kameras priekšsēdētājs Genādijs Čižikovs (Gennadiy Chyzhykov). Ar uzrunām uzstāsies EUROCHAMBRES prezidents Kristofs Leitls (Christoph Leitl) un EUROCHAMBRES viceprezidents un vienlaikus arī Turcijas kameru un preču apmaiņas savienības (TOBB) prezidents Rifats Hisarcikliočlu (M.Rifat Hisarcıklıoğlu). Ar prezentāciju par īstenotajiem projektiem un paveikto uzstāsies arī EUROCHAMBRES izpilddirektors Arnaldo Abruzini (Arnaldo Abruzzini).

“Svarīgi uzturēt ciešu saikni ne tikai ar Eiropas Savienības dalībvalstu tirdzniecības un rūpniecības kamerām, bet arī ar citiem EUROCHAMBRES sadarbības partneriem ārpus Savienības,” saka A.Rostovskis, “viena no Latvijas turpmākajām ekonomikas izaugsmes atslēgām ir eksporta kapacitātes kāpināšana un trešo valstu tirgu apgūšana, tādēļ EUROCHAMBRES un tās sadarbības partneru tikšanās Kijevā ir būtiska mūsu biedriem sadarbības stiprināšanai. Tāpat, ne mazāk svarīgi ir sekmēt savstarpēju pieredzes apmaiņu, lai veicinātu biznesa izaugsmi dažādos reģionos.”

EUROCHAMBRES apvieno 46 Eiropas valstu Tirdzniecības un rūpniecības kameras, tostarp LTRK, un atbalsta savus biedrus jeb Eiropas uzņēmējus, kā arī to centienos radīt labvēlīgu uzņēmējdarbības vidi Eiropas ekonomiskajā zonā. Organizācija apvieno vairāk nekā 20 miljonus uzņēmēju. TOBB ir saistīta ar EUROCHAMBRES, Islāma Tirdzniecības un rūpniecības kameru (ICCI), Vidusjūras reģiona Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociāciju (ASCAME), Balkānu kameru asociāciju (ABC) un Melnās jūras zonas tirdzniecības un rūpniecības kameru asociāciju (BCCI).

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2017.gadā pārsniedza 14,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!


 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums