ECOFIN diskutēs par ilgtspējīgām finansēm un Eiropas Komisijas iniciatīvām

No 19. līdz 20. februārim Finanšu ministrijas pārstāvji piedalīsies Eirogrupas un Eiropas Savienības (ES) Ekonomisko un finanšu jautājumu padomes (ECOFIN) sanāksmē, kas notiks Briselē, Beļģijā.

Eirogrupas laikā plānots pārrunāt Grieķijas situāciju un Īrijas pēc-programmas uzraudzību, kā arī diskutēt par Ekonomiskās un monetārās savienības (EMU) padziļināšanu kā tālāku virzību uz Eiropas Stabilitātes mehānisma (ESM) reformu. Tāpat paredzēts pārrunāt Eiropas Centrālās bankas viceprezidenta potenciālos kandidātus. Savukārt papildu sasauktajā paplašinātajā Eirogrupas sanāksmē tiks diskutēts par EMU padziļināšanu – Banku savienības izveides pabeigšanas tālāku virzību.

ECOFIN diskutēs par ilgtspējīgām finansēm, kā arī plāno apstiprināt Padomes rekomendācijas par Eiropas Komisijas atslogošanu attiecībā uz 2016. gada ES budžeta ieviešanu. Sanāksmē izskatīs arī Padomes secinājumus par ES budžeta vadlīnijām 2019. gadam un noslēgumā uzklausīs Eiropas Komisija prezentāciju par Publisko iepirkumu pakotni un plānotajām iniciatīvām, ar kurām tā nāca klajā 2017. gada oktobrī.

FINANŠU MINISTRIJA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija