Sapņu auto iegāde

Tāpat kā māja, dzīvoklis vai zemes gabals, ko apbūvēt, arī automašīnas iegāde daudziem, iespējams, ir viens no lielākajiem pirkumiem, par ko ir ilgi sapņots un daudzus gadus krāta nauda, lai to varētu iegādāties. Joprojām daudzi uzskata, ka automašīnas iegādi var atļauties tikai turīgi cilvēki, kam bankas kontā katru mēnesi alga sastāda vismaz četru ciparu skaitli. Ir vēl arī otrs maldīgs priekšstats, domājot, ka tās iegādei īpašnieks ir aizņēmies naudu no visiem iespējamiem draugiem un radiem vai dzīvojis taupīgā režīmā, lai liktu vienu eiro pie otra, un lai tādā veidā vairāku gadu garumā iekrātu naudu diezgan vienkāršas automašīnas iegādei.

Šie visi minētie varianti patiesībā ir maldīgi priekšstati, jo šobrīd savu auto var iegādāties jebkurš strādājošs cilvēks, izvēloties pareizos risinājumus un izmantojot mūsdienās piedāvātās iespējas.

Agrāk patiešām cilvēki vairākus gadus krāja naudu savam pirmajam auto, un bieži vien ar paša līdzekļiem nepietika ne jaunas automašīnas iegādei, ne arī lietotas, un tad vajadzēja no kāda aizņemties trūkstošo summu. Turklāt ne vienmēr ar sakrāto naudas summu pietika tādai automašīnai, par kuru patiesībā klusībā tika sapņots. Vajadzēja izvēlēties to, ko bija iespējams par iekrāto naudu nopirkt. Tie laiki ir pagājuši, un šobrīd automašīnas iegādei lielisks risinājums ir auto līzings. Ar tā palīdzību pie sava sapņu auto iespējams tikt īsā laikā, neuztraucoties par to, ka visa automašīnas cena būtu jāsamaksā uzreiz. Tā tiek sadalīta ikmēneša maksājumos uz noteiktu laika posmu. Īsāk sakot, auto līzings ir naudas aizdevums, kas Jums ir jāatmaksā ilgākā laika periodā, un iegādāto automašīnu Jūs varēsiet sākt lietot jau no tās dienas, kad būsiet parakstījis auto līzinga līgumu.

Izpētot rūpīgi līzingu kompāniju plašo piedāvājumu klāstu un izvēloties tieši Jums vispiemērotāko un izdevīgāko piedāvājumu, ONEfinance palīdzēs piepildīt Jūsu sapni, lai jau pēc pavisam neilga laika varētu sēdēt pie sava sapņu automašīnas stūres un katru reizi, iekāpjot savā auto, novērtētu un priecātos par šo pirkumu.

ONEfinance mainās līdzi laikam un ir pretimnākošs, lai apmierinātu klientu vēlmes un palīdzētu Jums iegūt auto līzingu. Ikvienam klientam tiek nodrošināta individuāla pieeja, izstrādāti individuāli noteikumi un arī piedāvāts profesionāls atbalsts vai konsultācija visa līzinga laikā, ja tāds nepieciešams. Izvērtējot Jūsu situāciju ar ikmēneša ienākumiem un atmaksas iespējām, nosakot apmaksas termiņu un vienojoties par abām pusēm izdevīgāko variantu, parakstot auto līzinga līgumu, jau tajā pašā dienā varēsiet doties pēc savas sapņu automašīnas.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija