Finanšu ministre tiekas ar Francijas Valsts padomes finanšu nodaļas vadītāju Žanu Gereminku

Ceturtdien, 7. decembrī, finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola tiekas ar Francijas Valsts padomes finanšu nodaļas vadītāju Žanu Gereminku (Jean Gaeremynck), lai dalītos pieredzē un pārrunātu Francijas Valsts padomes nozīmi, ieguldījumu un darbu. Latvijā Francijas Valsts padomes delegācija ieradusies pēc Satversmes tiesas uzaicinājuma, un vizītes laikā plānota tikšanās arī ar Tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču un dalība Satversmes tiesas organizētajā konferencē.

Tikšanās laikā plānots pārrunāt normatīvo aktu kvalitātes jautājumus un to finansiālās ietekmes izvērtēšanu. Sanāksmē Finanšu ministrijā piedalās arī Francijas vēstniece Latvijā Odile Supizona (Mme Odile Soupison), Valsts padomes Starptautisko attiecību delegācijas un Sabiedrisko attiecību un pētniecības sekcijas pārstāve Marija Delorda (Marie Delord), kā arī Satversmes tiesas padomnieks Kristaps Tamužs.

Francijas valsts padome (Conseil d’Etat) ir padomdevēja institūcija Francijas valdībai likumdošanas jautājumos. Tās uzdevums ir sniegt atzinumus par normatīvo aktu projektiem un sniegt valdībai atbildes uz īpašiem pieprasījumiem saistībā ar nozaru politikas plānošanu un attīstību. Tāpat padome veic arī izpētes darbu par kādu konkrētu valdību interesējošu likumdošanas jautājumu, ja tas nepieciešams publiskās pārvaldes lēmumu pieņemšanai. 

FINANŠU MINISTRIJA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  kasko apdrošināšana  vannu restaurācija